Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Engem mindenféleképp.
Egyébként a Bp szerveren szoktam játszani általában.Lehet, hogy semmi köze a hanghoz, de „killall esd” után és/vagy +set vm_ui-val sem jó?
Az is lehet, hogy valami grafikai problémája van, bár a sokatmondó signal 11-gyel szart sem érünk.Nem állítottál a grafikai opciókon belül valamit, amit esetleg nem bír a kártya/monitor?
Próbáld meg úgy esetleg, hogy mindent leveszel minimálra, hátha.
Más játékok gond nélkül mennek? (nvidia driver is rendben?)Lehet, hogy semmi köze a hanghoz, de „killall esd” után és/vagy +set vm_ui-val sem jó?
Az is lehet, hogy valami grafikai problémája van, bár a sokatmondó signal 11-gyel szart sem érünk.Nem állítottál a grafikai opciókon belül valamit, amit esetleg nem bír a kártya/monitor?
Próbáld meg úgy esetleg, hogy mindent leveszel minimálra, hátha.
Más játékok gond nélkül mennek? (nvidia driver is rendben?)Hát az gond, mivel a Punkbuster-hez eredi Q3-ra van szükség. És ugye az UT oldalán is írják, hogy az io verziókban egy rakat hibát javítottak, sok beszámoló szól arról, hogy gyorsabb, jobb lett a játékélmény.
A lot of users are switching to the new standalone client. There are several benefits to doing this. Firstly you save on disk space because you do not need the additional Quake 3 PAK files which consume 490MB. The standalone client also features an updated ioquake3 engine. This includes tweaks, bug fixes, and security fixes. Some users have reported a much better experience using ioUrbanTerror rather than vanilla Quake 3. Things like lower ping, smoother movement, higher and more constant fps, etc.
Meg ugye ott a BattleEye, szóval akkor az FGC szerver nekem ugrott.
Nem baj, Csaba úgyis beüzemel egy UT szervert, ha szépen kérjük! 🙂
Hát az gond, mivel a Punkbuster-hez eredi Q3-ra van szükség. És ugye az UT oldalán is írják, hogy az io verziókban egy rakat hibát javítottak, sok beszámoló szól arról, hogy gyorsabb, jobb lett a játékélmény.
A lot of users are switching to the new standalone client. There are several benefits to doing this. Firstly you save on disk space because you do not need the additional Quake 3 PAK files which consume 490MB. The standalone client also features an updated ioquake3 engine. This includes tweaks, bug fixes, and security fixes. Some users have reported a much better experience using ioUrbanTerror rather than vanilla Quake 3. Things like lower ping, smoother movement, higher and more constant fps, etc.
Meg ugye ott a BattleEye, szóval akkor az FGC szerver nekem ugrott.
Nem baj, Csaba úgyis beüzemel egy UT szervert, ha szépen kérjük! 🙂
/var/log/cups/-ban van egy access meg egy error log. Meg kéne nézni, hátha ad valami közelebbi információt.
A cups és a Samsung oldalán miket írnak ehhez a nyomtatóhoz? Mármint függőségeket.
Nem lehet, hogy kell még neki valami?Mit ír konzolra mikor kidob? Nem a BattleEye-ra panaszkodik? Pak fájlok mind megvannak?
Nem tudom, eddig mi lett kavarva, de csomagold ki újra az ioUrbanTerror install-t, aztán az UrbanTerror-t, végül a BattleEye kliens-t és szervert az újakkal írd felül.Ezeknek mind egy könyvtárban kell lenniük:
Code:balev@lenovo:~$la /usr/local/games/UT/Linux-i386/
összesen 2468
drwxr-xr-x 4 root root 4096 2007-04-29 23:20 ./
drwxr-xr-x 5 root root 4096 2007-04-29 23:20 ../
drwxr-xr-x 2 root root 4096 2007-04-02 07:34 BattlEye/
-rwxr-xr-x 1 root root 1614532 2007-04-02 04:14 ioUrbanTerror.i386*
-rw-r–r– 1 root root 41721 2007-01-28 06:20 iourbanterror.png
-rw-r–r– 1 root root 26230 2006-08-16 02:21 iourbanterror.svg
-rw-r–r– 1 root root 809334 2007-04-02 04:14 ioUrTded.i386
drwxr-xr-x 4 root root 4096 2007-03-30 23:28 q3ut4/
balev@lenovo:~$Nézd a troubleshooting-ot?
http://urbanterror.net/e107_plugins/content/content.php?content.5Mostmár, hogy elindul, szerintem nem lesz gond, csak valamit nem lát még.
Mit ír konzolra mikor kidob? Nem a BattleEye-ra panaszkodik? Pak fájlok mind megvannak?
Nem tudom, eddig mi lett kavarva, de csomagold ki újra az ioUrbanTerror install-t, aztán az UrbanTerror-t, végül a BattleEye kliens-t és szervert az újakkal írd felül.Ezeknek mind egy könyvtárban kell lenniük:
Code:balev@lenovo:~$la /usr/local/games/UT/Linux-i386/
összesen 2468
drwxr-xr-x 4 root root 4096 2007-04-29 23:20 ./
drwxr-xr-x 5 root root 4096 2007-04-29 23:20 ../
drwxr-xr-x 2 root root 4096 2007-04-02 07:34 BattlEye/
-rwxr-xr-x 1 root root 1614532 2007-04-02 04:14 ioUrbanTerror.i386*
-rw-r–r– 1 root root 41721 2007-01-28 06:20 iourbanterror.png
-rw-r–r– 1 root root 26230 2006-08-16 02:21 iourbanterror.svg
-rw-r–r– 1 root root 809334 2007-04-02 04:14 ioUrTded.i386
drwxr-xr-x 4 root root 4096 2007-03-30 23:28 q3ut4/
balev@lenovo:~$Nézd a troubleshooting-ot?
http://urbanterror.net/e107_plugins/content/content.php?content.5Mostmár, hogy elindul, szerintem nem lesz gond, csak valamit nem lát még.
Ok, ha hazamegyek rákeresek megint.
Ok, ha hazamegyek rákeresek megint.
-
SzerzőBejegyzés