Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vasy-val kéne kooperálnotok…
Azért ez beszarás, hogy az acroread 43M.
Azért ez beszarás, hogy az acroread 43M.
LuJOmAn wrote:balev wrote:tárcsafék hátulBiztos vagy benne??
1: sztem dobfékes hátul is
2: ha átalakítottad tárcsafékesre, plusz a hátsó ülés mögött az a szörny nyúlvány fennmarad, nemigen megy veterán vizsgáraDe ettől függetlenül azt kell mondjam, emberek: ilyen szar a pénzünk. Nem a motor ér sokat, a pénzünk keveset
Dehülyevagyok… 🙂
Valószínűleg az ETZ volt a fejemben, mikor írtam.LuJOmAn wrote:balev wrote:tárcsafék hátulBiztos vagy benne??
1: sztem dobfékes hátul is
2: ha átalakítottad tárcsafékesre, plusz a hátsó ülés mögött az a szörny nyúlvány fennmarad, nemigen megy veterán vizsgáraDe ettől függetlenül azt kell mondjam, emberek: ilyen szar a pénzünk. Nem a motor ér sokat, a pénzünk keveset
Dehülyevagyok… 🙂
Valószínűleg az ETZ volt a fejemben, mikor írtam.Jó, elhisszük, hogy nem te voltál. Jelszót már változtattad, jelszó tárolását kikapcsoltad a FF-ban, így más rajtad kívül a továbbiakban nem léphet be.
Topikot meg nem tudjuk zárni, mert olyan, mint „zárás” már nem létezik.
Jó, elhisszük, hogy nem te voltál. Jelszót már változtattad, jelszó tárolását kikapcsoltad a FF-ban, így más rajtad kívül a továbbiakban nem léphet be.
Topikot meg nem tudjuk zárni, mert olyan, mint „zárás” már nem létezik.
Wait wrote:vasy05 wrote:Macskajancsi wrote:vasy05 wrote:Valaki tud Ip címet keresni? Ip: 91.120.35.240 . Most ő szórakozott a Wikin. Ezt nem hiszem el emberek. Ebbe fogok én beledögleni. 🙁Ip: 91.120.35.240
Host Name :cm-35-240.kabelnet.hu (legalábbis a hozzászólásom idején ez.
….ha ez egyáltalán segít…..
De nem hiszem, hogy ezzel sokra mész.Köszi. Úgy látom SSH kilőve. Bár remélem nincsen kikapcsolva a gépe. 🙂
Pfff LOL
E zjó votl. Sokt rögöhtm.Én is indítok Linuxos oldalt.
Te kocsmában jártál, hogy nem tudsz helyesen írni? 🙂
Wait wrote:vasy05 wrote:Macskajancsi wrote:vasy05 wrote:Valaki tud Ip címet keresni? Ip: 91.120.35.240 . Most ő szórakozott a Wikin. Ezt nem hiszem el emberek. Ebbe fogok én beledögleni. 🙁Ip: 91.120.35.240
Host Name :cm-35-240.kabelnet.hu (legalábbis a hozzászólásom idején ez.
….ha ez egyáltalán segít…..
De nem hiszem, hogy ezzel sokra mész.Köszi. Úgy látom SSH kilőve. Bár remélem nincsen kikapcsolva a gépe. 🙂
Pfff LOL
E zjó votl. Sokt rögöhtm.Én is indítok Linuxos oldalt.
Te kocsmában jártál, hogy nem tudsz helyesen írni? 🙂
Vasy, most akkor mi van? Nem tudlak követni. Ez az oldal nem lesz befejezve?
Ha marad, akkor viszont módosítsd a fórum szerkezetét, mint ahogy már jeleztük!Egyáltalán minek wiki? Ha nincs szabadon szerkeszthető tartalom, akkor nincs fejfájás. Wikiből meg howto-ból már netet lehetne rekeszteni.
-
SzerzőBejegyzés
