Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bepe79 wrote:vasy05 wrote:kisbetu wrote:Több hét vasyval nehezített pihenés után visszatért a bepe…
Nehezített pihenés??? Ezt hogy érted???
Eppen teged fikaz..
Ez a hobbija, nem tudtad? (:
Topikok offolasa, meg masok fikazasa. (:Lehet jogosan. Nem nagyon voltál itt mostanában.
Jó, lehet nagyon hosszú lenne így a nap, bár a hajó érdekes lenne. Viszont akkor már a hegy nem nagyon férne bele, ha időben akarnánk visszaérni.
Legyen odafelé is busz? Kb. 2 órát nyerünk vele és akkor akár este 20:00-ra Batthyány téren lehetünk.
Jó, lehet nagyon hosszú lenne így a nap, bár a hajó érdekes lenne. Viszont akkor már a hegy nem nagyon férne bele, ha időben akarnánk visszaérni.
Legyen odafelé is busz? Kb. 2 órát nyerünk vele és akkor akár este 20:00-ra Batthyány téren lehetünk.
Busz indul pl. 09:10-kor Árpád-hídtól, kb. 10:30-kor van Visegrád Várkert állomáson. Két órával hamarabb vagyunk ott, viszont busszal már mentem, dögunalom, nincs légkondi, stb.
Busz indul pl. 09:10-kor Árpád-hídtól, kb. 10:30-kor van Visegrád Várkert állomáson. Két órával hamarabb vagyunk ott, viszont busszal már mentem, dögunalom, nincs légkondi, stb.
Mehetnénk odafelé is busszal, de szerintem egy hajóút sokkal érdekesebb, látványosabb a környezet. Lehet lazítani, nem rohanunk.
Abban igazad van, hogy kicsit késői a visszaérkezés, no de szombat este, nem vasárnap.Mehetnénk odafelé is busszal, de szerintem egy hajóút sokkal érdekesebb, látványosabb a környezet. Lehet lazítani, nem rohanunk.
Abban igazad van, hogy kicsit késői a visszaérkezés, no de szombat este, nem vasárnap.kisbetu wrote:Ilyen szar a humorom. Bocs.(Az LF-taliknál nagyon nem tetszett a rengeteg alternatív időpont. Ha egy van, és elég távoli, akkor az érdeklődők jobban rá tudnak készülni, és lehetőleg szabaddá tenni magukat.
A fizikai állóképességem meg tényleg a béka segge alatt van, remélem, meglátjátok.)
Abszolút igaz, pontosan ezért írtam be végül az időpontot, és álltam elő egy konkrét programmal, így van mihez alkalmazkodni, tervezni, stb.
(De azért meg kell hagyni másoknak is a lehetőséget, ha van jó ötlet.)Viszont nem kellene kapásból egy 25-40km-es távot bevállalni, nem teljesítmény túrára megyünk.
Szóval összefoglalva, szerintem legyen az eredeti ötlet:
Időpont: jún. 30. szombat
Program:
08:30-kor találkozunk a Vigadó téren
09:00-kor hajó kifut Pestről
12:30-körül érkezünk Visegrádra
14:00-ig vár, kaja, pia, egyéb, után indulás Rám-szakadékon (vagy más útvonalon) keresztül Dobogó-kőre
17:00 Dobogó-kő (addigra, csak felérünk)
18:00-19:00 körül busszal vissza Szentendréig
20:00-21:00 HÉV-vel vissza Battyhány térre
22:00-22:30 kb. visszaérünk a belvárosbaAkinek utána van kedve és ereje, még bevágunk egy sört. Vidékiek közül 2-3 ember nálam aludhat, mint már jeleztem, csak hálózsákot hozzon.
Térkép:
hajó
gyalog
busz
HÉVkisbetu wrote:Ilyen szar a humorom. Bocs.(Az LF-taliknál nagyon nem tetszett a rengeteg alternatív időpont. Ha egy van, és elég távoli, akkor az érdeklődők jobban rá tudnak készülni, és lehetőleg szabaddá tenni magukat.
A fizikai állóképességem meg tényleg a béka segge alatt van, remélem, meglátjátok.)
Abszolút igaz, pontosan ezért írtam be végül az időpontot, és álltam elő egy konkrét programmal, így van mihez alkalmazkodni, tervezni, stb.
(De azért meg kell hagyni másoknak is a lehetőséget, ha van jó ötlet.)Viszont nem kellene kapásból egy 25-40km-es távot bevállalni, nem teljesítmény túrára megyünk.
Szóval összefoglalva, szerintem legyen az eredeti ötlet:
Időpont: jún. 30. szombat
Program:
08:30-kor találkozunk a Vigadó téren
09:00-kor hajó kifut Pestről
12:30-körül érkezünk Visegrádra
14:00-ig vár, kaja, pia, egyéb, után indulás Rám-szakadékon (vagy más útvonalon) keresztül Dobogó-kőre
17:00 Dobogó-kő (addigra, csak felérünk)
18:00-19:00 körül busszal vissza Szentendréig
20:00-21:00 HÉV-vel vissza Battyhány térre
22:00-22:30 kb. visszaérünk a belvárosbaAkinek utána van kedve és ereje, még bevágunk egy sört. Vidékiek közül 2-3 ember nálam aludhat, mint már jeleztem, csak hálózsákot hozzon.
Térkép:
hajó
gyalog
busz
HÉVkisbetu wrote:bacsi2 wrote:Időpontról van valami ötlet? Vagy erről még nagyon korai beszélni?Dehogy korai!
Mindenki szerezzen naptárt, írja be: 2007. július 21. Linukszfórum túra.
Távolmaradás nem engedélyezett.(Orvost biztosítsatok, hogy felmosson az első emelkedő után…)
Lehet, hogy csak én értettem félre, akkor bocs! Kicsit cinikusnak éreztem a hozzászólásod.
-
SzerzőBejegyzés