Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az mit jelent, hogy nem mountolja be? Kézzel sem tudod mountolni, vagy csak nem került be az fstab-ba?
Hol találom meg ezt a két csomagot?
1. gv4l
2. xawtv 😀Sziasztok!
R600-ast szeretném használni az UHU -val. Bemásoltam sILENCE szkriptjeit betûrõl-betûre de nem mûködik nálam. Mikor beírom a ./gprs -t, minden soránál hibát jelez. Ez bizti hogy az én hibám, mert pl. Grego-nak is megy valamilyen szinten a szkript. Kezdõ vagyok a Linuxon ezért nekem estleg bõvebben kellene leirni,ha tudnátok.
Köszi elõre is:Nálam is jelentkezett ugyanez a hiba.
Lehet, hogy a nyelvi beállítás miatt?A mentéssel kapcsolatban a következõ érdekelne:
1. rpm alapú disztribúció esetén is vissza lehet állítani a csomaglistát? (mint pl. dpkg?) A Mandrake 8.2 telepítéskor tud floppyra csomaglistát készíteni, ami bármelyik telepítéskor visszatölthetõ, de késõbb már ez nem módosítható, legalábbis nekem nem sikerült.Sziasztok!
Nah megoldottam.
mivel még nem volt rajta sok minden ezért gyalu particiók,ujrinstalloltam az alaprendszert majd mindent külön külön apt vel raktam fel (nem a tasksel el)
szoval most franyán müxik minden:o))
amugy én is az xf86config-4 be turiztam,ebben volt legalább 3 egér amit szépen kitörölgettem,de igyse javult a helyzet,meg már volt vagy 8 xf86 config filém szanaszét mindenhol.felreertettel valamit.
meg csak most huztamle…
szal nem raktam meg fel.. most fogom meg csak ki irni cd-re..Simán lehet az elsõ CD -rõl telepíteni, csak a particiók létrehozása után megkérdezi, hogy melyik CD-k vannak meg. Amúgy én
az RC1 és RC2 után csak azt mondom, hogy nem olyan rossz a dolog. Az RPM -es csomagkezelõk meg az RPM korlátainál fogva
nem lesznek teljesen komfortosak. 7.0 -óta nem láttam olyan Mandraket ami a telepítés vége elõtti netes frissítébe nem döglött volna bele. Az elsõ indítás tényleg sokáig tart, de utána megy. Ha nagyaon lassú, akkor fordítsd a kernel újra a te gépeden és nagyságrandekkel gyorsabb lesz. A háromszori telepítés pedig valószínüleg az RC állapotnak tudható be. Küldj bugreportot és megoldják. Erre valók a béta és RC verziók. Ha itt sírsz attól nem javul meg. Dolgozz kicsit -
SzerzőBejegyzés