Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Különben, már az is meglepõ, hogy nagypapád hallott a Linuxról. Vagy ilyen körökben dolgozik/dolgozott? Itthon úgy veszem észre, hogy az idõsebb korosztály nagyon idegenkedik még a számítógépektõl, és még azt se tudja mi az az operációs rendszer, nemhogy a Linux. 🙁
A SLAX is cseh.. hmmm 🙂
Volt a fórumon egy Szlovákiában élõ srác. Azt hiszem mutatott is egy szlovák linuxforumot, még valamelyik javaslatos topicban és többeknek tetszett annak a fórumnak a struktúrája. Talán õ tudna segíteni, hogy a cseheknél mi a helyzet. (Vagy cseh-szlovák viszonyok nem annyira jók?)
Tévedett 0.9%ot…
de utána kér passwordot, és oda nem tudok semmit sem bírni, egyszerûen nem ír oda semmit.
[align=right][snapback]140523[/snapback][/align]Azt csak Te úgy hiszed… 😛
Itt szerintem nem algoritmusról van szó, azt nem tilthatják meg hogy egy nyílt formátumot az Openoffice olvashasson. Hogy menthet-e abba? Nah az már kétségesebb…
Most jön az XML-szabványával a Microsoft. Majd kisül mi lesz belõle, úgyis a saját érdekeinek megfelelõen fogja megvalósítani. De tudjátok mit.. nem érdekel, csináljon amit akar. Legalább nyílt formátum lesz a doc is, még ha nem is kompatibilis a többivel, legalább egyszerû lesz visszafejteni, és az Openofficeban egyszerûen meg tudják majd oldani a fejlesztõk a kompatibilitási gondokat. Sajnos az Openofficenak kell alkalmazkodni.. de ez van. :angry:
Telepítem ezt: http://exchangecode.com/spellbound/downloa…bound_0.7.3.xpi utána pedig ezt: http://exchangecode.com/spellbound/downloa…linux_1.0.2.xpi, és a szótárt.
A hibaüzenet pedig csatolva.Tûzfal-ellenõrzés: Wigwam
Natolást úgy hogy kipróbálod.
iptables -L parancs segítségével pedig megnézheted az aktív szabályokat.Mi a helyzet az Openoffice2vel mostanság?
Nem nagyon találok semmi infót a kiadás dátumát illetõen. A beta tetszetõs, és végre adatbáziskezelõ is lesz benne. Azonban azt nem értem, hogy sok disztribúció miért rakta bele a „stabil” kiadásukba a Openoffice1.9.x verziót, nekem rengeteg gondom van vele sajnos. Gyakran fagy, de hát egy bétától mit várjunk… Ellenben ugyanúgy gyakran crashel Slackware alatt a Novell-féle OOo1.1.4 is. Tehát most OOo1.1.3at használok, ami viszont elviselhetetlenül lassú.
OOo fejlesztési konferencián hangzott el, hogy két hírük van egy jó és egy rossz. A rossz, hogy egyre jobban kezd hasonlítani a Microsoft Officera az OpenOffice. A jó pedig, hogy egyre jobban kezd hasonlítani a Microsoft Officera. 😀
Akkor egy roadmapot valaki tud mutatni OpenOffice2höz, vagy valami biztató szót mondani..? 🙂 -
SzerzőBejegyzés