BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem kapcsol ki a gépem #1988902
    BARU
    Felhasználó

      Milyne configu a geped??
      [align=right][snapback]102446[/snapback][/align]

      -alaplap
      -video kari
      -proci
      -ram

      Hozzászólás: Nem kapcsol ki a gépem #1988901
      BARU
      Felhasználó

        Milyne configu a geped??

        Hozzászólás: admin teszt #1989099
        BARU
        Felhasználó

          BARU:
          erre en is kivancsi lennek;
          [align=right][snapback]102416[/snapback][/align]

          Ja jó 😉

          Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986254
          BARU
          Felhasználó

            De miért is van most szükség a DNS címeire? adsl-setupban be lehet állítani, hogy szolgáltató adja automatikusan.
            [align=right][snapback]100607[/snapback][/align]

            akkor mi a fene a baj???????? :blush:
            ezt tök nemértem :huh:

            Hozzászólás: Javaslatok #1967491
            BARU
            Felhasználó

              🙂  senkinek nem jó semmi…

              igazából ha nem vakítana ennyire, (mondjuk a fehér helyett halványkék) az már szinte tökéletes lenne, esetleg néhány elválasztóvonal még lehetne, és abba már tényleg nem mernék belekötni…
              [align=right][snapback]100609[/snapback][/align]

              nézd meg az akomojo témát nagyon ütõs 😉

              Hozzászólás: Javaslatok #1967489
              BARU
              Felhasználó

                miért nem váltasz témát?? 😉

                Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986252
                BARU
                Felhasználó

                  na mégsem jó 🙁 asszem holnap telózok 🙁 De legalább tudom mi a baj 🙂 jupí

                  Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986251
                  BARU
                  Felhasználó

                    óóóóóóóóóóóóóóóóóóóó bakker rájöttem 🙂 szégyellem bevallani hogy erre még nem is gondoltam de ez van 🙂 megnéztem uhu alatt az ifconfigot és ni bennevólt 🙂

                    Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986249
                    BARU
                    Felhasználó

                      Nem tudod… ADSL-nek… ? Vagy … személyre szabott…

                      Az ADSL az egy adatátviteli technológia.
                      Mi ezt a közeget TCP/IP kommunikációra használjuk.
                      A TCP/IP egyik alapja a DNS.

                      Ha egy szolgáltatónál elõfizetsz az internetre, az neked köteles DNS szolgáltatást is nyújtani, errõl (is) szól a szerzõdésetek.

                      Nem mesélem el most a DNS miértjét és mûködését, elég annyi, hogy neked a szolgáltatód DNS szervereinek IP címére van szükséged, hacsak nem állítasz fel magadnak egyet (ezt nem javaslom).

                      //Na persze. Amíg én tanítok, addig mások learatják a babért.//
                      [align=right][snapback]100585[/snapback][/align]

                      õõõõõ

                      mit javasolsz mit csiáljak???

                      Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986247
                      BARU
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 501-510 / 1,179