Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hmm…
én is gkrellm et használok flux alatt de csak azért mert lustavagyok karamba témát keresni 🙂
jobboldalt a gkrellm nevu progi van 🙂
uhuhoz is megtalalhato:apt-get update
apt-get install gkrellmutana a gkrellm paranccsal tudod inditani.
ha felul rajobbklikkelsz, akkor jon elo a menu, ahol tudod allitani.
skineket a http://www.muhri.net/gkrellm/ cimen talalsz.nagyon jo kis cucc, sok sikert 🙂
[align=right][snapback]81187[/snapback][/align]Szerintem a karamba joblenne…
Code:apt-get uodate
apt-get install superkaramba„Ezen a fórumon egyedül vagyok lány?!”
Csak te vagy egyedül lány???????? „Lány?”
Denagy a tolongás 🙂
Késön is kérdezted és senki nem is tudja 🙂
[align=right][snapback]81099[/snapback][/align]na kössz a semmIt tõled!
Na mivan azért nemválaszoltok mert késõn kérdeztem vagy azért mert mert snkise tudja??
BARU: http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…t=0&#entry80831 🙂
[align=right][snapback]80850[/snapback][/align]olvastam 🙂
szia Evi, sztem xcut mindjart ir mailt 🙂 🙂
csak vard meg 🙂
[align=right][snapback]80841[/snapback][/align]Hehe az 100% ?:)
Sziasztok!
Szeretnék adsl-t megosztani linuxon, elvileg minden be van állítva elmegy a ping és vissza is jö, de az oldal nem töltõdik be. Hogy állítsam be?
Nagyon fontos lenne!
Elõre is köszike:hm, nemis ismerem azt, majd utananezek.
viszont wolf3d, doom2, quake1, im2, hexen, heretic megy 🙂
[align=right][snapback]79973[/snapback][/align]Honnantom ezeket letölteni?? <_<
-
SzerzőBejegyzés