balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Megjelent a Mozilla Firefox 2.0.0.4 #2113088
    balev
    Felhasználó
      bepe79 wrote:
      vasy05 wrote:
      kisbetu wrote:
      Több hét vasyval nehezített pihenés után visszatért a bepe…

      Nehezített pihenés??? Ezt hogy érted???

      Eppen teged fikaz..
      Ez a hobbija, nem tudtad? (:
      Topikok offolasa, meg masok fikazasa. (:

      Lehet jogosan. Nem nagyon voltál itt mostanában.

      Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105285
      balev
      Felhasználó

        Jó, lehet nagyon hosszú lenne így a nap, bár a hajó érdekes lenne. Viszont akkor már a hegy nem nagyon férne bele, ha időben akarnánk visszaérni.

        Legyen odafelé is busz? Kb. 2 órát nyerünk vele és akkor akár este 20:00-ra Batthyány téren lehetünk.

        Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105286
        balev
        Felhasználó

          Jó, lehet nagyon hosszú lenne így a nap, bár a hajó érdekes lenne. Viszont akkor már a hegy nem nagyon férne bele, ha időben akarnánk visszaérni.

          Legyen odafelé is busz? Kb. 2 órát nyerünk vele és akkor akár este 20:00-ra Batthyány téren lehetünk.

          Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105281
          balev
          Felhasználó

            Busz indul pl. 09:10-kor Árpád-hídtól, kb. 10:30-kor van Visegrád Várkert állomáson. Két órával hamarabb vagyunk ott, viszont busszal már mentem, dögunalom, nincs légkondi, stb.

            Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105282
            balev
            Felhasználó

              Busz indul pl. 09:10-kor Árpád-hídtól, kb. 10:30-kor van Visegrád Várkert állomáson. Két órával hamarabb vagyunk ott, viszont busszal már mentem, dögunalom, nincs légkondi, stb.

              Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105277
              balev
              Felhasználó

                Mehetnénk odafelé is busszal, de szerintem egy hajóút sokkal érdekesebb, látványosabb a környezet. Lehet lazítani, nem rohanunk.
                Abban igazad van, hogy kicsit késői a visszaérkezés, no de szombat este, nem vasárnap.

                Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105278
                balev
                Felhasználó

                  Mehetnénk odafelé is busszal, de szerintem egy hajóút sokkal érdekesebb, látványosabb a környezet. Lehet lazítani, nem rohanunk.
                  Abban igazad van, hogy kicsit késői a visszaérkezés, no de szombat este, nem vasárnap.

                  Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105263
                  balev
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    Ilyen szar a humorom. Bocs.

                    (Az LF-taliknál nagyon nem tetszett a rengeteg alternatív időpont. Ha egy van, és elég távoli, akkor az érdeklődők jobban rá tudnak készülni, és lehetőleg szabaddá tenni magukat.

                    A fizikai állóképességem meg tényleg a béka segge alatt van, remélem, meglátjátok.)

                    Abszolút igaz, pontosan ezért írtam be végül az időpontot, és álltam elő egy konkrét programmal, így van mihez alkalmazkodni, tervezni, stb.
                    (De azért meg kell hagyni másoknak is a lehetőséget, ha van jó ötlet.)

                    Viszont nem kellene kapásból egy 25-40km-es távot bevállalni, nem teljesítmény túrára megyünk.

                    Szóval összefoglalva, szerintem legyen az eredeti ötlet:

                    Időpont: jún. 30. szombat

                    Program:
                    08:30-kor találkozunk a Vigadó téren
                    09:00-kor hajó kifut Pestről
                    12:30-körül érkezünk Visegrádra
                    14:00-ig vár, kaja, pia, egyéb, után indulás Rám-szakadékon (vagy más útvonalon) keresztül Dobogó-kőre
                    17:00 Dobogó-kő (addigra, csak felérünk)
                    18:00-19:00 körül busszal vissza Szentendréig
                    20:00-21:00 HÉV-vel vissza Battyhány térre
                    22:00-22:30 kb. visszaérünk a belvárosba

                    Akinek utána van kedve és ereje, még bevágunk egy sört. Vidékiek közül 2-3 ember nálam aludhat, mint már jeleztem, csak hálózsákot hozzon.

                    Térkép:
                    hajó
                    gyalog
                    busz
                    HÉV

                    Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105264
                    balev
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      Ilyen szar a humorom. Bocs.

                      (Az LF-taliknál nagyon nem tetszett a rengeteg alternatív időpont. Ha egy van, és elég távoli, akkor az érdeklődők jobban rá tudnak készülni, és lehetőleg szabaddá tenni magukat.

                      A fizikai állóképességem meg tényleg a béka segge alatt van, remélem, meglátjátok.)

                      Abszolút igaz, pontosan ezért írtam be végül az időpontot, és álltam elő egy konkrét programmal, így van mihez alkalmazkodni, tervezni, stb.
                      (De azért meg kell hagyni másoknak is a lehetőséget, ha van jó ötlet.)

                      Viszont nem kellene kapásból egy 25-40km-es távot bevállalni, nem teljesítmény túrára megyünk.

                      Szóval összefoglalva, szerintem legyen az eredeti ötlet:

                      Időpont: jún. 30. szombat

                      Program:
                      08:30-kor találkozunk a Vigadó téren
                      09:00-kor hajó kifut Pestről
                      12:30-körül érkezünk Visegrádra
                      14:00-ig vár, kaja, pia, egyéb, után indulás Rám-szakadékon (vagy más útvonalon) keresztül Dobogó-kőre
                      17:00 Dobogó-kő (addigra, csak felérünk)
                      18:00-19:00 körül busszal vissza Szentendréig
                      20:00-21:00 HÉV-vel vissza Battyhány térre
                      22:00-22:30 kb. visszaérünk a belvárosba

                      Akinek utána van kedve és ereje, még bevágunk egy sört. Vidékiek közül 2-3 ember nálam aludhat, mint már jeleztem, csak hálózsákot hozzon.

                      Térkép:
                      hajó
                      gyalog
                      busz
                      HÉV

                      Hozzászólás: Linuxfórum túra 2007 (jún. 30.) #2105251
                      balev
                      Felhasználó
                        kisbetu wrote:
                        bacsi2 wrote:
                        Időpontról van valami ötlet? Vagy erről még nagyon korai beszélni?

                        Dehogy korai!

                        Mindenki szerezzen naptárt, írja be: 2007. július 21. Linukszfórum túra.
                        Távolmaradás nem engedélyezett.

                        (Orvost biztosítsatok, hogy felmosson az első emelkedő után…)

                        Lehet, hogy csak én értettem félre, akkor bocs! Kicsit cinikusnak éreztem a hozzászólásod.

                      10 bejegyzés megtekintése - 611-620 / 2,997