balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Skype mikrofon nem mûködik #2055203
    balev
    Felhasználó

      Kicsit konkrétabban írd már le, hogy mi a probléma.

      Skype-nál ha tárcsázol, kiírja, hogy problem with sound device? Vagy tudsz kapcsolatot létrehozni, csak nem hallanak téged? Nem mindegy.

      Hozzászólás: Néhány betû probléma #2055608
      balev
      Felhasználó
        Pusztito wrote:
        fluxbox 0.9.13 felületet használok.
        ALT GR -X probáltam meg,ALT GR +(végig nyomtam a gombokat de nem jó) a program menu-je jön be. pl:firefox ALT GR +f akkor a File menu jön be
        shift az összes gomb de ketöskeresz és kukac jel nem jön be.

        http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=17686

        Nézd meg ezt, lehet hogy neked is ez a probléma.

        Hozzászólás: Néhány betû probléma #2055606
        balev
        Felhasználó
          Pusztito wrote:
          Slackware oldalon néztem de mindegyik modszert végig probáltam de ketöskeresztet nem tudok rakni.
          Hozzászólás: Xorg gondok #2055622
          balev
          Felhasználó

            Csak nem jó logot csatoltál:
            Log file: „/var/log/XFree86.0.log”, Time: Sat Apr  1 19:38:16 2006

            Hozzászólás: Az ATI Drivert nem sikerül feltenni #2047446
            balev
            Felhasználó
              Pusztito wrote:
              balev wrote:
              Az aticonfig –initial slash nélkül megszerkeszti az xorg.conf-od. Ha adsz neki perjelet, akkor utána fel kell sorolni milyen paramétereket akarsz neki beadni.

              Probáltam már perjel nélkül is a fenti linkben szereplöket bemásoltam de a vége az lett hogy nem indult az X.
              Nem indul az X. Eddig oké. De ebbõl nem sok derül ki. Konfig, log?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949464
              balev
              Felhasználó
                saynos wrote:
                Védted-et akartam írni.

                Oké, nem értettem az elõzményeket.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1949462
                balev
                Felhasználó
                  saynos wrote:
                  Lattam Simca vedted az LF.hu-t. 🙂 IMHO nem reagaltad tul, tok igazad volt. (Ugye tudod mirol beszelek)

                  Te vedni szoktál? 🙂

                  Hozzászólás: grafikus felület probléma #2055595
                  balev
                  Felhasználó
                    saynos wrote:

                    mc nem látja az ntfs particióimat

                    Balev: imho az ntfs-t nem fogja tudni irni, megfelelo kernel support nelkul.

                    Mea culpa. Való igaz. Akkor másolja egy FAT partícióra 🙂
                    Vagy lynx-szel fellép a fórumra és csatolja. Jade hálózat se megy. Akkor mégiscsak a floppy lesz a megoldás.

                    Hozzászólás: grafikus felület probléma #2055593
                    balev
                    Felhasználó
                      AMD486 wrote:
                      Szerintem csak olvasson. Nem hal bele. Fõleg fellow írásába nem… Elég szájbarágós, minden Debianos azt szopta az anyatejjel 😉

                      De akár egy kézikönyvbõl is ki lehet szedni a fontos infókat. Egyébként LOL :))))

                      Hozzászólás: grafikus felület probléma #2055591
                      balev
                      Felhasználó
                        linux_newbie wrote:
                        olyan szívesen kimásolnám neked de  :rolleyes:
                        mc nem látja az ntfs particióimat se a cdromot se floppyt hálózat nincs belõve vmi ötlet ?  :blush:

                        Beindítod a debianod, bejelentkezel karakteres felületen, majd:
                        cp /etc/X11/Xfree86config-4 xfreeconfig.txt
                        cp /var/log/Xfree86.log xfreelog.txt

                        Rootként:
                        hdax – ide az NTFS partíciód írd

                        Code:
                        mkdir /mnt/hdax

                        (ha még nincs ilyen könyvtár)

                        Code:
                        mount /dev/hdax /mnt/hdax

                        Utána mc-vel átmásolod a két fájlt a windowsos partícióra.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,121-2,130 / 2,997