Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az első CD-n rajta van a gnome is, afaik. De ha a wifi-hez valami non-free cucc kell, és nincs net, az gondot jelenthet.
Jó dolog olimpiát nyerni, több okból is: örömet szerzel egy országnak, szeretnek téged, plusz havonta annyi pénzt kapsz, hogy még szerekre is tellik… 😀
lizard89 wrote:Igen, ez a nagy k
Az érdekelne, hogy miért éppen Xandros.
Nézem a disztróvacson ( http://distrowatch.com/table.php?distribution=xandros ), 4.1 a legújabb kiadás, 2006 novemberi, de abban is csak 2.0.3-as openoffice van. Szerintem esélytelen a frssítés.
Arra a gépre tudnánk javasolni korszerűbb rendszert, olyat, amiben segíteni is tudunk, mert nem nagyon nyüstöl itt senki sem Xandros-t.„pedig Suse alatt megy….”
:D)))))
Én mintha a jobb oldalon látnék hangos multimédia gombokat. Jól értem, az a kérdés, hogy miért nem kezeli a KDE ezeket?
Kommentár nélkül.
Nem tudom mi a jó megfejtés, de nekem rendszeresen küldözgetnek püket, szóval nem lehet olyan nehéz. Viszont senki adatlapját nem tudom megnézni, a nikkek nem linkek, lehet hogy nincs jogosultságom hozzá.
kisbetu wrote:R
-
SzerzőBejegyzés