Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bacsi2 wrote:
Én egy rossz szót sem írtam
Futtass le egy helyesírás-ellenőrzőt, írtál jópárat.
Nem ezen van a hangsúly, az a baj (bár ezen is)
bacsi2 wrote:Én egy rossz szót sem írtam
Futtass le egy helyesírás-ellenőrzőt, írtál jópárat.
Nem ezen van a hangsúly, az a baj (bár ezen is)
Vasy, az a baj, hogy bizonyos értelemben több rossz szót is írtál. Sőt, mondatot.
És sokaknak fáj, hogy még mindig elbeszélsz, szándékosan vagy nem, de nem értesz a szavakból, nem akarod megfogadni mások tanácsát, stb.Egy idő után bizony fárasztó és fáj, ezért érinti ez a mi lelkivilágunkat is. Hm?
Vasy, az a baj, hogy bizonyos értelemben több rossz szót is írtál. Sőt, mondatot.
És sokaknak fáj, hogy még mindig elbeszélsz, szándékosan vagy nem, de nem értesz a szavakból, nem akarod megfogadni mások tanácsát, stb.Egy idő után bizony fárasztó és fáj, ezért érinti ez a mi lelkivilágunkat is. Hm?
Violazoli, volt egy érzésem, mikor megláttam a neved, hogy megint reklámot fogok olvasni… de nem! 🙂
Komolyan mondom, pozitív csalódás volt. Úgy látom, te is a türelmesebb típusba tartozol, nem úgy mint mi itt páran.Pedig nekünk se a szekálás a mindennapi örömünk, de van, aki ezt nem érti meg, és elbeszél a szavak mellett.
Vasy, ha ezt el tudtad olvasni, akkor a dokumentációk olvasása, a tapasztaltabban tanácsának elfogadása miért nem megy? Előbb-utóbb senki nem fog veled és a problémáddal foglalkozni, ha nem próbálsz meg változtatni a hozzáállásodon.
Javaslatom: egyszerűbb disztribúció, amit már ismersz, pl. legyen a Fedora. Miért nem az alatt próbálsz meg kerneleket gyártani? Hogy nem talál programokat a csomagkezelő, az nem a disztró hibája. Ezért van a sourceforge, a freshmeat, stb. és parancssor.
Violazoli, volt egy érzésem, mikor megláttam a neved, hogy megint reklámot fogok olvasni… de nem! 🙂
Komolyan mondom, pozitív csalódás volt. Úgy látom, te is a türelmesebb típusba tartozol, nem úgy mint mi itt páran.Pedig nekünk se a szekálás a mindennapi örömünk, de van, aki ezt nem érti meg, és elbeszél a szavak mellett.
Vasy, ha ezt el tudtad olvasni, akkor a dokumentációk olvasása, a tapasztaltabban tanácsának elfogadása miért nem megy? Előbb-utóbb senki nem fog veled és a problémáddal foglalkozni, ha nem próbálsz meg változtatni a hozzáállásodon.
Javaslatom: egyszerűbb disztribúció, amit már ismersz, pl. legyen a Fedora. Miért nem az alatt próbálsz meg kerneleket gyártani? Hogy nem talál programokat a csomagkezelő, az nem a disztró hibája. Ezért van a sourceforge, a freshmeat, stb. és parancssor.
Egy dal Paris Hilton összes gyűlölőjének:
http://www.indavideo.hu/video/Paris_Hilton_ellenes_dalVasy,
miért nem lehet folyamatosan haladni és a tudásszintnek megfelelően disztribúciót váltani?
Saját érdekedben mondom, nem szenvednél annyit. Van értelme? Ahelyett, hogy kiismernél, megtanulnál egy rendszert jól beállítani, konfigurálni és használni?Vasy,
miért nem lehet folyamatosan haladni és a tudásszintnek megfelelően disztribúciót váltani?
Saját érdekedben mondom, nem szenvednél annyit. Van értelme? Ahelyett, hogy kiismernél, megtanulnál egy rendszert jól beállítani, konfigurálni és használni?bepe79 wrote:vasy05 wrote:kisbetu wrote:Több hét vasyval nehezített pihenés után visszatért a bepe…Nehezített pihenés??? Ezt hogy érted???
Eppen teged fikaz..
Ez a hobbija, nem tudtad? (:
Topikok offolasa, meg masok fikazasa. (:Lehet jogosan. Nem nagyon voltál itt mostanában.
-
SzerzőBejegyzés