Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem tudok javítani #2021714
    Bbt
    Felhasználó

      Mit csesztél el?
      hol áll meg bootkor?
      miért nem tudsz reiserfsre írni? (másik LIve cd-vel sem?)

      Hozzászólás: Nyomtatás #2021032
      Bbt
      Felhasználó

        milyen csomagok vannak fent nyomtató ügyben?
        (mondjuk „dpkg -l | fgrep print”)

        Hozzászólás: Neomail nem tud authentikálni?! #2020978
        Bbt
        Felhasználó

          Ha már itt tartunk, tudna nekem valaki írni egy kicsit errõl az ominózus suid bitrõl? Mire is való ez pontosan?
          [align=right][snapback]139677[/snapback][/align]

          http://www.google.co.hu/search?hs=jBK&hl=h…ta=lr%3Dlang_hu

          Hozzászólás: Hardver – Debian #2021017
          Bbt
          Felhasználó

            ..még valami.
            A winchester pontos méretét/rpm/cache ilyesmit hol találok? Ezt nem látom ezek között.
            [align=right][snapback]139637[/snapback][/align]

            df -l

            Hozzászólás: Debian hiba telepítésnél #2020904
            Bbt
            Felhasználó

              De most komolyan.
              Alphára telepítesz?

              Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992201
              Bbt
              Felhasználó

                Bbt: ha nem szigorúan titkos, akkor megküldenéd nekem ezt a háttérképet? tetszik ez a hegedû (vagy gordonka?) f-lyuka a híddal 🙂
                (húgom hegedül neki szeretném elküldeni ezt a képet)
                [align=right][snapback]139801[/snapback][/align]

                nem titkos. én fényképeztem, van több is, csak az emil címet küld el privátba, vagy a bbtkukac linuxforum címre.

                (és hegedû. a gordonka hídja arányaiban hosszabb. De ez lényegtelen… 🙂 )

                jut eszembe itt egy: http://bbt.fw.hu/kepek/tavolrol1.jpg

                Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992198
                Bbt
                Felhasználó

                  Melyik nem tetszik?
                  [align=right][snapback]139797[/snapback][/align]

                  Nyugi, nem a tiédre gondoltam.
                  Szándékosan nem mondtam, hisz mindenkinek olyan az asztala, amilyet õ szeretne. Nem kell, hogy tetszen nekem…
                  Igazából hülyeség volt leírni… 🙂

                  Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992196
                  Bbt
                  Felhasználó
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Tehát így: /dev/null&

                      Amúgy teljesen jól mûködik, köszönöm a segítséget!
                      [align=right][snapback]139612[/snapback][/align]

                      nem.
                      a /dev/null nem kell.
                      az „&” jel háttérben futásra ad utasítást.
                      pl. gimp &
                      de sz ne egyenértékû a /dev/null-ba irányítással!

                      Hozzászólás: halt,reboot usereknek is #2020914
                      Bbt
                      Felhasználó

                        security hole
                        azért nem árt kicsit átgondolni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 4,322