Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nahát ezen már énis gondolkodtam hogy miért nemakadok össze egy olyan lánnyal aki mûveli a linuxot:)
Szóvall mivan azokkal aképekkel?? 😀
csak egy felmerulo otlet (meg gondolatban se tessek anyazni:))
moderatorok nemkaphatnanak linuxforumos mailcimet mondjuk 5-10 mega kapacitassal? 🙂
persze ingyen es bermentve :unsure:
[align=right][snapback]80178[/snapback][/align]Nekem van 🙂 😛
Idézõjelbe tettem…
Tavaly nyáron összeakadtam egy fórumban egy kölökkel (bocs!), aki okkal – ok nélkül rakott vesszõket a mondataiba, ezzel teljesen érthetetlenné téve azokat.
Vele küzdöttem pár hétig, eredmény nélkül.Aztán jött a szeptember. Láss csodát, 2-3 hét múlva érthetõ postokat írt.
Na, most megyek csicsikálni, mert reggel vinni kell a kölköket évnyitóra.
[align=right][snapback]79875[/snapback][/align]Ahh értem Szóvall ha nemteszek pontokat a hozzászólásaimba akkor érthetõek lesznek a post jaim?? ?? :rolleyes: :rolleyes: <_<
UHU vezpult—Szolgálatatások és asszem hogy a második vagy a harmdik ADSL kapcsolat indítása ott klikk arra hogy indúljon el és megkérdezi hogy elindítod -e most.. akkor mond azt neki hogy nem… Azt reboot…
en szivesen feltoltok kamukepet 🙂
[align=right][snapback]80129[/snapback][/align]Ne a kamu képedet….
(ui: BARU: egyébként én se tudok fogalmazni, se túl jól szónokolni… a suliban mégis engem akar az o.fõ. a diákönkormányzatba…. annyiból jobb, hogy módosíthatnám a házirendet… 🙂 na de nem akarok én jogi pályára menni, semmi haszna nincs számomra…)
kl223
[align=right][snapback]80104[/snapback][/align]na kl223 asszem valamibe nagyon hasonlítunk…
Ugyan.. Legalább mi mutassunk példát…
Vizsla…
Szerintem viszont kíméletlenül törölni kell õket, mert ránézésre nem jelentenek semmit. Ez annak sem jó, aki válaszolna rá, annak sem, aki keres valamit, a normális rendezéshez pedig kifejezetten ****.
[align=right][snapback]80095[/snapback][/align]Nade…
Azért ne száljunk ennyire el Vizsla nem azért vagyunk hogy fitoktassuk az erönket hanem azért hogy segítsünk egymásank Krisztiának,Csabának meg a fórum összes tagjának… :rolleyes:
Vagy nem? :blink:
-
SzerzőBejegyzés