admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,671-48,680 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MySQL Admin #1893216
    admin
    Adminisztrátor

      PHPMyAdmin? (Ez csak egy 5let 😎 )
      http://www.freshmeat.net vagy http://www.sf.net ezeken nézz körül!

      Vagy tudod mit? Nekem megvan, aztán ftp-rõl leszedheted… csak nemtom hova tettem 😉

      Hozzászólás: MySQL Admin #1893215
      admin
      Adminisztrátor

        Olvassátok el rendesen az elsõ hozzászólást.
        – LINUX-ra kell! (Csak példának hoztam fel a win-es MySQLFront nevû progit!)

        Hozzászólás: Problémák – vélemény #1893242
        admin
        Adminisztrátor

          A többi disztrubból nekem a redhat jött be, mert ott simán ment az usb-s nyomtatóm, és az nvidiával sem volt ennyi bajom. De hát ez még a kezdet. A redhat is igazából a 7.2-tõtöl volt használható frankón. El kell még pár verziószámnak telnie, hogy ebbõl is valami szuperjó váljon. Addig is buhera 🙂
          Az open office-al nekem még a 4-es teszt verzióval volt ugyan az a bajom, hogy nem akart elindulni, de nem foglalkoztam vele, mert kijött a final és ez a gond ott már mrgdzünt 🙂

          Hozzászólás: game vs. uhu #1893147
          admin
          Adminisztrátor

            Hi manomano!

            A winex parancs azért kell, mert ez a progi futtatja az ut-t. De van egy elegánsabb megoldás is : a http://linux.index.hu/?site=games/akcio/index.html alatt találhatóleírás és link a http://ftp.lokigames.com/pub/patches/ut/ -ra ahonnan le lehet tölteni egy scriptet ami csak kiveszi a binárisokat az eredeti cd-rõl és megy. Ugyanez a wolf-al s, csak nem tudom honnan szedtem le. Ha kell valakinek elküldöm neki.

            Amúgy rájöttem a problémára. W olfom alapból 640×480-ban indult el és nem tutodot átváltani automatikusan 800×600-ból, ami redhatnak ment…

            Most csak az a baj, hogy nem bírom visszaállítani 640×480-ból az uhut :). Igaz siettem és nem buheráltam az XF86-ot, de vissza kellene tudni állítani automatikusan a felbontást.

            Majd még írok a õróbálkozásaimról 🙂

            Hozzászólás: game vs. uhu #1893146
            admin
            Adminisztrátor

              Miért is kell ez winex parancs????

              Na most összezavarodtam……mindegy hazamegyek kipróbálom!!!!!!
              Azt mondtad trückkel wine nélkül is megy!!!

              Hozzászólás: game vs. uhu #1893143
              admin
              Adminisztrátor

                TUTTI TIPPEKK ISTENT

                Hozzászólás: Problémák – vélemény #1893240
                admin
                Adminisztrátor

                  A többi disztribbel mi a helyzet? Mandrake 8.2-t próbáltad?

                  Hozzászólás: game vs. uhu #1893141
                  admin
                  Adminisztrátor

                    THX!!!!!!!! 😛 Irány haza!!!!!!
                    Most töltöttem le a winetools-t!!!használható ehhez????????????

                    Hozzászólás: Video darabolas #1893253
                    admin
                    Adminisztrátor
                      Hozzászólás: NVidia driver #1892806
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Na siker!!!!!!!!!!!!!

                        1lépés: ps -x el killeztek
                        2lépés: nvdriver telepít(NVidia0 nem hiba!!!!!hadd mondja a magáét!!!!!)
                        3lépés:glx telepítése
                        4lépés:(eddig kimaradt!!!!)REBOOT A G

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,671-48,680 / 49,394