Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A hacker proxyt nem csak úgy értem, hogy fekete emberek használják, hanem a listán lévõ ip címek tulajdonosai több mint valószínû, hogy nem is tudnak arról, hogy valaki proxy szervert futtat náluk. Ehhez mondjuk no komment, de lehet látni, hogy mindig van egy pár sulinetes szerver.
/etc/profile, /etc/enviroment, /etc/env.d, /etc/profile.d, bashrck stb ide tárolhatod környezeti változókat.
A samair proxyk inkább hacker proxyk 😕
export http_proxy=xy ha be akarsz állítani egyet mégis.Hali nos van egy ötletem ezzel kapcsiban szal hazsnáltál már dyndns-t??
Eléglenne egy olat regizni és bármikor elérhetnéd 1 fix címen a saját otthoni gépedet iptõl függetlenül…Szióka!
Igen, ismerem. Egy bajom van vele.
Náha mûxik, néha nem… De nem tudom, hogy mitõl megy néha, és mitõl nem…
Bizti én babrálok el valamit, csak nem tudom, hogy mit…Nem lehet, hogy még nem aktív a netkapcsolat, és már akkor próbákozik küldeni az adatokat a script?
Megjegyzésbe elvileg a smb.confban megadott „server string”-nek kell kerülnie.
Egy windowsos felhasználónak a neve akinek a nevén a megosztás szerepel. Ha jelszónélküli felhasználó, akkor ezt a paramétert hagyd ki. A vesszõ után nincs szóköz azt hiszem.
Ha UHUd van akkor arra ott az UHU vezérlõközpont, onnét mindent be tudsz állítani.
De megtehetsz mindent konzolból:
ifonfig eth0 192.168.0.123 (vagy amit akarsz ip cimnek)
Gateway beállítása:
route add default gw 192.168.0.1Megosztáshoz pedig használd a sambát. Beállítása: /etc/samba/smb.conf vagy vezérlõközpont.
Ha már itt a topic gondoltam nem kezdek újat.
Az érdekelne milyen progival lehet ikonokat rakni az Icewm-re (úgyértem az asztalra mint KDEben pl).hali
icewm-et hasznalok,de sajna nem sikerult megtalalnom hogy hol lehet kikapcsolni a kerenyovedot. xscreensaver-t es meg settermet is probaltan, de semmi. a preferencesben sem talaltam erre vonatkozo infot.
elore is koszi.
Használj blackbox-ot vagy fluxboxot! http://fluxbox.org
Az uhu2CD-n megvan csomagban (1.1)Magyar „rajongói oldal”: http://szle.utca.hu/fluxbox/ 😀
Hehe, egy kis firefox bug felbukkant nekem a topicban.
😀Szóval, ha fõoldaról megnyitom ezt a témát, akkor automata leküld az aljára, és ha felfele scrollozok, akkor paca elsõ hozzászólásánál a hozzászólás és az aláírás közötti vízszinten vonal nem látszik, de ha kijelölöm látszik. Külön érdekesség, hogy ez csak akkor mûködik, ha egy másik Tab már nyitva van.
Nah no komment, miután beküldtem a hozzászólást a bug is eltûnt..
semmi script nemkell hozza.
egyszeruen a /home/juzer/.firefox/defaultblabla/!lock file-t kell torolnod.
aztan mar mehet az uj firefox.Ez tökéletes. Köszönöm 8)
-
SzerzőBejegyzés