Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ultraweben például nem tudok 777-es könyvtárat létrehozni. Márpedig ha kívülrõl feltölthetõ képgalériát akarok, akkor ez szükséges.
Nem akarok reklámot csinálni a cjb-nek (bár pont azt teszem), de szerintem a legtöbb lehetõség ott adott. Extrával anno nekem elég sok nyûgöm volt, uw-n és cjb-n is van regisztrációm, szóval azért látom a különbséget. Egy hátrány, hogy az ftp sebesség le van korlátozva, de pl. chmod, mail, mysql, stb. mind adottak.
FejQ3 wrote:LOL kimondta, hogy nagyok a betûk az én kérdésem csupán arra vonatkozott, hogy normális e ,hogy a kcontrolom így néz ki.Senki nem mondta, csak a topik témája miatt asszociáltam erre. Mégegyszer elnézést.
FejQ3 wrote:Sajnálom balev ha nem látod, AMD ez elviekben egy tök fullos telepítés, szinte semmi nm lett kihagyva, inkább csak a média rész lett nyírbálva, de ott is csak azok amik számomra ismertek és feleslegesek voltak. Ja igen és semmi nem lett törölve.FejQ3 wrote:Az normális, hogy az én kcontrolom így néz ki ?
http://kepfeltoltes.hu/view/060402/kcontrol_www.kepfeltoltes.hu_.jpgMost mi is a kérdés?
Teati wrote:Egy komplett képeslapküldõ scripthez. A Hotscripts-rõl töltöttem le. Az én gépemen olyan szépen mûködik… Pedig pont olyat választottam, ahol nem kell php-ból levelet küldeni, hanem meg lehet adni egy smtp szervert.colt wrote:Hello!Van egy olyan bajom hogy egy Fat32 particiot nem tudok ugy megadni az fstb-ban hogy a userek is tudjak irni…
/dev/hda4 /Common users,rw,auto 0 0
ez van az fstabban.Ha mode=0777 vagy 0666 vagy barmit adok neki akkor kozli hogy nem lehet felmountolni mert rossz a bejegyzes,
ha umask=666 akkor bemountolja ugyan, csak a felhasznalok nem latjak a tartalmat.Koszi a segitseget!
A fórumban egy pár helyen van róla szó, keress rá.
umask=000?gefi wrote:Nem találom a kernel-sources csomagot, viszont találtam kernel-image és kernel-kbuild-2.6-3 nevû csomagokat azok közül jó lesz valamelyik?
Ezeket az install cd-n találtam.
Sajna most abba kell hogy hagyam a próbálkozásokat, mert nem csak enyém a gép és az öcsém már sztrájkol, hogy õ is szeretné használni a gépet.
Lehet, hogy csak a következõ hétvégén fogom folytatni(jelentkezni), mert hétköznap erõsen igénybevesz a melóm.
Nagyon köszönöm a az eddigi segítségetek!Akkor apt-vel get kernel-sources, ami gondolom kidob egy listát és letöltheted a megfelelõt. De a debian topikban biztos van infó errõl.
Teati wrote:goraki wrote:igenKöszönöm a gyors, rövid és tömör választ.
rigidus wrote:gefi:1. A kernel-sources nevu csomagot fel kell tenni
2. A masik gond az, hogy neked 2.4-es kerneled van 2.6 helyett aminek a menuconfig-on beluli gyokeresen maskepp nez ki. Ez egyebkent nem baj csak, kicsit boklasznod kell a menukben, de valami hasonlo helyen lesz. 🙂
3. Annyiban modosul meg a kernelforditas, hogy a make modules_install parancs elott ki kell adnod a make modules is ez is eltart egy darabig 10-20 perc.Sok sikert 😉
UI: Elfelejtettem mondani, hogy a kernelforditasnal, csak az elso forditas tart sokaig, ha ezutan ujraforditod, mar csak azokat a reszeket forditja le ujbol amelyeket valtoztattad a menuconfig-gal.
Annyi csak, hogy 2.4-ben a Character Devices a fõmenüben van és ennek almenüje a DRM.
-
SzerzőBejegyzés