http://openvpn.net/howto.html#auth
Legalsó bekezdés, de tapasztalatom nincs vele, soha nem használtam. Ha jól emlékszem a kulcsok legyártásakor is lehet valami passwordöt állítani, de azt se tudom mire jó.
„ncftpput -u felhasznalonev -p jelszo http://ftp.ftp.com / /home/user/file.txt >> http://ftp.log 2>>&1”
Ezt is? Mert én is próbáltam, és mûködik.
A &-et most láttam elõször az általad linkelt oldalon, és soha nem próbáltam.