Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kicsit konkrétabban írd már le, hogy mi a probléma.
Skype-nál ha tárcsázol, kiírja, hogy problem with sound device? Vagy tudsz kapcsolatot létrehozni, csak nem hallanak téged? Nem mindegy.
Pusztito wrote:fluxbox 0.9.13 felületet használok.
ALT GR -X probáltam meg,ALT GR +(végig nyomtam a gombokat de nem jó) a program menu-je jön be. pl:firefox ALT GR +f akkor a File menu jön be
shift az összes gomb de ketöskeresz és kukac jel nem jön be.http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=17686
Nézd meg ezt, lehet hogy neked is ez a probléma.
Pusztito wrote:Slackware oldalon néztem de mindegyik modszert végig probáltam de ketöskeresztet nem tudok rakni.Csak nem jó logot csatoltál:
Log file: „/var/log/XFree86.0.log”, Time: Sat Apr 1 19:38:16 2006Pusztito wrote:balev wrote:Az aticonfig –initial slash nélkül megszerkeszti az xorg.conf-od. Ha adsz neki perjelet, akkor utána fel kell sorolni milyen paramétereket akarsz neki beadni.Probáltam már perjel nélkül is a fenti linkben szereplöket bemásoltam de a vége az lett hogy nem indult az X.
Nem indul az X. Eddig oké. De ebbõl nem sok derül ki. Konfig, log?saynos wrote:Védted-et akartam írni.Oké, nem értettem az elõzményeket.
saynos wrote:Lattam Simca vedted az LF.hu-t. 🙂 IMHO nem reagaltad tul, tok igazad volt. (Ugye tudod mirol beszelek)Te vedni szoktál? 🙂
saynos wrote:mc nem látja az ntfs particióimat
Balev: imho az ntfs-t nem fogja tudni irni, megfelelo kernel support nelkul.
Mea culpa. Való igaz. Akkor másolja egy FAT partícióra 🙂
Vagy lynx-szel fellép a fórumra és csatolja. Jade hálózat se megy. Akkor mégiscsak a floppy lesz a megoldás.AMD486 wrote:Szerintem csak olvasson. Nem hal bele. Fõleg fellow írásába nem… Elég szájbarágós, minden Debianos azt szopta az anyatejjel 😉De akár egy kézikönyvbõl is ki lehet szedni a fontos infókat. Egyébként LOL :))))
linux_newbie wrote:olyan szívesen kimásolnám neked de :rolleyes:
mc nem látja az ntfs particióimat se a cdromot se floppyt hálózat nincs belõve vmi ötlet ? :blush:Beindítod a debianod, bejelentkezel karakteres felületen, majd:
cp /etc/X11/Xfree86config-4 xfreeconfig.txt
cp /var/log/Xfree86.log xfreelog.txtRootként:
hdax – ide az NTFS partíciód írdCode:mkdir /mnt/hdax(ha még nincs ilyen könyvtár)
Code:mount /dev/hdax /mnt/hdaxUtána mc-vel átmásolod a két fájlt a windowsos partícióra.
-
SzerzőBejegyzés