Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,031-1,040 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LAN „szinkronizálás” #2020950
    Bbt
    Felhasználó

      Mindenesetre valahogy az az érzésem, hogy feltaláltam a spanyol viaszkot, de legalábbis megmásztam a Gellért hegyet. Tudtok valami hasonlóan egyszerût?
      [align=right][snapback]139558[/snapback][/align]

      ntpdate – The ntpdate client for setting system time from NTP servers

      nálunk úgy megy, hogy a szerver szinkronizál a netrõl, mindenki más a szerverrõl.

      Hozzászólás: Debian hiba telepítésnél #2020897
      Bbt
      Felhasználó

        Letöltöttem a debian 3.0-at és telepítésnél kéri a driver floppy-t.
        Ezt nem tudom, hogy honnan töltsem le.
        [align=right][snapback]139500[/snapback][/align]

        Onnan ahonnan a többit letöltötted.

        Hozzászólás: halt,reboot usereknek is #2020910
        Bbt
        Felhasználó

          ha akarsz kis sechole-t, akkor nézz utána mi az a SETUID bit, és hogy ezt miért mondtam ezzel kapcsolatban…

          Hozzászólás: Minicom probléma… #2020968
          Bbt
          Felhasználó

            érdekelne a fájl joga (ls -l)

            Bbt
            Felhasználó

              ha a parancs után teszel egy „&” jelet, akkor még a promtot is visszakapod.

              Hozzászólás: Kaptam egy e-mailt #2020941
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972736
                Bbt
                Felhasználó

                  msandor kérésére az IPCOP-os topikját átraktam a Biztonság kérdéskörbe. linket nem hagytam.

                  Hozzászólás: X11 Alatt néhány furcsa karakter #2020829
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Igen ilyet is láttam, de nekem különbözõ dolgokon jelenik meg ilyen pl: Firefoxban weblapon 🙂 , terminal címsorában, stb. Ma este átnézem az X font beállításait.
                    Egyszer bejelentkezéskor a gnome-ba, megkérdezte: a rendszer vagy a gnome betükészleteit szeretném használni a gnome-ot választottam. Lehet, hogy itt lesz valami?
                    Köszönöm.

                    Hozzászólás: IPCop és Squid finomságok… #2002146
                    Bbt
                    Felhasználó

                      tegnap befrissítettem a copfiltert és az advanced proxyt… azóta gázok vannak, nem bír elindulni a squid…
                      most bütykölöm a rendszert… majd jelentkezem
                      [align=right][snapback]139436[/snapback][/align]

                      Nekünk is! Hátha tanulunk valamit! 🙂
                      Vagy véletlen segítünk… 🙂

                      Hozzászólás: vicc #1922769
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Itt az elsõ szõkeférfis vicc!!
                        [align=right][snapback]139207[/snapback][/align]

                        Nem az elsõ, de jó… 🙂

                        (szerintem az elsõ ez volt:
                        Miért lila a szõke nõ köldöke?
                        mert vannak szõke férfiak is….)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,031-1,040 / 4,322