aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 411-420 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061353
    aty
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      Fogalmam sincs errõl. Firefoxot használok (süsüre készített 1.5.0.4 rpm), a jelzett hibát még nem tapasztaltam.

      Mint mondtam már kétszer is attól van, hogy a témafájlban van egy kis hiba, amit a Firefox így értelmez. A javítás módját már belinkeltem. Valaki megnézhetné már végre, ha te nem férsz hozzá, akkor légyszíves értesítsd csabát és nézzetek utána. Kösz.
      Ha mégsem ez a hiba, akkor bocs, de egy visszajelzést nagyon megköszönnék végre…

      Hogy keresni se kelljen:
      http://www.simplemachines.org/community/index.php?PHPSESSID=9f941c1cf49962b60b1e954fa3d40657&topic=31251.msg235765#msg235765

      Hozzászólás: Netmegosztás #2066575
      aty
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        Az biztos, hogy 3 kártya kell. 2 kifelé, egy megy a switch felé.

        A dsl modemet be lehet dugni a switche, így elég kettõ is. Max elég akadozós lehet a net.

        Hozzászólás: Netmegosztás #2066573
        aty
        Felhasználó

          Csak gányolásra van ötletem.
          Scripttel ellenõrzöd, hogy aktív-e az éppen használt kapcsolat (pingelsz valamit, figyeled az interfaceket, stb). Ha meghalt, akkor a másikra irányítod a forgalmat. Vagy éppen csak akkor indítod el a második kapcsolatot, kicseréli a script natolást megvalósító iptables sorban az interfacet, és az alapértelmezett átjárókat is rendbe rakja.
          Talán van erre kész megoldás is, végülis gondolom sok helyen automatizálták, hogy ha a dsl kiesik, akkor a szerver tárcsázzon be a backup analógon.

          Googlen ennyit találtam.http://lists.netfilter.org/pipermail/netfilter/2004-June/053474.html – iproutehoz nem értek, olvass utána.

          Hozzászólás: ssh elérési probléma kívûlrõl! #2066239
          aty
          Felhasználó

            Adsz egy „iptables -L” kimenetet és mindent megtudunk.

            Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061341
            aty
            Felhasználó

              Attól lehet, amit belinkeltem az SMF fórumjáról. Ha hozzáférsz a témafájlokhoz megnézhetnéd.

              Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061337
              aty
              Felhasználó

                Látom betûméret probléma csak. Ctrl+egér scroll gombját húzogatva tisztán látszik hogy mikor jönnek elõ a scrollbarok.
                Ettõl függetlenül még akkor se kellene hogy elõjöjjenek, ezért nem ártana belenézni a téma beállításaiba.

                Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061334
                aty
                Felhasználó

                  Nekem 1.5.0.4-el továbbra se megy, tehát várom egy admin válaszát.

                  Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061332
                  aty
                  Felhasználó

                    Fórumoldali hibának tûnik.
                    Valaki admin nézzen erre rá pls:
                    http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=31251.msg235765

                    Ha beállítok más témát a fórumhoz, akkor nem jön elõ a hiba, tehát száz százalék hogy az alaptéma van elcseszve.

                    Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061329
                    aty
                    Felhasználó

                      Slackware-current, kernel 2.6.16.20, Firefox 1.5.0.4, 1280×1024.
                      Konquerorral semmi gond nincsen.
                      Semmi közöset nem látok…

                      Hozzászólás: Debian Probléma #2049601
                      aty
                      Felhasználó

                        Fuss egy kört az nvidia.comos driverrel, nagyobb az esély, hogy azzal menni fog.

                      10 bejegyzés megtekintése - 411-420 / 1,776