balev

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 2,997
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099812
    balev
    Felhasználó

      Konkrétan a szerverlistában nem találtam ilyet:

      [FGC] Fun Gamer Club Urban Terror 4®

      Fun Gamers akármit többet is találtam.

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099813
      balev
      Felhasználó

        Konkrétan a szerverlistában nem találtam ilyet:

        [FGC] Fun Gamer Club Urban Terror 4®

        Fun Gamers akármit többet is találtam.

        Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104841
        balev
        Felhasználó

          Ezért próbáld meg előbb újraírni az MBR-be.

          Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104842
          balev
          Felhasználó

            Ezért próbáld meg előbb újraírni az MBR-be.

            Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104837
            balev
            Felhasználó
              deblinux wrote:
              Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.
              Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?

              Megnézted, amit a másik topikban írtam?
              Egyébként biztos vagy benne, hogy nem jó a merevlemez boot szektora? Biztos jól telepítetted a GRUB-ot?

              Először próbáld meg oda újratelepíteni, mielőtt flopizol.

              Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104838
              balev
              Felhasználó
                deblinux wrote:
                Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.
                Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?

                Megnézted, amit a másik topikban írtam?
                Egyébként biztos vagy benne, hogy nem jó a merevlemez boot szektora? Biztos jól telepítetted a GRUB-ot?

                Először próbáld meg oda újratelepíteni, mielőtt flopizol.

                Hozzászólás: Nyomtató telepítése Zenwalkon #2104879
                balev
                Felhasználó

                  cupsd és már indul is a démon. localhost:631-en bejelentkezel, hozzáadod a nyomtatót és megadod a helyét. Elvileg mennie kell rögtön, nekem is HP van (3250) és gond nélkül megy Slackware alatt.

                  (előtte futtathatóvá kell tenni az rc fájlt: /etc/rc.d/rc.cupsd szerintem Zenwalknál is)

                  Hozzászólás: Nyomtató telepítése Zenwalkon #2104880
                  balev
                  Felhasználó

                    cupsd és már indul is a démon. localhost:631-en bejelentkezel, hozzáadod a nyomtatót és megadod a helyét. Elvileg mennie kell rögtön, nekem is HP van (3250) és gond nélkül megy Slackware alatt.

                    (előtte futtathatóvá kell tenni az rc fájlt: /etc/rc.d/rc.cupsd szerintem Zenwalknál is)

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099808
                    balev
                    Felhasználó

                      Paca! Mi van azzal a szerverrel? Én nem találtam, pedig több nap is játszottam már vele.
                      Kéne valami LF.HU-s klánt csináni 🙂

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099809
                      balev
                      Felhasználó

                        Paca! Mi van azzal a szerverrel? Én nem találtam, pedig több nap is játszottam már vele.
                        Kéne valami LF.HU-s klánt csináni 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 2,997