admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,581-48,590 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LS-120 floppy #1893389
    admin
    Adminisztrátor

      Az mit jelent, hogy nem mountolja be? Kézzel sem tudod mountolni, vagy csak nem került be az fstab-ba?

      Hozzászólás: CD író és TV kártya használata #1893342
      admin
      Adminisztrátor

        Hol találom meg ezt a két csomagot?
        1. gv4l
        2. xawtv 😀

        Hozzászólás: Vodafone Internet elérés #1891531
        admin
        Adminisztrátor

          Sziasztok!
          R600-ast szeretném használni az UHU -val. Bemásoltam sILENCE szkriptjeit betûrõl-betûre de nem mûködik nálam. Mikor beírom a ./gprs -t, minden soránál hibát jelez. Ez bizti hogy az én hibám, mert pl. Grego-nak is megy valamilyen szinten a szkript. Kezdõ vagyok a Linuxon ezért nekem estleg bõvebben kellene leirni,ha tudnátok.
          Köszi elõre is:

          Hozzászólás: UHU – OpenOffice.org – HELP!!! #1893376
          admin
          Adminisztrátor

            Nálam is jelentkezett ugyanez a hiba.
            Lehet, hogy a nyelvi beállítás miatt?

            Hozzászólás: Adatok mentése disztróváltás esetén #1892364
            admin
            Adminisztrátor

              A mentéssel kapcsolatban a következõ érdekelne:
              1. rpm alapú disztribúció esetén is vissza lehet állítani a csomaglistát? (mint pl. dpkg?) A Mandrake 8.2 telepítéskor tud floppyra csomaglistát készíteni, ami bármelyik telepítéskor visszatölthetõ, de késõbb már ez nem módosítható, legalábbis nekem nem sikerült.

              Hozzászólás: smoketoomuch álomdisztribúciója #1893368
              admin
              Adminisztrátor
                Hozzászólás: Notebook+linux #1893387
                admin
                Adminisztrátor

                  Sziasztok!

                  Hozzászólás: nem megy az xserver #1893311
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Nah megoldottam.
                    mivel még nem volt rajta sok minden ezért gyalu particiók,ujrinstalloltam az alaprendszert majd mindent külön külön apt vel raktam fel (nem a tasksel el)
                    szoval most franyán müxik minden:o))
                    amugy én is az xf86config-4 be turiztam,ebben volt legalább 3 egér amit szépen kitörölgettem,de igyse javult a helyzet,meg már volt vagy 8 xf86 config filém szanaszét mindenhol.

                    Hozzászólás: Mandrake iso #1893364
                    admin
                    Adminisztrátor

                      felreertettel valamit.
                      meg csak most huztamle…
                      szal nem raktam meg fel.. most fogom meg csak ki irni cd-re..

                      Hozzászólás: Mandrake iso #1893363
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Simán lehet az elsõ CD -rõl telepíteni, csak a particiók létrehozása után megkérdezi, hogy melyik CD-k vannak meg. Amúgy én
                        az RC1 és RC2 után csak azt mondom, hogy nem olyan rossz a dolog. Az RPM -es csomagkezelõk meg az RPM korlátainál fogva
                        nem lesznek teljesen komfortosak. 7.0 -óta nem láttam olyan Mandraket ami a telepítés vége elõtti netes frissítébe nem döglött volna bele. Az elsõ indítás tényleg sokáig tart, de utána megy. Ha nagyaon lassú, akkor fordítsd a kernel újra a te gépeden és nagyságrandekkel gyorsabb lesz. A háromszori telepítés pedig valószínüleg az RC állapotnak tudható be. Küldj bugreportot és megoldják. Erre valók a béta és RC verziók. Ha itt sírsz attól nem javul meg. Dolgozz kicsit

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,581-48,590 / 49,394