BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968619
    BARU
    Felhasználó

      Nahát ezen már énis gondolkodtam hogy miért nemakadok össze egy olyan lánnyal aki mûveli a linuxot:)

      Hozzászólás: Javaslatok #1967435
      BARU
      Felhasználó

        Szóvall mivan azokkal aképekkel?? 😀

        Hozzászólás: Javaslatok #1967434
        BARU
        Felhasználó

          csak egy felmerulo otlet (meg gondolatban se tessek anyazni:))

          moderatorok nemkaphatnanak linuxforumos mailcimet mondjuk 5-10 mega kapacitassal? 🙂
          persze ingyen es bermentve  :unsure:
          [align=right][snapback]80178[/snapback][/align]

          Nekem van 🙂 😛

          Hozzászólás: Javaslatok #1967431
          BARU
          Felhasználó

            Idézõjelbe tettem…

            Tavaly nyáron összeakadtam egy fórumban egy kölökkel (bocs!), aki okkal – ok nélkül rakott vesszõket a mondataiba, ezzel teljesen érthetetlenné téve azokat.
            Vele küzdöttem pár hétig, eredmény nélkül.

            Aztán jött a szeptember. Láss csodát, 2-3 hét múlva érthetõ postokat írt.

            Na, most megyek csicsikálni, mert reggel vinni kell a kölköket évnyitóra.
            [align=right][snapback]79875[/snapback][/align]

            Ahh értem Szóvall ha nemteszek pontokat a hozzászólásaimba akkor érthetõek lesznek a post jaim?? ?? :rolleyes: :rolleyes: <_<

            Hozzászólás: adsl automatikus indítás #1968037
            BARU
            Felhasználó

              UHU vezpult—Szolgálatatások és asszem hogy a második vagy a harmdik ADSL kapcsolat indítása ott klikk arra hogy indúljon el és megkérdezi hogy elindítod -e most.. akkor mond azt neki hogy nem… Azt reboot…

              Hozzászólás: Javaslatok #1967430
              BARU
              Felhasználó

                en szivesen feltoltok kamukepet 🙂
                [align=right][snapback]80129[/snapback][/align]

                Ne a kamu képedet….

                Hozzászólás: Javaslatok #1967425
                BARU
                Felhasználó

                  (ui: BARU: egyébként én se tudok fogalmazni, se túl jól szónokolni… a suliban mégis engem akar az o.fõ. a diákönkormányzatba…. annyiból jobb, hogy módosíthatnám a házirendet… 🙂 na de nem akarok én jogi pályára menni, semmi haszna nincs számomra…)

                  kl223
                  [align=right][snapback]80104[/snapback][/align]

                  na kl223 asszem valamibe nagyon hasonlítunk…

                  Hozzászólás: Javaslatok #1967424
                  BARU
                  Felhasználó

                    Ugyan.. Legalább mi mutassunk példát…

                    Hozzászólás: Javaslatok #1967420
                    BARU
                    Felhasználó

                      Vizsla…

                      Hozzászólás: Javaslatok #1967418
                      BARU
                      Felhasználó

                        Szerintem viszont kíméletlenül törölni kell õket, mert ránézésre nem jelentenek semmit. Ez annak sem jó, aki válaszolna rá, annak sem, aki keres valamit, a normális rendezéshez pedig kifejezetten ****.
                        [align=right][snapback]80095[/snapback][/align]

                        Nade…

                        Azért ne száljunk ennyire el Vizsla nem azért vagyunk hogy fitoktassuk az erönket hanem azért hogy segítsünk egymásank Krisztiának,Csabának meg a fórum összes tagjának… :rolleyes:

                        Vagy nem? :blink:

                      10 bejegyzés megtekintése - 671-680 / 1,179