Hozzászólások
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
-
SzerzőBejegyzés
-
hát az nem volt rajta, de más igen………….
Köszönöm a tippeket és a segítséget
OK köszönöm.
Hát több mint 4 -5 éves szerintem……. 🙁
ûna ezt akartam kérdezni amúgy, hogy van ilyen védõ szerkentyû? Hol lehet vásárolni és mi a neve?SKYHAWK – ez a neve
Biztos több mint 12 V -ot adott le mert levettem a táp fedelét, és például egy 220uF (16V -os) kondi szétrobbant , szerintem ez a szürõ kondi volt, meg egyáltalán a ventilátor is furcsán szólt, mármint sokkal nagyobb fordulatszámmal üzemelt.
nem úgy értettem az erõs áramot, hanem a feszültségre.
12 helyett sokkal többet adagolt, ezért sült ki a hddKöszönöm a megjegyzéseket…… ezek szerint, semmi esély az adatok visszaszerzésére ?
Egyáltalán hogy lehetséges, hogy a táp átengedi az erõs áramot ?
-
SzerzőBejegyzés
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7