balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Jelentkezz segítőnek egy weboldalnál. #2115079
    balev
    Felhasználó

      vasy-val kéne kooperálnotok…

      Hozzászólás: Root jelszó #2112462
      balev
      Felhasználó

        Azért ez beszarás, hogy az acroread 43M.

        Hozzászólás: Root jelszó #2112463
        balev
        Felhasználó

          Azért ez beszarás, hogy az acroread 43M.

          Hozzászólás: Jármű börze #2114988
          balev
          Felhasználó
            LuJOmAn wrote:
            balev wrote:
            tárcsafék hátul

            Biztos vagy benne??
            1: sztem dobfékes hátul is
            2: ha átalakítottad tárcsafékesre, plusz a hátsó ülés mögött az a szörny nyúlvány fennmarad, nemigen megy veterán vizsgára

            De ettől függetlenül azt kell mondjam, emberek: ilyen szar a pénzünk. Nem a motor ér sokat, a pénzünk keveset 20.gif 

            Dehülyevagyok… 🙂
            Valószínűleg az ETZ volt a fejemben, mikor írtam.

            Hozzászólás: Jármű börze #2114989
            balev
            Felhasználó
              LuJOmAn wrote:
              balev wrote:
              tárcsafék hátul

              Biztos vagy benne??
              1: sztem dobfékes hátul is
              2: ha átalakítottad tárcsafékesre, plusz a hátsó ülés mögött az a szörny nyúlvány fennmarad, nemigen megy veterán vizsgára

              De ettől függetlenül azt kell mondjam, emberek: ilyen szar a pénzünk. Nem a motor ér sokat, a pénzünk keveset 20.gif 

              Dehülyevagyok… 🙂
              Valószínűleg az ETZ volt a fejemben, mikor írtam.

              Hozzászólás: Root jelszó #2112440
              balev
              Felhasználó

                Jó, elhisszük, hogy nem te voltál. Jelszót már változtattad, jelszó tárolását kikapcsoltad a FF-ban, így más rajtad kívül a továbbiakban nem léphet be.

                Topikot meg nem tudjuk zárni, mert olyan, mint „zárás” már nem létezik.

                Hozzászólás: Root jelszó #2112441
                balev
                Felhasználó

                  Jó, elhisszük, hogy nem te voltál. Jelszót már változtattad, jelszó tárolását kikapcsoltad a FF-ban, így más rajtad kívül a továbbiakban nem léphet be.

                  Topikot meg nem tudjuk zárni, mert olyan, mint „zárás” már nem létezik.

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106194
                  balev
                  Felhasználó
                    Wait wrote:
                    vasy05 wrote:
                    Macskajancsi wrote:
                    vasy05 wrote:
                    Valaki tud Ip címet keresni? Ip: 91.120.35.240 . Most ő szórakozott a Wikin. Ezt nem hiszem el emberek. Ebbe fogok én beledögleni. 🙁

                    Ip: 91.120.35.240
                    Host Name  :cm-35-240.kabelnet.hu  (legalábbis a hozzászólásom idején ez. 1.gif

                    ….ha ez egyáltalán segít…..
                    De nem hiszem, hogy ezzel sokra mész.

                    Köszi. Úgy látom SSH kilőve. Bár remélem nincsen kikapcsolva a gépe. 🙂

                    Pfff LOL
                    E zjó votl. Sokt rögöhtm.

                    Én is indítok Linuxos oldalt.

                    Te kocsmában jártál, hogy nem tudsz helyesen írni? 🙂

                    Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106195
                    balev
                    Felhasználó
                      Wait wrote:
                      vasy05 wrote:
                      Macskajancsi wrote:
                      vasy05 wrote:
                      Valaki tud Ip címet keresni? Ip: 91.120.35.240 . Most ő szórakozott a Wikin. Ezt nem hiszem el emberek. Ebbe fogok én beledögleni. 🙁

                      Ip: 91.120.35.240
                      Host Name  :cm-35-240.kabelnet.hu  (legalábbis a hozzászólásom idején ez. 1.gif

                      ….ha ez egyáltalán segít…..
                      De nem hiszem, hogy ezzel sokra mész.

                      Köszi. Úgy látom SSH kilőve. Bár remélem nincsen kikapcsolva a gépe. 🙂

                      Pfff LOL
                      E zjó votl. Sokt rögöhtm.

                      Én is indítok Linuxos oldalt.

                      Te kocsmában jártál, hogy nem tudsz helyesen írni? 🙂

                      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106192
                      balev
                      Felhasználó

                        Vasy, most akkor mi van? Nem tudlak követni. Ez az oldal nem lesz befejezve?
                        Ha marad, akkor viszont módosítsd a fórum szerkezetét, mint ahogy már jeleztük!

                        Egyáltalán minek wiki? Ha nincs szabadon szerkeszthető tartalom, akkor nincs fejfájás. Wikiből meg howto-ból már netet lehetne rekeszteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 2,997