Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jó volt. Vladi, te milyen néven voltál?
Minden este úgyse lehet játszani, de lehetne egy egyezményes 22.00 az FGC szerveren. És akinek van kedve, benéz.
Igazán dicséretes a lelkesedés, csak tartson is ki!
Viszont, ha komolyabb fórumot akarsz, ahova rendszeresen el is látogatnak az emberek, akkor a minimum, hogy saját domén alatt fut a dolog. A másik, hogy rendszeres hírekre, újdonságokra is szükség lesz, ha azt szeretnéd, hogy vissza is látogassanak.
Igazán dicséretes a lelkesedés, csak tartson is ki!
Viszont, ha komolyabb fórumot akarsz, ahova rendszeresen el is látogatnak az emberek, akkor a minimum, hogy saját domén alatt fut a dolog. A másik, hogy rendszeres hírekre, újdonságokra is szükség lesz, ha azt szeretnéd, hogy vissza is látogassanak.
Ok, legyen az FGC [BE] szerver.
Ok, legyen az FGC [BE] szerver.
Hybrid wrote:kesobb kene valamikor, mert nekem lehet nem lesz idom, es szeretnek en is menni, olyan 22:00 korul nem lenne jo nektek ?? 🙂 vagy mar keso ?Nekem jó a 22.00
Hybrid wrote:kesobb kene valamikor, mert nekem lehet nem lesz idom, es szeretnek en is menni, olyan 22:00 korul nem lenne jo nektek ?? 🙂 vagy mar keso ?Nekem jó a 22.00
Létre is jött a változó?
echo $X_VERSIONLétre is jött a változó?
echo $X_VERSIONBakker alatt azt értem, hogy bakker.
Egyébként nem látom a 10. hozzászólásban, hogy beállítottad volna az X_VERSION környezeti változót:Code:export X_VERSION=x710A Xorg.log-od is ezt támasztja alá:
Code:[atiddxSetup] X version mismatch – detected X.org 1.3.0.0, required X.org 7.1.0.
0
(II) UnloadModule: „fglrx”
(II) Unloading /usr/lib/xorg/modules/drivers//fglrx_drv.so
(EE) Failed to load module „fglrx” (module requirement mismatch, 0) -
SzerzőBejegyzés