Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mindenesetre valahogy az az érzésem, hogy feltaláltam a spanyol viaszkot, de legalábbis megmásztam a Gellért hegyet. Tudtok valami hasonlóan egyszerût?
[align=right][snapback]139558[/snapback][/align]ntpdate – The ntpdate client for setting system time from NTP servers
nálunk úgy megy, hogy a szerver szinkronizál a netrõl, mindenki más a szerverrõl.
Letöltöttem a debian 3.0-at és telepítésnél kéri a driver floppy-t.
Ezt nem tudom, hogy honnan töltsem le.
[align=right][snapback]139500[/snapback][/align]Onnan ahonnan a többit letöltötted.
ha akarsz kis sechole-t, akkor nézz utána mi az a SETUID bit, és hogy ezt miért mondtam ezzel kapcsolatban…
érdekelne a fájl joga (ls -l)
ha a parancs után teszel egy „&” jelet, akkor még a promtot is visszakapod.
msandor kérésére az IPCOP-os topikját átraktam a Biztonság kérdéskörbe. linket nem hagytam.
Igen ilyet is láttam, de nekem különbözõ dolgokon jelenik meg ilyen pl: Firefoxban weblapon 🙂 , terminal címsorában, stb. Ma este átnézem az X font beállításait.
Egyszer bejelentkezéskor a gnome-ba, megkérdezte: a rendszer vagy a gnome betükészleteit szeretném használni a gnome-ot választottam. Lehet, hogy itt lesz valami?
Köszönöm.tegnap befrissítettem a copfiltert és az advanced proxyt… azóta gázok vannak, nem bír elindulni a squid…
most bütykölöm a rendszert… majd jelentkezem
[align=right][snapback]139436[/snapback][/align]Nekünk is! Hátha tanulunk valamit! 🙂
Vagy véletlen segítünk… 🙂Itt az elsõ szõkeférfis vicc!!
[align=right][snapback]139207[/snapback][/align]Nem az elsõ, de jó… 🙂
(szerintem az elsõ ez volt:
Miért lila a szõke nõ köldöke?
mert vannak szõke férfiak is….) -
SzerzőBejegyzés