balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106193
    balev
    Felhasználó

      Vasy, most akkor mi van? Nem tudlak követni. Ez az oldal nem lesz befejezve?
      Ha marad, akkor viszont módosítsd a fórum szerkezetét, mint ahogy már jeleztük!

      Egyáltalán minek wiki? Ha nincs szabadon szerkeszthető tartalom, akkor nincs fejfájás. Wikiből meg howto-ból már netet lehetne rekeszteni.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106172
      balev
      Felhasználó

        Hallhatatlan? Az milyen? 🙂

        Vasy, ez azért tényleg gáz, hogy ennyire nem megy magadtól a dolog (fórum fa). Inkább vedd le a fórumot, vagy alakítsd át, de ez így pofátlanság, sőt több annál…

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2106173
        balev
        Felhasználó

          Hallhatatlan? Az milyen? 🙂

          Vasy, ez azért tényleg gáz, hogy ennyire nem megy magadtól a dolog (fórum fa). Inkább vedd le a fórumot, vagy alakítsd át, de ez így pofátlanság, sőt több annál…

          Hozzászólás: Jármű börze #2114982
          balev
          Felhasználó

            Vector: így jó?

            Andrei: először is, ez nem Skoda 🙂
            Másodszor, nagyon jó állapotban van, eredeti alkatrészek, veteránként vizsgáztatható. ETZ-t adnak akár 130.000,- Ft-ért is, tudom. Meg azt is, hogy lestrapált TS-t, 20.000,- Ft-ért. De az nem ilyen állapotú.

            Alkudni persze lehet. Érdekelne?

            Ajándék BMW dobozokat adok hozzá, konzollal együtt!

            Hozzászólás: Jármű börze #2114983
            balev
            Felhasználó

              Vector: így jó?

              Andrei: először is, ez nem Skoda 🙂
              Másodszor, nagyon jó állapotban van, eredeti alkatrészek, veteránként vizsgáztatható. ETZ-t adnak akár 130.000,- Ft-ért is, tudom. Meg azt is, hogy lestrapált TS-t, 20.000,- Ft-ért. De az nem ilyen állapotú.

              Alkudni persze lehet. Érdekelne?

              Ajándék BMW dobozokat adok hozzá, konzollal együtt!

              balev
              Felhasználó

                Ok, de ez mivel jobb nekem, mint az ALSA?

                Végre működik normálisan a szoftveres keverés is, Flash se fagy már video lejátszás közben FF-ban.

                balev
                Felhasználó

                  update again…

                  Végre kijött az ALSA 1.0.14 végleges verzió!
                  http://alsa-project.org/

                  A lényeg, hogy ez már nem ütközik a 2.6.21-es kernellel (lásd előzmények) és a patch alkalmazása után fordított alsa-driver már úgy müködik, ahogy kell. A lényeg, hogy az „external_amplifier”-nek bekapcsolva kell lennie, különben gyenge a jel és torzít.

                  És mostmár „érzékeli”, hogy ha be van dugva a Jack-dugó és lenémítja a laptop hangszórókat!

                  Akinek hasonló gondja volt laptopnál hda-intel chippel, annak mostmár van megoldás! Jeee 🙂

                  Hozzászólás: Root jelszó #2112420
                  balev
                  Felhasználó

                    Photoshop -> GIMP

                    Az a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
                    Könyörgöm, linux alá miért nincs?

                    Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.

                    Hozzászólás: Root jelszó #2112421
                    balev
                    Felhasználó

                      Photoshop -> GIMP

                      Az a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
                      Könyörgöm, linux alá miért nincs?

                      Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.

                      Hozzászólás: Root jelszó #2112411
                      balev
                      Felhasználó
                        l_lorincz wrote:
                        „l_lorinc, mi lett a műanyaggal?”
                        Balev olvasd vissza. Pont neked válaszoltam és ott biztos megtalálod a választ. Flashes téma

                        Felfogtam 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 2,997