balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,101-2,110 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PHP #2024550
    balev
    Felhasználó

      Ultraweben például nem tudok 777-es könyvtárat létrehozni. Márpedig ha kívülrõl feltölthetõ képgalériát akarok, akkor ez szükséges.

      Hozzászólás: PHP #2024548
      balev
      Felhasználó

        Nem akarok reklámot csinálni a cjb-nek (bár pont azt teszem), de szerintem a legtöbb lehetõség ott adott. Extrával anno nekem elég sok nyûgöm volt, uw-n és cjb-n is van regisztrációm, szóval azért látom a különbséget. Egy hátrány, hogy az ftp sebesség le van korlátozva, de pl. chmod, mail, mysql, stb. mind adottak.

        Hozzászólás: Tul nagy betük #2055669
        balev
        Felhasználó
          FejQ3 wrote:
          LOL kimondta, hogy nagyok a betûk az én kérdésem csupán arra vonatkozott, hogy normális e ,hogy a kcontrolom így néz ki.

          Senki nem mondta, csak a topik témája miatt asszociáltam erre. Mégegyszer elnézést.

          Hozzászólás: Tul nagy betük #2055666
          balev
          Felhasználó
            FejQ3 wrote:
            Sajnálom balev ha nem látod, AMD ez elviekben egy tök fullos telepítés, szinte semmi nm lett kihagyva, inkább csak a média rész lett nyírbálva, de ott is csak azok amik számomra ismertek és feleslegesek voltak. Ja igen és semmi nem lett törölve.
            Hozzászólás: Tul nagy betük #2055663
            balev
            Felhasználó
              FejQ3 wrote:
              Az normális, hogy az én kcontrolom így néz ki ?
              http://kepfeltoltes.hu/view/060402/kcontrol_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

              Most mi is a kérdés?

              Hozzászólás: PHP #2024544
              balev
              Felhasználó
                Teati wrote:
                Egy komplett képeslapküldõ scripthez. A Hotscripts-rõl töltöttem le. Az én gépemen olyan szépen mûködik… Pedig pont olyat választottam, ahol nem kell php-ból levelet küldeni, hanem meg lehet adni egy smtp szervert.
                Hozzászólás: Fat32 írása usereknek #2055692
                balev
                Felhasználó
                  colt wrote:
                  Hello!

                  Van egy olyan bajom hogy egy Fat32 particiot nem tudok ugy megadni az fstb-ban hogy a userek is tudjak irni…

                  /dev/hda4  /Common  users,rw,auto  0 0
                  ez van az fstabban.

                  Ha mode=0777  vagy 0666 vagy barmit adok neki akkor kozli hogy nem lehet felmountolni mert rossz a bejegyzes,
                  ha umask=666 akkor bemountolja ugyan, csak a felhasznalok nem latjak a tartalmat.

                  Koszi a segitseget!

                  A fórumban egy pár helyen van róla szó, keress rá.
                  umask=000?

                  Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047471
                  balev
                  Felhasználó
                    gefi wrote:
                    Nem találom a kernel-sources csomagot, viszont találtam kernel-image és kernel-kbuild-2.6-3 nevû csomagokat azok közül jó lesz valamelyik?
                    Ezeket az install cd-n találtam.
                    Sajna most abba kell hogy hagyam a próbálkozásokat, mert nem csak enyém a gép és az öcsém már sztrájkol, hogy õ is szeretné használni a gépet.
                    Lehet, hogy csak a következõ hétvégén fogom folytatni(jelentkezni), mert hétköznap erõsen igénybevesz a melóm.
                    Nagyon köszönöm a az eddigi segítségetek!

                    Akkor apt-vel get kernel-sources, ami gondolom kidob egy listát és letöltheted a megfelelõt. De a debian topikban biztos van infó errõl.

                    Hozzászólás: PHP #2024540
                    balev
                    Felhasználó
                      Teati wrote:
                      goraki wrote:
                      igen

                      Köszönöm a gyors, rövid és tömör választ.

                      Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047468
                      balev
                      Felhasználó
                        rigidus wrote:
                        gefi:

                        1. A kernel-sources nevu csomagot fel kell tenni
                        2. A masik gond az, hogy neked 2.4-es kerneled van 2.6 helyett aminek a menuconfig-on beluli gyokeresen maskepp nez ki. Ez egyebkent nem baj csak, kicsit boklasznod kell a menukben, de valami hasonlo helyen lesz. 🙂
                        3. Annyiban modosul meg a kernelforditas, hogy a make modules_install parancs elott ki kell adnod a make modules is ez is eltart egy darabig 10-20 perc.

                        Sok sikert 😉

                        UI: Elfelejtettem mondani, hogy a kernelforditasnal, csak az elso forditas tart sokaig, ha ezutan ujraforditod, mar csak azokat a reszeket forditja le ujbol amelyeket valtoztattad a menuconfig-gal.

                        Annyi csak, hogy 2.4-ben a Character Devices a fõmenüben van és ennek almenüje a DRM.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,101-2,110 / 2,997