Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
PHPMyAdmin? (Ez csak egy 5let 😎 )
http://www.freshmeat.net vagy http://www.sf.net ezeken nézz körül!Vagy tudod mit? Nekem megvan, aztán ftp-rõl leszedheted… csak nemtom hova tettem 😉
Olvassátok el rendesen az elsõ hozzászólást.
– LINUX-ra kell! (Csak példának hoztam fel a win-es MySQLFront nevû progit!)
–A többi disztrubból nekem a redhat jött be, mert ott simán ment az usb-s nyomtatóm, és az nvidiával sem volt ennyi bajom. De hát ez még a kezdet. A redhat is igazából a 7.2-tõtöl volt használható frankón. El kell még pár verziószámnak telnie, hogy ebbõl is valami szuperjó váljon. Addig is buhera 🙂
Az open office-al nekem még a 4-es teszt verzióval volt ugyan az a bajom, hogy nem akart elindulni, de nem foglalkoztam vele, mert kijött a final és ez a gond ott már mrgdzünt 🙂Hi manomano!
A winex parancs azért kell, mert ez a progi futtatja az ut-t. De van egy elegánsabb megoldás is : a http://linux.index.hu/?site=games/akcio/index.html alatt találhatóleírás és link a http://ftp.lokigames.com/pub/patches/ut/ -ra ahonnan le lehet tölteni egy scriptet ami csak kiveszi a binárisokat az eredeti cd-rõl és megy. Ugyanez a wolf-al s, csak nem tudom honnan szedtem le. Ha kell valakinek elküldöm neki.
Amúgy rájöttem a problémára. W olfom alapból 640×480-ban indult el és nem tutodot átváltani automatikusan 800×600-ból, ami redhatnak ment…
Most csak az a baj, hogy nem bírom visszaállítani 640×480-ból az uhut :). Igaz siettem és nem buheráltam az XF86-ot, de vissza kellene tudni állítani automatikusan a felbontást.
Majd még írok a õróbálkozásaimról 🙂
Miért is kell ez winex parancs????
Na most összezavarodtam……mindegy hazamegyek kipróbálom!!!!!!
Azt mondtad trückkel wine nélkül is megy!!!TUTTI TIPPEKK ISTENT
A többi disztribbel mi a helyzet? Mandrake 8.2-t próbáltad?
THX!!!!!!!! 😛 Irány haza!!!!!!
Most töltöttem le a winetools-t!!!használható ehhez????????????Na siker!!!!!!!!!!!!!
1lépés: ps -x el killeztek
2lépés: nvdriver telepít(NVidia0 nem hiba!!!!!hadd mondja a magáét!!!!!)
3lépés:glx telepítése
4lépés:(eddig kimaradt!!!!)REBOOT A G -
SzerzőBejegyzés