Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kérdezd meg a szolgáltatod DNS címét és az adsl-setup-nál írd be.
Utánna menni fog…
[align=right][snapback]100569[/snapback][/align]nemtudod véletlenül hogy az adsl nek mi a DNS címe? vagy ez valami személyreszabott bizé?
Próbáld ki ezt a címet behozni: http://212.40.96.80/
Ha bejött DNS a problémád, ha nem akkor nem tudom…
[align=right][snapback]100563[/snapback][/align]na ez bejött 😉 de nemtudok tovább lépni 🙁
(a gondolatmenetem onnan indult, hogy olyan logika kell amibe tetszõleges problémát bele lehet rakni, a lehetõ legkisebb torzítással. erre egyik oldalról ez a legjobb, viszont nagyon sok kereszthivatkozásra lesz szükség, ami ez ellen szól.)
[align=right][snapback]100550[/snapback][/align]Ezzel énis eggyetértek 100% al…
Meglesz éjjel az ubuntu topic…
1. Lehet elkerülte a figyelmed, ez nem problémamegoldós topic. Ami neked kell a a Vegyes felvágottban található.
2. Ha írsz a másikba, akkor elõtte olvasd el: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules
erre a hibajelenségre két választ ismer a szakirodalom: 1. érdekes nálam nem. 2. nagyon sajnálom.
[align=right][snapback]100535[/snapback][/align]Szerintem ezt a témát berekesztem mert minek kell minden egyes linuxhoz külön topic??
Ha kell valami az ubuntuval kapcsoltaba akkor írjon a vegyesfelvágottas topicba.De minden esetre javaslom Csabának…Csaba!
szólsz ha fennlesz a mambo? :blink:
Ha valakit érdekel itt találtam egy nagyon *****a karaoke progit 😉 jupí ITT A LINK
A schmidt.linuxforum.hu alá feldobok estére egy mambot, a widomboval.
Aki jelzi, adok neki admin jogot.
Ott lehet prübálkozni. Ha van eredmény akkor már csak egy kis sql mutyi az egész és kinn is van a linuxforumon.
Vélemény ?
[align=right][snapback]100516[/snapback][/align]Csaba jó az ötlet!
mondjuk nekem volr egy két hónapig mambo-s honlapom úgyhogy valamit konyítok hozzá 😉
meg azt sem ertem, hogy miert csak kovinak van joga a hirek adminolasahoz… mintha a tobbiek nem ertenenek hozza.
[align=right][snapback]100507[/snapback][/align]Na ezen már én is gondolkodtam…
felow!
én ezért jelentkeztem moderátornak és készvagyok mindenben segíteni.
Persze nekem is van dolgom de azért szívesen segítek itt is… -
SzerzőBejegyzés