Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha nem ment fel a driver, akkor hiába erõlteted. A logban nyoma sincs fglrx-nek, sem hibának. Most akkor két lehetõség van:
– vagy nem indult be és visszamásoltad az eredeti konfigot és azzal indítottad be, majd utána csatoltad a logot,
– vagy tényleg nem ment fel semmi, de ezt nem hiszem, mert akkor aticonfig parancsod se lenne.Tehát azután csatold a logot, hogy fglrx-szel próbálod indítani és behal. Egyébként úgy fogsz egyre többet megérteni abból, mi van a logokban, ha nézegeted õket. Ez persze nem csak rád vonatkozik.
Tudtommal már nem használ Debian-t. Ha jól emlékszem legútóbb már az Ubuntu topikban láttam, de attól függetlenül még kellhet neki a wine.
kovi wrote:bakker te cinkelt lapokkal játszol 🙂
honnan tudod hogy mplayerrõl van szó?Erre te is rájössz, ha vetsz egy pillantást az elsõ 10 topikra 🙂
Vagy fogod és felteszed mplayer-t forrásból vagy csomagból és akkor nem kell szarakodni.
A locale-lal a helyi viszonylatban érvényes karakterkódolásokat, nyelvet és egyebeket tudod állítani, ehhez segítségül ott a manual. Saját profil fájlban el tudod helyezni, hogy indításkor exportálja mint környezeti változó. pl. bash_profile
export LC_ALL=HU_hu
Lehet, nem jól emlékszem, de ki tudod iratni, milyen lehetõségek vannak (locale –help).
Ablakozód (gondolom KDE) karakterkódolását, Krusader kódolását nézd meg. Lehet még betûtípus probléma is, ha az õ és û-vel van csak gond. Befûzött eszköz esetén fstab-ban is meg kell adni a kódolást. Mindenhol állítsd erre: iso-8859-2
Legalább az rpm vagy a deb felment hiba nélkül? Vagy már ott is gondok voltak? Mi a helyzet az fglrx modullal? Konfig és log nélkül nem tudunk mit kezdeni.
djgrande wrote:Ez a böngészõ beállításaitól függ..— Ha elolvastad volna, h mi a problémám, akkor ezt le sem írtad volna! Nem okoskodásra van szükségem!
Másrészt tanulj meg írni, ha nem szeretnél körmöst!
— Egyrészt tudok írni. Másrészt kinek képzeled magad, h körmösöket osztogatsz? 😡
Mint már fent is írták, nem apache beállítás, egyébként meg egyszer bejelölöd, hogy ne figyelmeztessen, aztán nem fog többé. Másrészt azért szóltak rád, mert ez egy nyilvános fórum, ahol adunk a külsõ véleményre és tiszteletben tartjuk mások termékeit.
Hangalapú keresõ a Google-tól?
* Szabó Gergely
2006. április 12., szerda 17:51
A jövõben talán mindennapos lesz, hogy mobilunkba diktáljuk, éppen mit keresünk, és a kijelzõn már meg is kapjuk a találatokat. Már megint a Google…
Nem is valószínû, hogy mindegyik egyformán fog mûködni. Nekem pl. tvtime jött be a legjobban, míg volt nálam egy kártya kölcsön. De valakinél meg pont xawtv-vel jó csak a kép. Szóval próbálgatni kell a tunertípusokat. Ha sikerül belõni, akkor ezeket az opciókat írod be a modprobe.conf vagy modules.conf fájlba, így ezzel fogja betölteni a kernel a modult mikor tv alkalmazást indítasz.
-
SzerzőBejegyzés