admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,661-48,670 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyiket használjam #1893228
    admin
    Adminisztrátor

      „CSAK EGY MARADHAT” A win telepítõ is így gondolkodik. 🙂
      Newman, Te már legyõzted a többi hegylakót?

      Hozzászólás: MySQL Admin #1893218
      admin
      Adminisztrátor

        Jeah!

        http://www.sf.net Itt megtalálod, ha a keresõbe beírod, hogy mysql. Ott lesz az elsõ 5 találat között.
        Mivel a konfigban kell neki megadni az sql szerver nevét, szerintem megy kliens oldalról is.
        Szóval ugye arra gondolsz, hogy van pl. az UW-n egy mysql adatbázis, és azt akarod állítgatni, konfigolgatni, blablablázni otthonról? Mert szerintem erre mûxik, bár nem próbáltam ki, csak otthon sajátgépen… De a UW-n fent is van a PHPMyAdmin… ööö… akkor most minek írogatok én ide? 😎

        ui.: dolgozni kéne, de inkább ide írogatok 😉 Szóval ráérek írkálni hülyeségeket, és közben már könyökig reszeltem a körmömet 😛

        Hozzászólás: Melyiket használjam #1893227
        admin
        Adminisztrátor

          Hehe, szerintem halmozzuk az élvezeteket! (a matematikusok meg élvezzék a halmazokat 😎 )
          Tégy fel egy Mandrake-t, egy Suse-t meg egy UHU-t 😀 Aztán együtes mûködés közben úgyis kiesik az, amelyiket nem nagyon akarod használni.
          Legalábbis én ezt tenném, verziókban pedig:
          Mandrake 9
          Suse 7.3 (a 8 szép, de ahogy láttam hiányos)
          UHU még csak RC1, de nekem most az is jól megy, és nem is kellett sokat szórakozni a konfiggal.

          A döntés a TE kezedben lesz, hisz úgyis „CSAK EGY MARADHAT” 😎

          Hozzászólás: Melyiket használjam #1893226
          admin
          Adminisztrátor

            ftp://ftp.proxad.net/pub/Distributions_Li…drake-iso/i586/
            Most néztem meg, és itt már van rc3 CD1!

            Hozzászólás: Melyiket használjam #1893225
            admin
            Adminisztrátor

              Az UHU-t nem próbáltad?

              Nekem egyébként eddíg a Mandrake meg a SuSE is tetszett. Igaz a Mandrake mintha jobban ment volna, viszont a SuSE-t könnyebb volt konfigolni.
              De az UHU is egész jó.

              Hozzászólás: Melyiket használjam #1893224
              admin
              Adminisztrátor

                Azt lehet tudni mikor? Mert itt valaki 09.16 -ra írta…..

                Hozzászólás: Melyiket használjam #1893223
                admin
                Adminisztrátor

                  Pár nap múlva le fogod tudni tölteni a Mandrake9-et…

                  Hozzászólás: Melyiket használjam #1893222
                  admin
                  Adminisztrátor

                    oh, majd elfelejtettem: majd 2 éve linuxozok, nem vagyok teljesen Láma.
                    (Csak egy kicsit 😛 )

                    Hozzászólás: game vs. uhu #1893148
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Nézzetek szét ezen az oldalon UT-hez: http://www.3dgamers.com/games/unrealtourn/ vagy
                      http://www.3dgamers.com/dl/games/unrealtourn/ut-install-436.run.html
                      Unrealhoz ha minden igaz nekem van egy hasonló telepítõm.Ha kell valakinek feldobom valahova.

                      Hozzászólás: MySQL Admin #1893217
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Azt majd kipróbálom.

                        [Szerkesztve: 18/9/2002 Wercsy]

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,661-48,670 / 49,394