aty Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 421-430 / 1,776 ← 1 2 3 … 42 43 44 … 176 177 178 → Szerző Bejegyzés 2006-07-19-08:32 Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061323 atyFelhasználó Csakúgy kiváncsiságból. Ki milyen felbontásban használja a gépét? 2006-07-19-08:15 Hozzászólás: Debian Probléma #2049599 atyFelhasználó A kernelbe is raktál pci-e támpogatást? Az „nvidia” drivert használod? 2006-07-18-21:46 Hozzászólás: Firefox és egyéb böngészõk vs Linuxforum.hu #2066096 atyFelhasználó http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=124&topic=18362.0 Valaki rakja át a hozzászólást. 2006-07-18-19:58 Hozzászólás: Streaminges video Linuxon #2066058 atyFelhasználó Macskajancsi: én a Windows Mediaplayeres változatot kértem azt vitte mplayer-plugin. retaliator44: talán inkább a -dev végzõdésû csomagokat rakd fel… 2006-07-18-17:53 Hozzászólás: Streaminges video Linuxon #2066052 atyFelhasználó Fog. 2006-07-18-17:40 Hozzászólás: Streaminges video Linuxon #2066050 atyFelhasználó http://mplayerplug-in.sourceforge.net/ 2006-07-18-17:31 Hozzászólás: ALSA probléma #2065979 atyFelhasználó Ha nem akarsz új verziót felrakni, akkor olvasgass itt: http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=124&topic=15533.0 Oda csatoltam még egy asound.confot, amivel be lehet üzemelni a többszálas hangot régebbi verzióknál is. 2006-07-18-16:45 Hozzászólás: Streaminges video Linuxon #2066045 atyFelhasználó De igeként ragozva lejátssza, ahogy eljátssza, és ez csak az eljátszása annak hogy tudunk helyesen írni.. lejácca azt jóvan:P 2006-07-18-16:22 Hozzászólás: Streaminges video Linuxon #2066043 atyFelhasználó Ha sikerül feltelepíteni, vagy egy nem hivatalos csomagból felrakni akkor az mplayer-pluginnal simán menni fog, most néztem. 2006-07-18-11:36 Hozzászólás: Hozzaszolasok szama #1981166 atyFelhasználó 1337=leet :cool1: Vicces emberek írták a fórummotort. Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 421-430 / 1,776 ← 1 2 3 … 42 43 44 … 176 177 178 →