Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
You can’t log in as root, afaik. Root login is disabled by default in kdm (login screen). Did you try blackpanther/blackpanther ?
Tanulság: az *buntu nagyon rossz választás most erre a „lapajra”.
(azzal a kernel verzióval nagyon nem működik együtt az xorg-intel driver, kiderül az általam korábban linkelt topikból is)Mazochistáknak.
khhmm…:)
Linuxhoz?
A liveCD angol, kipróbálásra csak megfelel. Gondolok itt például a pendrive-ra, hogy vajon be lehet-e mountolni. (Pendrive bedug, fájlkezelő elindít, ha minden jó a bal panelon meg kell jelennie a listában, rákattintva meg a tartalmának. Leválasztása meg jobb klikkel.)
A telepítő CD meg jól tud magyarul, és németül is. Ha telepítésre kerül sor, előtte le kell menteni minden fontos adatot pendrive-ra, pl.Sajnos tele van a „net” ezzel a hülye hibával, nem egyedi eset.
Stefi wrote:Intel CerimineCoppermine?
Próbára itt egy LiveCD: http://cdimage.debian.org/cdimage/release/current-live/i386/iso-cd/debian-live-503-i386-lxde-desktop.iso
Telepítő: http://cdimage.debian.org/debian-cd/5.0.4/i386/iso-cd/debian-504-i386-xfce+lxde-CD-1.isoMint ahogy m
-
SzerzőBejegyzés