Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ubuntu verzió?
attila911 wrote:Code:# stty –version
-bash: /usr/sbin/stty: cannot execute binary fileValami nagyon nem stimmel ott, mert az stty parancs a coreutils csomag része, és a /bin könyvtárban van a helye.
http://packages.ubuntu.com/search?searchon=contents&keywords=stty&mode=exactfilename&suite=karmic&arch=any
Nekem nagyon úgy tűnik, mintha valaki belegányolt volna a rendszerbe.Milyen Linuxon van ez? Honnan szedted ezt az stty-t?

Hiába írom be, mindig teleszemetelik…
:D) Ha letisztultat akarsz akkor egy „clear”-t adj ki előtte :D))))))))

Letisztult felület…
Ha megnézed az íróasztalomat az is olyan. Most nézd meg a sajátodat majd ültesd át a látványt a szoftverek felületére :D)
(másik hasonlatom az awesome lett volna, de az nem ekkora poén:))Az Ubuntu fagy, a Suse-n nincs kép, a blackPanther OS „nem veszi be” a jelszót…. Mennyi szar! 😀
Kiprobaltam volna BP de nem tudtam mert nem vette be a nevet es a passwordot.
Egyre cifrábbak a blackPanther OS-el kapcsolatos postok :D) Egyébként mi az amit ki akar próbálni, pláne spanyolul ?
Próbáltad már másik dizstróval? Vagy esetleg régebbi ubuntuval?
Én hallottam már fagyós, instabil ubunturól. -
SzerzőBejegyzés

