Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tudja importálni a 6-os Outlookos leveleket is a KMail, mert nekem is megtette. Szóval az 5 és a 6 között nincs különbség ilyen téren.
Akkor jó. A második üzit én írtam, csak elfelejtettem belépni. 😀
A Netscape 7 Mail is tudja importálni. 🙂
Mikorra várható a Mandrake 9 megjelenése? Csak azért kérdezem, mert ha néhány hónapon belül kiadják, akkor nem fogok sokat szenvedni a 8.2 felrakásával. Ja, az is érdekelne, hogy milyen érdekes cuccok lesznek benne….
Csomagokról bõvebben itt http://www.mandrakelinux.com/en/90rc.php3 kapsz leírást. Elég új dolgok mindenbõl, én biztos ki fogom próbálni 😎
Tudja importálni a 6-os Outlookos leveleket is a KMail, mert nekem is megtette. Szóval az 5 és a 6 között nincs különbség ilyen téren.
Na de most már azért tényleg… ezt nem kéne:
Hol találom meg ezt a két csomagot?
1. gv4l
2. xawtvNem tudom ti hogy neteztek, de milyen egyszerû, és gyors módja annak, ha nem találsz valamit, akkor használod a keresõt!?! Pl.: http://www.yahoo.com vagy http://www.google.com
Kb.: 30 mp alatt megtaláltam most is, bár nekem már le vannak töltve:1. xawtv:
http://bytesex.org/xawtv/
2. gv4l:
http://warderx.ath.cx:81/projects/projects.shtmlElõször gv4l-t kell forgatni, aztán az xawtv-t.
Sok sikert, és máskor kicsit több idõt szánj csomagkeresésre…Jeeee! Sikerült megoldanom a dolgot!
1. CTRL+ALT+F1
2. Belépek root-ként, kilövök minden X-el kapcsolatos dolgot (ps -x segít) Meg a gdm-et is kilövöm.
3. Utána telepítem a drivert ahogy le van írva
4. gdmNem tudom használni az UHU alatt a CD író-t és a TV kártyát.
Tud valaki segíteni?Találtam magyar dokut, igaz deianra van de valami használható belõle. Végülis az UHU is debian alapján készült.
http://www.szabilinux.hu/tvtuner/Nem tudom használni az UHU alatt a CD író-t és a TV kártyát.
Tud valaki segíteni?A Tv kártyát be kell írni manuálisan a konfigba, a kernel dokumentáció alapján, és akkor elvileg menni fog.
/usr/src/linux/Documentation -
SzerzőBejegyzés