Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ennyit mondok minden órán: RTFM!
Kapok egy tanári fizetést?Fece1989 wrote:nem igazán értek a linux shell scriptekhez kellene egy kis segítség leírom a feladatotminden ötletnek örülök
Melegedni jársz a suliba?
man grep (/etc/passwd fájlban vannak a felhasználókról dolgok, a grep -c számol)
man who
man ls
man bash
man linuxuser friendly grub piszkáló
Ez a megoldás elérhető blackPanther OS alatt de tesztelni nem volt időm:
http://kde-apps.org/content/show.php/KChildlock?content=88124l_lorincz wrote:Végig olvastam azt a topicot ahol téged fikáznak. Valamelyik klikkpistike írta, hogy neki másfél perc vagy mennyi alatt butul be a rendszere és már megy a ffox is. Őrüljön neki vagy meg. 🙂
Elgondolkodtam a canonical azon tevékenységén, hogy ingyen XKUbuntu cd-ket küldözgetett a nagyvilágba. Ha egy cd gyártási, postázási költsége 1000Ft és elküldtek mondjuk 100e db-ot akkor 100 millió Ft-ot költöttek reklámra, ha ezt megtették egy évben kétszer, az rohadt sok pénz. Ezt tényleg inkább a fejlesztésekre költhetnék.Ráadásul dollármilliós összeget költöttek marketingre 🙂
tothist wrote:Megoldás egy windows, de félretéve a tréfát.
régebbi wine verziókkal is voltak hasonló problémák?talán segít
Itt egy linuxos telefon kezelő program suse-ra is.
itt megnézheted, hogy a telefonodat támogatja-e a program és máris megoldva a probléma.
Remélem támogatja.
Nem támogatja a telefonját a wammu
Milyen rendszeren kell a megoldás ?
ssh userneved@localhost 🙂
Nem hibás a hálózati kártyád? Szerintem töröld le az összes rpm-et, töröld a telepíŧett csomagokat is, majd rakjad fel újra. Másnál most rendben van telepítés után, igen 105 csomag.
-
SzerzőBejegyzés