admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,691-48,700 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linuxforum kérdések/problémák #1893199
    admin
    Adminisztrátor
      Hozzászólás: NVidia driver #1892805
      admin
      Adminisztrátor

        😀 H

        Hozzászólás: NVidia driver #1892804
        admin
        Adminisztrátor
          Hozzászólás: NVidia driver #1892803
          admin
          Adminisztrátor

            M

            Hozzászólás: NVidia driver #1892802
            admin
            Adminisztrátor

              Mi az ami a gdm-binarykon kívül az X-el kapcsolatos!!!!!!!
              azaz: MIT KELL M

              Hozzászólás: Segítség hálózat (NAGYON KEZD #1893132
              admin
              Adminisztrátor

                Nehogy mást tegyél fel, a feladatra a Debian a legjobb.

                Kell hozzá tudni milyen hálókártyád van, majd modprobe „hálókártyamodul”

                A /etc/network/interfaces file- ba ezután beállítod az ipcímeket, netmask stb…

                Azután attól függ mit szeretnél, vagy apt-get install squid, vagy iptable-szel NAT-ot állítasz

                az sem igazán bonyolutt, tudok példát küldeni.

                Remélem segítettem.

                Hozzászólás: game vs. uhu #1893135
                admin
                Adminisztrátor

                  Jaa… a legújabb nvidia driver van beforgatva, ami mûködõ képes..

                  Hozzászólás: DivX UHU alatt #1892847
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Sajnos ez nálam nem mûködik, fogalmam sincs, miért.
                    /dev/cdroms/cdrom0
                    nem megy.
                    Próbáltam utánanézni, hogy pl. az mplayer vagy a supermount hogy találja meg a dvd-t, de túl bonyolult nekem, nem igazodtam ki…

                    Hozzászólás: Windows emulátor #1892068
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Sziasztok!

                      Az Imperium Galaktika probléma megoldhatatlan?

                      Hozzászólás: DivX UHU alatt #1892846
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Hát talán nézd meg, hogy mi van a dvd::rip-nek DVD device-nek megadva. Alapból a /dev/dvd, de UHU-ban ez nem így néz ki! /dev/cdroms/cdrom(száma) Legalábbis nálam így van, ezt átállítottam, és már olvassa is a DVD-ket.

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,691-48,700 / 49,394