Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Milyne configu a geped??
[align=right][snapback]102446[/snapback][/align]-alaplap
-video kari
-proci
-ramMilyne configu a geped??
BARU:
erre en is kivancsi lennek;
[align=right][snapback]102416[/snapback][/align]Ja jó 😉
De miért is van most szükség a DNS címeire? adsl-setupban be lehet állítani, hogy szolgáltató adja automatikusan.
[align=right][snapback]100607[/snapback][/align]akkor mi a fene a baj???????? :blush:
ezt tök nemértem :huh:🙂 senkinek nem jó semmi…
igazából ha nem vakítana ennyire, (mondjuk a fehér helyett halványkék) az már szinte tökéletes lenne, esetleg néhány elválasztóvonal még lehetne, és abba már tényleg nem mernék belekötni…
[align=right][snapback]100609[/snapback][/align]nézd meg az akomojo témát nagyon ütõs 😉
miért nem váltasz témát?? 😉
na mégsem jó 🙁 asszem holnap telózok 🙁 De legalább tudom mi a baj 🙂 jupí
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóó bakker rájöttem 🙂 szégyellem bevallani hogy erre még nem is gondoltam de ez van 🙂 megnéztem uhu alatt az ifconfigot és ni bennevólt 🙂
Nem tudod… ADSL-nek… ? Vagy … személyre szabott…
Az ADSL az egy adatátviteli technológia.
Mi ezt a közeget TCP/IP kommunikációra használjuk.
A TCP/IP egyik alapja a DNS.Ha egy szolgáltatónál elõfizetsz az internetre, az neked köteles DNS szolgáltatást is nyújtani, errõl (is) szól a szerzõdésetek.
Nem mesélem el most a DNS miértjét és mûködését, elég annyi, hogy neked a szolgáltatód DNS szervereinek IP címére van szükséged, hacsak nem állítasz fel magadnak egyet (ezt nem javaslom).
//Na persze. Amíg én tanítok, addig mások learatják a babért.//
[align=right][snapback]100585[/snapback][/align]õõõõõ
mit javasolsz mit csiáljak???
-
SzerzőBejegyzés