balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Root jelszó #2111761
    balev
    Felhasználó
      bacsi2 wrote:

      Én egy rossz szót sem írtam

      Futtass le egy helyesírás-ellenőrzőt, írtál jópárat.

      Nem ezen van a hangsúly, az a baj (bár ezen is)

      Hozzászólás: Root jelszó #2111762
      balev
      Felhasználó
        bacsi2 wrote:

        Én egy rossz szót sem írtam

        Futtass le egy helyesírás-ellenőrzőt, írtál jópárat.

        Nem ezen van a hangsúly, az a baj (bár ezen is)

        Hozzászólás: Root jelszó #2111759
        balev
        Felhasználó

          Vasy, az a baj, hogy bizonyos értelemben több rossz szót is írtál. Sőt, mondatot.
          És sokaknak fáj, hogy még mindig elbeszélsz, szándékosan vagy nem, de nem értesz a szavakból, nem akarod megfogadni mások tanácsát, stb.

          Egy idő után bizony fárasztó és fáj, ezért érinti ez a mi lelkivilágunkat is. Hm?

          Hozzászólás: Root jelszó #2111760
          balev
          Felhasználó

            Vasy, az a baj, hogy bizonyos értelemben több rossz szót is írtál. Sőt, mondatot.
            És sokaknak fáj, hogy még mindig elbeszélsz, szándékosan vagy nem, de nem értesz a szavakból, nem akarod megfogadni mások tanácsát, stb.

            Egy idő után bizony fárasztó és fáj, ezért érinti ez a mi lelkivilágunkat is. Hm?

            Hozzászólás: Root jelszó #2111749
            balev
            Felhasználó

              Violazoli, volt egy érzésem, mikor megláttam a neved, hogy megint reklámot fogok olvasni… de nem! 🙂
              Komolyan mondom, pozitív csalódás volt. Úgy látom, te is a türelmesebb típusba tartozol, nem úgy mint mi itt páran.

              Pedig nekünk se a szekálás a mindennapi örömünk, de van, aki ezt nem érti meg, és elbeszél a szavak mellett.

              Vasy, ha ezt el tudtad olvasni, akkor a dokumentációk olvasása, a tapasztaltabban tanácsának elfogadása miért nem megy? Előbb-utóbb senki nem fog veled és a problémáddal foglalkozni, ha nem próbálsz meg változtatni a hozzáállásodon.

              Javaslatom: egyszerűbb disztribúció, amit már ismersz, pl. legyen a Fedora. Miért nem az alatt próbálsz meg kerneleket gyártani? Hogy nem talál programokat a csomagkezelő, az nem a disztró hibája. Ezért van a sourceforge, a freshmeat, stb. és parancssor.

              Hozzászólás: Root jelszó #2111750
              balev
              Felhasználó

                Violazoli, volt egy érzésem, mikor megláttam a neved, hogy megint reklámot fogok olvasni… de nem! 🙂
                Komolyan mondom, pozitív csalódás volt. Úgy látom, te is a türelmesebb típusba tartozol, nem úgy mint mi itt páran.

                Pedig nekünk se a szekálás a mindennapi örömünk, de van, aki ezt nem érti meg, és elbeszél a szavak mellett.

                Vasy, ha ezt el tudtad olvasni, akkor a dokumentációk olvasása, a tapasztaltabban tanácsának elfogadása miért nem megy? Előbb-utóbb senki nem fog veled és a problémáddal foglalkozni, ha nem próbálsz meg változtatni a hozzáállásodon.

                Javaslatom: egyszerűbb disztribúció, amit már ismersz, pl. legyen a Fedora. Miért nem az alatt próbálsz meg kerneleket gyártani? Hogy nem talál programokat a csomagkezelő, az nem a disztró hibája. Ezért van a sourceforge, a freshmeat, stb. és parancssor.

                Hozzászólás: vicc #1923667
                balev
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Root jelszó #2111637
                  balev
                  Felhasználó

                    Vasy,
                    miért nem lehet folyamatosan haladni és a tudásszintnek megfelelően disztribúciót váltani?
                    Saját érdekedben mondom, nem szenvednél annyit. Van értelme? Ahelyett, hogy kiismernél, megtanulnál egy rendszert jól beállítani, konfigurálni és használni?

                    Hozzászólás: Root jelszó #2111638
                    balev
                    Felhasználó

                      Vasy,
                      miért nem lehet folyamatosan haladni és a tudásszintnek megfelelően disztribúciót váltani?
                      Saját érdekedben mondom, nem szenvednél annyit. Van értelme? Ahelyett, hogy kiismernél, megtanulnál egy rendszert jól beállítani, konfigurálni és használni?

                      Hozzászólás: Megjelent a Mozilla Firefox 2.0.0.4 #2113087
                      balev
                      Felhasználó
                        bepe79 wrote:
                        vasy05 wrote:
                        kisbetu wrote:
                        Több hét vasyval nehezített pihenés után visszatért a bepe…

                        Nehezített pihenés??? Ezt hogy érted???

                        Eppen teged fikaz..
                        Ez a hobbija, nem tudtad? (:
                        Topikok offolasa, meg masok fikazasa. (:

                        Lehet jogosan. Nem nagyon voltál itt mostanában.

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 2,997