aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BNC #2025042
    aty
    Felhasználó

      Gyakorlatilag igen, ircproxy.
      Nem a te ip címed látszik az irc szerveren, hanem a szerveré amelyrõl a bnct futtatod. Tehát ilyen szempontból proxy. Másrészt vannak olyan bncszerverek amelyek nem csak anonimitást adnak, hanem fennmaradnak ircen akkor is, amikor te kilépsz a kliensedbõl, és logolnak neked, illetve fenntartják a nickedet is. Elõbbire példa amely csak proxyként üzemeltethetõ az ezbounce, amelyik fenn is marad helyetted az pl a psybnc(detach). Psybnc talán a legelterjedtebb.
      Leírás: http://irclabor.hu/node/72

      Hozzászólás: ALSA többszálas hang #2025007
      aty
      Felhasználó
        Hozzászólás: ext3 írás usereknek #2024690
        aty
        Felhasználó

          Különben ext3hoz már van nagyon jó ACL-támogatás. Nem kell csoportokkal szórakozni, egy fájlnak/könyvtárnak több tulajdonosa is lehet különbözõ jogokkal.

          Hozzászólás: SLAX Live Linux #2011762
          aty
          Felhasználó

            Bocs ha bunkónak tûntem, picit le vagyok fáradva. 🙁

            Hozzászólás: SLAX Live Linux #2011760
            aty
            Felhasználó

              Mi lenne, ha nem írnád oda a verziószámot?

              Hozzászólás: ext3 írás usereknek #2024685
              aty
              Felhasználó

                Egyébként a user/users kapcsoló csak mountolásnál számít, nem?

                Hozzászólás: SLAX Live Linux #2011758
                aty
                Felhasználó

                  Miért jó változtatni? SLAXre különösen érvényes, hogy egyes verzióknál eléggé idegesítõ bugok voltak a fejlesztõ figyelmetlenségébõl. Ezekre hogy keressen rá a felhasználó, ha te már 5.0.6nál jársz, de a topik elején szó lehetett az 5.0.1 bugjáról, persze ezt a téma címe nem sugallja.

                  Hozzászólás: ext3 írás usereknek #2024682
                  aty
                  Felhasználó

                    A defaults magával vonzza a nouser opciót. Ebben az esetben ütnék egymást?

                    Hozzászólás: SLAX Live Linux #2011756
                    aty
                    Felhasználó

                      Miért kell összezavarni az embert azzal, hogy folyton változtatod a téma címét?

                      Hozzászólás: KDE asztalra meghajtóikonok, mountolással #2011436
                      aty
                      Felhasználó

                        man umask inkább.

                      10 bejegyzés megtekintése - 901-910 / 1,776