Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nagyon egyetértek, bár UHU-t még nem láttam, jól megvagyok a Gentoommal.
mellesleg némi faragással a modemes telepítés is megoldható, ld. pl. ezt a threadet:
http://forums.gentoo.org/viewtopic.php?t=5384
üdv,
amanibhavam
nem tudom, nálam a chello beállítása rém egyszerû volt:
a netet indító bootscriptbe: eth0=”dhcp”és aztán: dhcpcd eth0
és már ment is, beírta magát az /etc/resolv.confba stb.
a netmegosztás sem nehéz, varázsló sem kell hozzá
Teljesen fölösleges ez a topic!Kár ezen görcsölni, fejlesztik és mindegy, hogy minek hívják!
Az UHU jó lesz csak forrja ki magát!
@mobi
Szia!
mplayer/mencoder +lirc
a tv kimenet a kartyatol fugg.Udv Laci
ezt írd be: gdm
Dehát istenem RC= Relase Candidate= Kiadásra Jelölt
elvileg 🙂Ebbõl nehéz azt hinni, hogy végleges
Valamennyire igazat adok neked, de tény, hogy ha ennyi hiba van benne, és ha valaki véglegesnek véli úgy telepíti fel, akkor bizony elég lehangoló véleménye lehet a dologról. Más distribek is sok problémát vetnek fel, de általában nem az alap dolgokkal kapcsolatban. (Az persze más kérdés, hogy a RH 7.2 és 7.3 telepítése kidõlt nálam egy olyan konfigon amin debian és mandrake valamint a RH 6.x sorozat simán ment)
Go Go UHU
A /etc/X11/XF86Config-4 -ben beírtad a glx és nvidia sort? Bár én még csak most szedem le az UHU -t így nincsen személyes tapasztalatom, de a legtöbb linuxnál ezt el kell végezni, hiába van fent a kernel modul és a GLX.
Sziasztok!
Nem sikerült telepíteni a tõletek letöltött netscape 7 rpm-et mandrake 8.2 alá.
Leáll egy üzenettel, hogy a csomag egy része konfliktusba keveredett a egy file-vel a gnome.core csomagból. Elég banális – egy nescape.png a hibaüzenet szerint.
Béna kérdés, de mit csináljak? -
SzerzőBejegyzés