Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ujra kell rakni a rendszert ????
Nem, de vsz. megérné telepíteni az új kernelt a 2. cd-rõl. Ha jól emlékszem, valami testing nevû mappában van. Van hozzá readme is, amit mindenképp olvass el!
A testing az a 2.6os kernel.
Ezért teljesen fölösleges újrarakni a rendszert, forgass egy kernelt acpi támogatással.
Vagy pedig a slackware cdrõl másold fel a helyes kernelt. kernels/bareacpi.i/ a benne lévõ fájlokat a /boot könyvtárba másolod, majd megfelelõen módosítod az /etc/lilo.conf-ot. Lilohoz sajnos nem értek. De ha raksz grubot segítek, a grub felrakásában is. 🙂A többi mehet minden megkötés nélkül internetre, tehát nem proxyn keresztül jutnak ki?
Mert akkor a szürendõ gépre alkalmazd ezt az iptables szabályt:
iptables -t nat -A PREROUTING -s „ipcim” -p tcp –dport 80 -j REDIRECT –to-ports 3128bareacpi.i kernelt raktad fel, amikor választani kellett?
Fellow már vállalkozott rá.
http://fellow.linuxforum.hu
8)Indítás után rögtön nézd meg, hogy fut-e a samba. („ps aux | grep smbd”)
Meg egy smb.confot másolhatsz, hogy lássunk valamit.
UHU-ban lehet a vezérlõpultban a futási szinteket állítani, ott állítsd be a sambát.
Ellenben ha mindenképpen használni akarsz proxyt, akkor keress egy nagyobb sávszélességû magyar proxyt, ne sulinetest, chellost.
Különben mikrohullámú neted van nem? Ott már alapból nem látszik kifelé az ip címed nemde?mirõl beszélsz te? Ugyanúgy látszik, mint más elérésnél… (mellesleg: hogy tudod már… ilyen sokat hangoztattam volna? 😉 )
természetesen ugyanúgy látszik, elvileg itt dhcp-n vagyok, ami a gyakorlatban mindig ugyanazt az ip-t osztja ki… õk meg fizetõs pluszként árulják a fix ip-t…. hehe…kl223
Wireless faqot csináltál valamelyik topicba meg szidtad a szolgáltatódat. 😀
Ellenben ha mindenképpen használni akarsz proxyt, akkor keress egy nagyobb sávszélességû magyar proxyt, ne sulinetest, chellost.
Különben mikrohullámú neted van nem? Ott már alapból nem látszik kifelé az ip címed nemde? -
SzerzőBejegyzés