Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:Fogalmam sincs errõl. Firefoxot használok (süsüre készített 1.5.0.4 rpm), a jelzett hibát még nem tapasztaltam.
Mint mondtam már kétszer is attól van, hogy a témafájlban van egy kis hiba, amit a Firefox így értelmez. A javítás módját már belinkeltem. Valaki megnézhetné már végre, ha te nem férsz hozzá, akkor légyszíves értesítsd csabát és nézzetek utána. Kösz.
Ha mégsem ez a hiba, akkor bocs, de egy visszajelzést nagyon megköszönnék végre…Hogy keresni se kelljen:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?PHPSESSID=9f941c1cf49962b60b1e954fa3d40657&topic=31251.msg235765#msg235765vizsla wrote:Az biztos, hogy 3 kártya kell. 2 kifelé, egy megy a switch felé.A dsl modemet be lehet dugni a switche, így elég kettõ is. Max elég akadozós lehet a net.
Csak gányolásra van ötletem.
Scripttel ellenõrzöd, hogy aktív-e az éppen használt kapcsolat (pingelsz valamit, figyeled az interfaceket, stb). Ha meghalt, akkor a másikra irányítod a forgalmat. Vagy éppen csak akkor indítod el a második kapcsolatot, kicseréli a script natolást megvalósító iptables sorban az interfacet, és az alapértelmezett átjárókat is rendbe rakja.
Talán van erre kész megoldás is, végülis gondolom sok helyen automatizálták, hogy ha a dsl kiesik, akkor a szerver tárcsázzon be a backup analógon.Googlen ennyit találtam.http://lists.netfilter.org/pipermail/netfilter/2004-June/053474.html – iproutehoz nem értek, olvass utána.
Adsz egy „iptables -L” kimenetet és mindent megtudunk.
Attól lehet, amit belinkeltem az SMF fórumjáról. Ha hozzáférsz a témafájlokhoz megnézhetnéd.
Látom betûméret probléma csak. Ctrl+egér scroll gombját húzogatva tisztán látszik hogy mikor jönnek elõ a scrollbarok.
Ettõl függetlenül még akkor se kellene hogy elõjöjjenek, ezért nem ártana belenézni a téma beállításaiba.Nekem 1.5.0.4-el továbbra se megy, tehát várom egy admin válaszát.
Fórumoldali hibának tûnik.
Valaki admin nézzen erre rá pls:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=31251.msg235765Ha beállítok más témát a fórumhoz, akkor nem jön elõ a hiba, tehát száz százalék hogy az alaptéma van elcseszve.
Slackware-current, kernel 2.6.16.20, Firefox 1.5.0.4, 1280×1024.
Konquerorral semmi gond nincsen.
Semmi közöset nem látok…Fuss egy kört az nvidia.comos driverrel, nagyobb az esély, hogy azzal menni fog.
-
SzerzőBejegyzés