Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„CSAK EGY MARADHAT” A win telepítõ is így gondolkodik. 🙂
Newman, Te már legyõzted a többi hegylakót?Jeah!
http://www.sf.net Itt megtalálod, ha a keresõbe beírod, hogy mysql. Ott lesz az elsõ 5 találat között.
Mivel a konfigban kell neki megadni az sql szerver nevét, szerintem megy kliens oldalról is.
Szóval ugye arra gondolsz, hogy van pl. az UW-n egy mysql adatbázis, és azt akarod állítgatni, konfigolgatni, blablablázni otthonról? Mert szerintem erre mûxik, bár nem próbáltam ki, csak otthon sajátgépen… De a UW-n fent is van a PHPMyAdmin… ööö… akkor most minek írogatok én ide? 😎ui.: dolgozni kéne, de inkább ide írogatok 😉 Szóval ráérek írkálni hülyeségeket, és közben már könyökig reszeltem a körmömet 😛
Hehe, szerintem halmozzuk az élvezeteket! (a matematikusok meg élvezzék a halmazokat 😎 )
Tégy fel egy Mandrake-t, egy Suse-t meg egy UHU-t 😀 Aztán együtes mûködés közben úgyis kiesik az, amelyiket nem nagyon akarod használni.
Legalábbis én ezt tenném, verziókban pedig:
Mandrake 9
Suse 7.3 (a 8 szép, de ahogy láttam hiányos)
UHU még csak RC1, de nekem most az is jól megy, és nem is kellett sokat szórakozni a konfiggal.A döntés a TE kezedben lesz, hisz úgyis „CSAK EGY MARADHAT” 😎
ftp://ftp.proxad.net/pub/Distributions_Li…drake-iso/i586/
Most néztem meg, és itt már van rc3 CD1!Az UHU-t nem próbáltad?
Nekem egyébként eddíg a Mandrake meg a SuSE is tetszett. Igaz a Mandrake mintha jobban ment volna, viszont a SuSE-t könnyebb volt konfigolni.
De az UHU is egész jó.Azt lehet tudni mikor? Mert itt valaki 09.16 -ra írta…..
Pár nap múlva le fogod tudni tölteni a Mandrake9-et…
oh, majd elfelejtettem: majd 2 éve linuxozok, nem vagyok teljesen Láma.
(Csak egy kicsit 😛 )Nézzetek szét ezen az oldalon UT-hez: http://www.3dgamers.com/games/unrealtourn/ vagy
http://www.3dgamers.com/dl/games/unrealtourn/ut-install-436.run.html
Unrealhoz ha minden igaz nekem van egy hasonló telepítõm.Ha kell valakinek feldobom valahova.Azt majd kipróbálom.
[Szerkesztve: 18/9/2002 Wercsy]
-
SzerzőBejegyzés