balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100021
    balev
    Felhasználó

      Jó volt. Vladi, te milyen néven voltál?

      Minden este úgyse lehet játszani, de lehetne egy egyezményes 22.00 az FGC szerveren. És akinek van kedve, benéz.

      Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105916
      balev
      Felhasználó

        Igazán dicséretes a lelkesedés, csak tartson is ki!

        Viszont, ha komolyabb fórumot akarsz, ahova rendszeresen el is látogatnak az emberek, akkor a minimum, hogy saját domén alatt fut a dolog. A másik, hogy rendszeres hírekre, újdonságokra is szükség lesz, ha azt szeretnéd, hogy vissza is látogassanak.

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105917
        balev
        Felhasználó

          Igazán dicséretes a lelkesedés, csak tartson is ki!

          Viszont, ha komolyabb fórumot akarsz, ahova rendszeresen el is látogatnak az emberek, akkor a minimum, hogy saját domén alatt fut a dolog. A másik, hogy rendszeres hírekre, újdonságokra is szükség lesz, ha azt szeretnéd, hogy vissza is látogassanak.

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100016
          balev
          Felhasználó

            Ok, legyen az FGC [BE] szerver.

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100017
            balev
            Felhasználó

              Ok, legyen az FGC [BE] szerver.

              Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100010
              balev
              Felhasználó
                Hybrid wrote:
                kesobb kene valamikor, mert nekem lehet nem lesz idom, es szeretnek en is menni, olyan 22:00 korul nem lenne jo nektek ?? 🙂 vagy mar keso ?

                Nekem jó a 22.00

                Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100011
                balev
                Felhasználó
                  Hybrid wrote:
                  kesobb kene valamikor, mert nekem lehet nem lesz idom, es szeretnek en is menni, olyan 22:00 korul nem lenne jo nektek ?? 🙂 vagy mar keso ?

                  Nekem jó a 22.00

                  Hozzászólás: X verzió? #2105662
                  balev
                  Felhasználó

                    Létre is jött a változó?
                    echo $X_VERSION

                    Hozzászólás: X verzió? #2105663
                    balev
                    Felhasználó

                      Létre is jött a változó?
                      echo $X_VERSION

                      Hozzászólás: X verzió? #2105658
                      balev
                      Felhasználó

                        Bakker alatt azt értem, hogy bakker.
                        Egyébként nem látom a 10. hozzászólásban, hogy beállítottad volna az X_VERSION környezeti változót:

                        Code:
                        export X_VERSION=x710

                        A Xorg.log-od is ezt támasztja alá:

                        Code:
                        [atiddxSetup] X version mismatch – detected X.org 1.3.0.0, required X.org 7.1.0.
                        0
                        (II) UnloadModule: „fglrx”
                        (II) Unloading /usr/lib/xorg/modules/drivers//fglrx_drv.so
                        (EE) Failed to load module „fglrx” (module requirement mismatch, 0)
                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 2,997