balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099843
    balev
    Felhasználó

      Engem mindenféleképp.
      Egyébként a Bp szerveren szoktam játszani általában.

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099838
      balev
      Felhasználó

        Lehet, hogy semmi köze a hanghoz, de „killall esd” után és/vagy +set vm_ui-val sem jó?
        Az is lehet, hogy valami grafikai problémája van, bár a sokatmondó signal 11-gyel szart sem érünk.

        Nem állítottál a grafikai opciókon belül valamit, amit esetleg nem bír a kártya/monitor?
        Próbáld meg úgy esetleg, hogy mindent leveszel minimálra, hátha.
        Más játékok gond nélkül mennek? (nvidia driver is rendben?)

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099839
        balev
        Felhasználó

          Lehet, hogy semmi köze a hanghoz, de „killall esd” után és/vagy +set vm_ui-val sem jó?
          Az is lehet, hogy valami grafikai problémája van, bár a sokatmondó signal 11-gyel szart sem érünk.

          Nem állítottál a grafikai opciókon belül valamit, amit esetleg nem bír a kártya/monitor?
          Próbáld meg úgy esetleg, hogy mindent leveszel minimálra, hátha.
          Más játékok gond nélkül mennek? (nvidia driver is rendben?)

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099826
          balev
          Felhasználó

            Hát az gond, mivel a Punkbuster-hez eredi Q3-ra van szükség. És ugye az UT oldalán is írják, hogy az io verziókban egy rakat hibát javítottak, sok beszámoló szól arról, hogy gyorsabb, jobb lett a játékélmény.

            A lot of users are switching to the new standalone client. There are several benefits to doing this. Firstly you save on disk space because you do not need the additional Quake 3 PAK files which consume 490MB. The standalone client also features an updated ioquake3 engine. This includes tweaks, bug fixes, and security fixes. Some users have reported a much better experience using ioUrbanTerror rather than vanilla Quake 3. Things like lower ping, smoother movement, higher and more constant fps, etc.

            Meg ugye ott a BattleEye, szóval akkor az FGC szerver nekem ugrott.

            Nem baj, Csaba úgyis beüzemel egy UT szervert, ha szépen kérjük! 🙂

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099827
            balev
            Felhasználó

              Hát az gond, mivel a Punkbuster-hez eredi Q3-ra van szükség. És ugye az UT oldalán is írják, hogy az io verziókban egy rakat hibát javítottak, sok beszámoló szól arról, hogy gyorsabb, jobb lett a játékélmény.

              A lot of users are switching to the new standalone client. There are several benefits to doing this. Firstly you save on disk space because you do not need the additional Quake 3 PAK files which consume 490MB. The standalone client also features an updated ioquake3 engine. This includes tweaks, bug fixes, and security fixes. Some users have reported a much better experience using ioUrbanTerror rather than vanilla Quake 3. Things like lower ping, smoother movement, higher and more constant fps, etc.

              Meg ugye ott a BattleEye, szóval akkor az FGC szerver nekem ugrott.

              Nem baj, Csaba úgyis beüzemel egy UT szervert, ha szépen kérjük! 🙂

              Hozzászólás: Helyi nyomtató beizzítás… #2001800
              balev
              Felhasználó

                /var/log/cups/-ban van egy access meg egy error log. Meg kéne nézni, hátha ad valami közelebbi információt.
                A cups és a Samsung oldalán miket írnak ehhez a nyomtatóhoz? Mármint függőségeket.
                Nem lehet, hogy kell még neki valami?

                Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099820
                balev
                Felhasználó

                  Mit ír konzolra mikor kidob? Nem a BattleEye-ra panaszkodik? Pak fájlok mind megvannak?
                  Nem tudom, eddig mi lett kavarva, de csomagold ki újra az ioUrbanTerror install-t, aztán az UrbanTerror-t, végül a BattleEye kliens-t és szervert az újakkal írd felül.

                  Ezeknek mind egy könyvtárban kell lenniük:

                  Code:
                  balev@lenovo:~$la /usr/local/games/UT/Linux-i386/
                  összesen 2468
                  drwxr-xr-x 4 root root    4096 2007-04-29 23:20 ./
                  drwxr-xr-x 5 root root    4096 2007-04-29 23:20 ../
                  drwxr-xr-x 2 root root    4096 2007-04-02 07:34 BattlEye/
                  -rwxr-xr-x 1 root root 1614532 2007-04-02 04:14 ioUrbanTerror.i386*
                  -rw-r–r– 1 root root  41721 2007-01-28 06:20 iourbanterror.png
                  -rw-r–r– 1 root root  26230 2006-08-16 02:21 iourbanterror.svg
                  -rw-r–r– 1 root root  809334 2007-04-02 04:14 ioUrTded.i386
                  drwxr-xr-x 4 root root    4096 2007-03-30 23:28 q3ut4/
                  balev@lenovo:~$

                  Nézd a troubleshooting-ot?
                  http://urbanterror.net/e107_plugins/content/content.php?content.5

                  Mostmár, hogy elindul, szerintem nem lesz gond, csak valamit nem lát még.

                  Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099821
                  balev
                  Felhasználó

                    Mit ír konzolra mikor kidob? Nem a BattleEye-ra panaszkodik? Pak fájlok mind megvannak?
                    Nem tudom, eddig mi lett kavarva, de csomagold ki újra az ioUrbanTerror install-t, aztán az UrbanTerror-t, végül a BattleEye kliens-t és szervert az újakkal írd felül.

                    Ezeknek mind egy könyvtárban kell lenniük:

                    Code:
                    balev@lenovo:~$la /usr/local/games/UT/Linux-i386/
                    összesen 2468
                    drwxr-xr-x 4 root root    4096 2007-04-29 23:20 ./
                    drwxr-xr-x 5 root root    4096 2007-04-29 23:20 ../
                    drwxr-xr-x 2 root root    4096 2007-04-02 07:34 BattlEye/
                    -rwxr-xr-x 1 root root 1614532 2007-04-02 04:14 ioUrbanTerror.i386*
                    -rw-r–r– 1 root root  41721 2007-01-28 06:20 iourbanterror.png
                    -rw-r–r– 1 root root  26230 2006-08-16 02:21 iourbanterror.svg
                    -rw-r–r– 1 root root  809334 2007-04-02 04:14 ioUrTded.i386
                    drwxr-xr-x 4 root root    4096 2007-03-30 23:28 q3ut4/
                    balev@lenovo:~$

                    Nézd a troubleshooting-ot?
                    http://urbanterror.net/e107_plugins/content/content.php?content.5

                    Mostmár, hogy elindul, szerintem nem lesz gond, csak valamit nem lát még.

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099816
                    balev
                    Felhasználó

                      Ok, ha hazamegyek rákeresek megint.

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099817
                      balev
                      Felhasználó

                        Ok, ha hazamegyek rákeresek megint.

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 2,997