Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Konkrétan a szerverlistában nem találtam ilyet:
[FGC] Fun Gamer Club Urban Terror 4®
Fun Gamers akármit többet is találtam.
Konkrétan a szerverlistában nem találtam ilyet:
[FGC] Fun Gamer Club Urban Terror 4®
Fun Gamers akármit többet is találtam.
Ezért próbáld meg előbb újraírni az MBR-be.
Ezért próbáld meg előbb újraírni az MBR-be.
deblinux wrote:Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.
Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?Megnézted, amit a másik topikban írtam?
Egyébként biztos vagy benne, hogy nem jó a merevlemez boot szektora? Biztos jól telepítetted a GRUB-ot?Először próbáld meg oda újratelepíteni, mielőtt flopizol.
deblinux wrote:Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.
Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?Megnézted, amit a másik topikban írtam?
Egyébként biztos vagy benne, hogy nem jó a merevlemez boot szektora? Biztos jól telepítetted a GRUB-ot?Először próbáld meg oda újratelepíteni, mielőtt flopizol.
cupsd és már indul is a démon. localhost:631-en bejelentkezel, hozzáadod a nyomtatót és megadod a helyét. Elvileg mennie kell rögtön, nekem is HP van (3250) és gond nélkül megy Slackware alatt.
(előtte futtathatóvá kell tenni az rc fájlt: /etc/rc.d/rc.cupsd szerintem Zenwalknál is)
cupsd és már indul is a démon. localhost:631-en bejelentkezel, hozzáadod a nyomtatót és megadod a helyét. Elvileg mennie kell rögtön, nekem is HP van (3250) és gond nélkül megy Slackware alatt.
(előtte futtathatóvá kell tenni az rc fájlt: /etc/rc.d/rc.cupsd szerintem Zenwalknál is)
Paca! Mi van azzal a szerverrel? Én nem találtam, pedig több nap is játszottam már vele.
Kéne valami LF.HU-s klánt csináni 🙂Paca! Mi van azzal a szerverrel? Én nem találtam, pedig több nap is játszottam már vele.
Kéne valami LF.HU-s klánt csináni 🙂 -
SzerzőBejegyzés