balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: P-II laptopra milyen Linuxot? #2105818
    balev
    Felhasználó
      Tony Magic wrote:
      kisbetu wrote:
      Tony Magic wrote:
      amiknek futnia kellene: … Openoffice …

      Mekkora memóriával fut használhatóan az Openoffice?

      Fogalmam sincsen, de a laptopon (96Mb) xp alatt futott az 1.4 openoffice kellemesen.

      És az Xp hogy futott rajta? Nekem PII-n 320MB RAM-mal épphogy.

      Hozzászólás: P-II laptopra milyen Linuxot? #2105819
      balev
      Felhasználó
        Tony Magic wrote:
        kisbetu wrote:
        Tony Magic wrote:
        amiknek futnia kellene: … Openoffice …

        Mekkora memóriával fut használhatóan az Openoffice?

        Fogalmam sincsen, de a laptopon (96Mb) xp alatt futott az 1.4 openoffice kellemesen.

        És az Xp hogy futott rajta? Nekem PII-n 320MB RAM-mal épphogy.

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100028
        balev
        Felhasználó

          Kalapra gondolsz? Olyat már láttam. Másfajta sisakot még nem.

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100029
          balev
          Felhasználó

            Kalapra gondolsz? Olyat már láttam. Másfajta sisakot még nem.

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100024
            balev
            Felhasználó

              Inkább lőjük 🙂 Hehe…

              Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100025
              balev
              Felhasználó

                Inkább lőjük 🙂 Hehe…

                balev
                Felhasználó

                  Kösz az ötletet, de jelenleg a kernelbe nincs befordítva a bluetooth, se wifi, pcmcia, semmi ilyesmi, amíg nincs rá szükségem.
                  Igazából egy csomó helyen megtaláltam már ezt a hibát, de a legújabb csomagból elérhető alsa-driver nem segített, ezért lenne jó egy friss forrás, patch-elve. Az viszont ugye nem fordul le, de az meg kernelgond. Nem tudom miért.

                  IRQ-t fogalmam sincs, hol kell állítani egy eszköznek, megmondom őszintén.

                  Mit kezdjen az ember, mikor egy ilyen szintaktikai hibát kap fordítás során? 2.6.20.4-gyel is ez volt, most a legfrissebb stabil 2.6.21.1 van fent, de ott is a pci.h-ra panaszkodik. Meg vagyok lőve, vagy mi?

                  Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098348
                  balev
                  Felhasználó

                    Tényleg, ez még van? 🙂

                    Hozzászólás: !!! Desktop verseny !!! #2098349
                    balev
                    Felhasználó

                      Tényleg, ez még van? 🙂

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100020
                      balev
                      Felhasználó

                        Jó volt. Vladi, te milyen néven voltál?

                        Minden este úgyse lehet játszani, de lehetne egy egyezményes 22.00 az FGC szerveren. És akinek van kedve, benéz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 2,997