Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gyakorlatilag igen, ircproxy.
Nem a te ip címed látszik az irc szerveren, hanem a szerveré amelyrõl a bnct futtatod. Tehát ilyen szempontból proxy. Másrészt vannak olyan bncszerverek amelyek nem csak anonimitást adnak, hanem fennmaradnak ircen akkor is, amikor te kilépsz a kliensedbõl, és logolnak neked, illetve fenntartják a nickedet is. Elõbbire példa amely csak proxyként üzemeltethetõ az ezbounce, amelyik fenn is marad helyetted az pl a psybnc(detach). Psybnc talán a legelterjedtebb.
Leírás: http://irclabor.hu/node/72Különben ext3hoz már van nagyon jó ACL-támogatás. Nem kell csoportokkal szórakozni, egy fájlnak/könyvtárnak több tulajdonosa is lehet különbözõ jogokkal.
Bocs ha bunkónak tûntem, picit le vagyok fáradva. 🙁
Mi lenne, ha nem írnád oda a verziószámot?
Egyébként a user/users kapcsoló csak mountolásnál számít, nem?
Miért jó változtatni? SLAXre különösen érvényes, hogy egyes verzióknál eléggé idegesítõ bugok voltak a fejlesztõ figyelmetlenségébõl. Ezekre hogy keressen rá a felhasználó, ha te már 5.0.6nál jársz, de a topik elején szó lehetett az 5.0.1 bugjáról, persze ezt a téma címe nem sugallja.
A defaults magával vonzza a nouser opciót. Ebben az esetben ütnék egymást?
Miért kell összezavarni az embert azzal, hogy folyton változtatod a téma címét?
man umask inkább.
-
SzerzőBejegyzés