Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vasy, most akkor mi van? Nem tudlak követni. Ez az oldal nem lesz befejezve?
Ha marad, akkor viszont módosítsd a fórum szerkezetét, mint ahogy már jeleztük!Egyáltalán minek wiki? Ha nincs szabadon szerkeszthető tartalom, akkor nincs fejfájás. Wikiből meg howto-ból már netet lehetne rekeszteni.
Hallhatatlan? Az milyen? 🙂
Vasy, ez azért tényleg gáz, hogy ennyire nem megy magadtól a dolog (fórum fa). Inkább vedd le a fórumot, vagy alakítsd át, de ez így pofátlanság, sőt több annál…
Hallhatatlan? Az milyen? 🙂
Vasy, ez azért tényleg gáz, hogy ennyire nem megy magadtól a dolog (fórum fa). Inkább vedd le a fórumot, vagy alakítsd át, de ez így pofátlanság, sőt több annál…
Vector: így jó?
Andrei: először is, ez nem Skoda 🙂
Másodszor, nagyon jó állapotban van, eredeti alkatrészek, veteránként vizsgáztatható. ETZ-t adnak akár 130.000,- Ft-ért is, tudom. Meg azt is, hogy lestrapált TS-t, 20.000,- Ft-ért. De az nem ilyen állapotú.Alkudni persze lehet. Érdekelne?
Ajándék BMW dobozokat adok hozzá, konzollal együtt!
Vector: így jó?
Andrei: először is, ez nem Skoda 🙂
Másodszor, nagyon jó állapotban van, eredeti alkatrészek, veteránként vizsgáztatható. ETZ-t adnak akár 130.000,- Ft-ért is, tudom. Meg azt is, hogy lestrapált TS-t, 20.000,- Ft-ért. De az nem ilyen állapotú.Alkudni persze lehet. Érdekelne?
Ajándék BMW dobozokat adok hozzá, konzollal együtt!
Ok, de ez mivel jobb nekem, mint az ALSA?
Végre működik normálisan a szoftveres keverés is, Flash se fagy már video lejátszás közben FF-ban.
update again…
Végre kijött az ALSA 1.0.14 végleges verzió!
http://alsa-project.org/A lényeg, hogy ez már nem ütközik a 2.6.21-es kernellel (lásd előzmények) és a patch alkalmazása után fordított alsa-driver már úgy müködik, ahogy kell. A lényeg, hogy az „external_amplifier”-nek bekapcsolva kell lennie, különben gyenge a jel és torzít.
És mostmár „érzékeli”, hogy ha be van dugva a Jack-dugó és lenémítja a laptop hangszórókat!
Akinek hasonló gondja volt laptopnál hda-intel chippel, annak mostmár van megoldás! Jeee 🙂
Photoshop -> GIMP
Az a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
Könyörgöm, linux alá miért nincs?Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.
Photoshop -> GIMP
Az a vicc, hogy FF-hoz van IE plugin. Csakhogy csak windows alá. De oda minek, mikor ott lehet IE-t futtatni?
Könyörgöm, linux alá miért nincs?Flash-re visszatérve, többször frissítettem már FF-t, és a legújabb Flash plugin raktam fel, mégis fagy videóknál.
l_lorincz wrote:„l_lorinc, mi lett a műanyaggal?”
Balev olvasd vissza. Pont neked válaszoltam és ott biztos megtalálod a választ. Flashes témaFelfogtam 🙂
-
SzerzőBejegyzés