aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 291-300 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • aty
    Felhasználó

      El is árulhatnád akkor talán, hogy hogyan.
      (stat paranccsal lehet lekérni access timeot gondolom)

      Hozzászólás: x felület távolról #2069275
      aty
      Felhasználó

        Igen.

        Hozzászólás: Kezdõ Ubuntu problémák #2028195
        aty
        Felhasználó

          http://wiki.hup.hu/index.php/Ubuntu_Kalauz
          Már volt róla szó, a wiki.hup.hu alá költözött a wiki.
          Egyébként googlen létezik olyan hogy „tárolt változat”, meg a hup.hu oldalát is megnézhetted volna.

          Hozzászólás: Matrox és Linux? #2010680
          aty
          Felhasználó

            Xfree=xorg, magyarán fenn van. A Gnome ablakkezelõ.
            Másrészt a xinerama szóra érdemes lenne rákeresned.

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007028
            aty
            Felhasználó
              sany wrote:
              Na ne! 🙂

              Mi lesz http://www.kitalaltkozepkor.hu -II ?!  :wink1:

              Ez a Szent István korabeli linuxforum.hu alapításának 1110 évfordulójára lesz?  :happy: :happy:

              Az a Manuscript tényleg nagyon szép, de nekem is egy idõ után az az érzésem lett, hogy nem is a linuxforum.hu ez már. Valami kis linuxosat nem ártana belecsempészni a bal oldali kép hatásának elrontása nélkül.
              Csak egy példát csatolok képként, de még ez is nagyon elüt a designtól. Valaki, aki ért is a Gimphez csinálhatna valami szép logót 🙂

              Hozzászólás: Flash és JAVA Firefox alatt #2067713
              aty
              Felhasználó

                Igen. Nem bonyolult most sem a telepítése. Csak lehetne egyszerûbb is, és volt is egyszerûbb egy ideig…

                Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007025
                aty
                Felhasználó

                  erdsiger: van még egy csomó téma, nézd meg alul.

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007022
                  aty
                  Felhasználó
                    balev wrote:
                    aty: ezek fizetõs dizájnok, jól értettem?
                    Hozzászólás: wireless fejhallgató #2067314
                    aty
                    Felhasználó

                      Itt valamit különben nem értek.
                      Ha USBs akkor egy különálló hangkártya lenne? Kétlem.
                      Ha nem különálló hangkártya akkor, valami driver átkeveri a hangot a hangkártyától és kiküldi usbn ennek a cuccnak? :blink:
                      Lehet hogy ám csak az áramot veszi fel az adó az USB portról.
                      Legalább annyit tudj meg az eladótól, hogy hogy mûködik. Az alapján el lehet dönteni, hogy kell-e neki egyáltalán szoftver.
                      http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/HU/HU,CRID=2412,CONTENTID=10866 – itt azt írják:
                      „Nincs szükség szoftverre vagy speciális csatlakozókra. „
                      DE!
                      „Rendszerkövetelmények
                      PC:
                      • Windows® XP vagy Windows® 2000 (SP3 vagy újabb) operációs rendszer”
                      Mondjuk újabban már a kenyérpiritóhoz is Windows a rendszerkövetelmény, hiába nem áll kapcsolatban PCvel.

                      Hozzászólás: wireless fejhallgató #2067313
                      aty
                      Felhasználó

                        Különben a kernelben van valami „usb audio” támogatás. Legalábbis szoktam látni, és nagy ívben elkerülni kernelforgatáskor. Lehet azok között a driverek  között szerepel a te eszközöd is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 291-300 / 1,776