Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:amiknek futnia kellene: … Openoffice …
Mekkora memóriával fut használhatóan az Openoffice?
Fogalmam sincsen, de a laptopon (96Mb) xp alatt futott az 1.4 openoffice kellemesen.
És az Xp hogy futott rajta? Nekem PII-n 320MB RAM-mal épphogy.
Tony Magic wrote:kisbetu wrote:Tony Magic wrote:amiknek futnia kellene: … Openoffice …Mekkora memóriával fut használhatóan az Openoffice?
Fogalmam sincsen, de a laptopon (96Mb) xp alatt futott az 1.4 openoffice kellemesen.
És az Xp hogy futott rajta? Nekem PII-n 320MB RAM-mal épphogy.
Kalapra gondolsz? Olyat már láttam. Másfajta sisakot még nem.
Kalapra gondolsz? Olyat már láttam. Másfajta sisakot még nem.
Inkább lőjük 🙂 Hehe…
Inkább lőjük 🙂 Hehe…
Kösz az ötletet, de jelenleg a kernelbe nincs befordítva a bluetooth, se wifi, pcmcia, semmi ilyesmi, amíg nincs rá szükségem.
Igazából egy csomó helyen megtaláltam már ezt a hibát, de a legújabb csomagból elérhető alsa-driver nem segített, ezért lenne jó egy friss forrás, patch-elve. Az viszont ugye nem fordul le, de az meg kernelgond. Nem tudom miért.IRQ-t fogalmam sincs, hol kell állítani egy eszköznek, megmondom őszintén.
Mit kezdjen az ember, mikor egy ilyen szintaktikai hibát kap fordítás során? 2.6.20.4-gyel is ez volt, most a legfrissebb stabil 2.6.21.1 van fent, de ott is a pci.h-ra panaszkodik. Meg vagyok lőve, vagy mi?
Tényleg, ez még van? 🙂
Tényleg, ez még van? 🙂
Jó volt. Vladi, te milyen néven voltál?
Minden este úgyse lehet játszani, de lehetne egy egyezményes 22.00 az FGC szerveren. És akinek van kedve, benéz.
-
SzerzőBejegyzés