BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3d Desktop #1968020
    BARU
    Felhasználó

      hmm…

      én is gkrellm et használok flux alatt de csak azért mert lustavagyok karamba témát keresni 🙂

      Hozzászólás: 3d Desktop #1968018
      BARU
      Felhasználó

        jobboldalt a gkrellm nevu progi van 🙂
        uhuhoz is megtalalhato:

        apt-get update
        apt-get install gkrellm

        utana a gkrellm paranccsal tudod inditani.
        ha felul rajobbklikkelsz, akkor jon elo a menu, ahol tudod allitani.
        skineket a http://www.muhri.net/gkrellm/ cimen talalsz.

        nagyon jo kis cucc, sok sikert 🙂
        [align=right][snapback]81187[/snapback][/align]

        Szerintem a karamba joblenne…

        Code:
        apt-get uodate
        apt-get install superkaramba
        Hozzászólás: a linux és a lányok #1968629
        BARU
        Felhasználó

          „Ezen a fórumon egyedül vagyok lány?!”

          Csak te vagy egyedül lány???????? „Lány?”

          Hozzászólás: USB IrDA #1970388
          BARU
          Felhasználó

            Denagy a tolongás 🙂

            Hozzászólás: USB IrDA #1970386
            BARU
            Felhasználó

              Késön is kérdezted és senki nem is tudja 🙂
              [align=right][snapback]81099[/snapback][/align]

              na kössz a semmIt tõled!

              Hozzászólás: USB IrDA #1970384
              BARU
              Felhasználó

                Na mivan azért nemválaszoltok mert késõn kérdeztem vagy azért mert mert snkise tudja??

                Hozzászólás: Adsl megosztás #1970150
                BARU
                Felhasználó

                  BARU: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…t=0&#entry80831 🙂
                  [align=right][snapback]80850[/snapback][/align]

                  olvastam 🙂

                  Hozzászólás: Adsl megosztás #1970148
                  BARU
                  Felhasználó

                    szia Evi, sztem xcut mindjart ir mailt 🙂 🙂
                    csak vard meg 🙂
                    [align=right][snapback]80841[/snapback][/align]

                    Hehe az 100% ?:)

                    Hozzászólás: Adsl megosztás #1970145
                    BARU
                    Felhasználó

                      Sziasztok!

                      Szeretnék adsl-t megosztani linuxon, elvileg minden be van állítva elmegy a ping és vissza is jö, de az oldal nem töltõdik be. Hogy állítsam be?

                      Nagyon fontos lenne!
                      Elõre is köszike:

                      Hozzászólás: Game for linux #1967243
                      BARU
                      Felhasználó

                        hm, nemis ismerem azt, majd utananezek.
                        viszont wolf3d, doom2, quake1, im2, hexen, heretic megy 🙂
                        [align=right][snapback]79973[/snapback][/align]

                        Honnantom ezeket letölteni?? <_<

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,179