Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valahogy el lehet érni, hogy a mplayernek kulturáltabb menüje legyen? Tehát ne ilen sima x-es.
A lock file restart után újra megjelenik. :angry2:
Más probléma, szeretnék Debian Woodyn Firefox-ot fordítani.
configure hibaüzenete:checking for libIDL-config… /usr/local/bin/libIDL-config
checking for libIDL – version >= 0.6.3… no
*** Could not run libIDL test program, checking why…
*** The test program compiled, but did not run. This usually means
*** that the run-time linker is not finding libIDL or finding the wrong
*** version of LIBIDL. If it is not finding libIDL, you’ll need to set your
*** LD_LIBRARY_PATH environment variable, or edit /etc/ld.so.conf to point
*** to the installed location Also, make sure you have run ldconfig if that
*** is required on your system
***
*** If you have an old version installed, it is best to remove it, although
*** you may also be able to get things to work by modifying LD_LIBRARY_PATH
checking for orbit-config… no
configure: error: libIDL not found.
libIDL 0.6.3 or higher is required.Felraktam forrásból a libIDL 0.8.4es változatát, de a configure továbbra se találja. Adott két opció amivel meg kellene határozni a libIDL helyét: –with-libIDL-exec-prefix –with-libIDL-prefix. De nekem nem sikerül sehogyse, hogy hiba nélkül lemenjen. Milyen címet kellene adni a paramétereknek?
medvesajt:/home/src/mozilla# locate libIDL | grep -v src
/usr/lib/libIDL-0.6.so.0
/usr/lib/libIDL-0.6.so.0.4.4
/usr/lib/libIDL-2.so.0
/usr/lib/libIDL-2.so.0.0.0
/usr/local/bin/libIDL-config-2
/usr/local/include/libIDL-2.0
/usr/local/include/libIDL-2.0/libIDL
/usr/local/include/libIDL-2.0/libIDL/IDL.h
/usr/local/info/libIDL2.info
/usr/local/lib/libIDL-2.a
/usr/local/lib/libIDL-2.la
/usr/local/lib/libIDL-2.so
/usr/local/lib/libIDL-2.so.0
/usr/local/lib/libIDL-2.so.0.0.0
/usr/local/lib/pkgconfig/libIDL-2.0.pcHát nekem reiserrel csak rossz tapasztalataim vannak. Az otthoni gépemen sokkal lassabb volt mint az ext3, és naponta csontra fagyasztotta a rendszert. Biztos a memóriám nem teccett neki, de engem kiábrándított.
Hello!
Szeretnék életet lehelni a vodafone gprs internetbe „live üzemmódban”, gondoltam megkérdem, hogy valaki elmagyarázná-e nekem lépésrõl-lépésre hogy hogy kell. Amiket próbáltam:
-gprs easy connect: hiányzott neki a tcl
-a gprs internet beállító izé:ilyesztegetett
gondoltam a kpppre is, de ahogy ismerem magam, nem mertem kockáztatni.
elõre is kösz!
(ui: jó a zoldal, csak még meg kell szoknom 😀 )
[align=right][snapback]79469[/snapback][/align]Ha Ericsson telóról van szó, ahhoz létezik ppp-script. Gondolom többi típushoz is található valahol neten. Go Google.
Csá…
Nekem azlenne a gondom hogy leszeretnék tölteni a bpl. oldaláról és azt írja hogy regelnem kell…De nemtalálom hogy hol kell…Tudna nekem segíteni valaki ebben? 🙂
[align=right][snapback]79371[/snapback][/align]micsoda hír:o)) :unsure:
a kernelbe forgatott ntfs nem jobb???? Csak kérdem, mert nekem nincs ntfs particióm..tehát tapasztalatom se..
Korlátozott az írás, tehát nem változhat például a fájl mérete.
A kapcsolódó dél-afrikai esetrõl szóló cikk se semmi.
Ez a Captive milyen megbízhatósággal és sebességgel dolgozik különben?
Csináltam én is egy matricát…

Ez jól néz ki, de javítsd már ki a helyesírási hibákat.
Helyesen:
Ennek értelmében szabadon másolható, terjeszthetõ magán és jogi személyek részére.
„Másolható” és „terjeszhetõ” között egy kötõszóval még szebb lenne.
-
SzerzőBejegyzés
