BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986245
    BARU
    Felhasználó

      Kérdezd meg a szolgáltatod DNS címét és az adsl-setup-nál írd be.
      Utánna menni fog…
      [align=right][snapback]100569[/snapback][/align]

      nemtudod véletlenül hogy az adsl nek mi a DNS címe? vagy ez valami személyreszabott bizé?

      Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986243
      BARU
      Felhasználó

        Próbáld ki ezt a címet behozni: http://212.40.96.80/
        Ha bejött DNS a problémád, ha nem akkor nem tudom…
        [align=right][snapback]100563[/snapback][/align]

        na ez bejött 😉 de nemtudok tovább lépni 🙁

        BARU
        Felhasználó

          (a gondolatmenetem onnan indult, hogy olyan logika kell amibe tetszõleges problémát bele lehet rakni, a lehetõ legkisebb torzítással. erre egyik oldalról ez a legjobb, viszont nagyon sok kereszthivatkozásra lesz szükség, ami ez ellen szól.)
          [align=right][snapback]100550[/snapback][/align]

          Ezzel énis eggyetértek 100% al…

          Hozzászólás: Ubuntu topic #1986759
          BARU
          Felhasználó

            Meglesz éjjel az ubuntu topic…

            Hozzászólás: Ubuntu topic #1986758
            BARU
            Felhasználó

              1. Lehet elkerülte a figyelmed, ez nem problémamegoldós topic. Ami neked kell a a Vegyes felvágottban található.

              2. Ha írsz a másikba, akkor elõtte olvasd el: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules

              erre a hibajelenségre két választ ismer a szakirodalom: 1. érdekes nálam nem. 2. nagyon sajnálom.
              [align=right][snapback]100535[/snapback][/align]

              Szerintem ezt a témát berekesztem mert minek kell minden egyes linuxhoz külön topic??
              Ha kell valami az ubuntuval kapcsoltaba akkor írjon a vegyesfelvágottas topicba.De minden esetre javaslom Csabának…

              BARU
              Felhasználó

                Csaba!

                szólsz ha fennlesz a mambo? :blink:

                Hozzászólás: Karaoke #1987820
                BARU
                Felhasználó

                  Ha valakit érdekel itt találtam egy nagyon *****a karaoke progit 😉 jupí ITT A LINK

                  BARU
                  Felhasználó

                    A schmidt.linuxforum.hu alá feldobok estére egy mambot, a widomboval.
                    Aki jelzi, adok neki admin jogot.
                    Ott lehet prübálkozni. Ha van eredmény akkor már csak egy kis sql mutyi az egész és kinn is van a linuxforumon.
                    Vélemény ?
                    [align=right][snapback]100516[/snapback][/align]

                    Csaba jó az ötlet!

                    mondjuk nekem volr egy két hónapig mambo-s honlapom úgyhogy valamit konyítok hozzá 😉

                    Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987825
                    BARU
                    Felhasználó

                      meg azt sem ertem, hogy miert csak kovinak van joga a hirek adminolasahoz… mintha a tobbiek nem ertenenek hozza.
                      [align=right][snapback]100507[/snapback][/align]

                      Na ezen már én is gondolkodtam…

                      Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987823
                      BARU
                      Felhasználó

                        felow!

                        én ezért jelentkeztem moderátornak és készvagyok mindenben segíteni.
                        Persze nekem is van dolgom de azért szívesen segítek itt is…

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,179