Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit csesztél el?
hol áll meg bootkor?
miért nem tudsz reiserfsre írni? (másik LIve cd-vel sem?)milyen csomagok vannak fent nyomtató ügyben?
(mondjuk „dpkg -l | fgrep print”)Ha már itt tartunk, tudna nekem valaki írni egy kicsit errõl az ominózus suid bitrõl? Mire is való ez pontosan?
[align=right][snapback]139677[/snapback][/align]..még valami.
A winchester pontos méretét/rpm/cache ilyesmit hol találok? Ezt nem látom ezek között.
[align=right][snapback]139637[/snapback][/align]df -l
De most komolyan.
Alphára telepítesz?Bbt: ha nem szigorúan titkos, akkor megküldenéd nekem ezt a háttérképet? tetszik ez a hegedû (vagy gordonka?) f-lyuka a híddal 🙂
(húgom hegedül neki szeretném elküldeni ezt a képet)
[align=right][snapback]139801[/snapback][/align]nem titkos. én fényképeztem, van több is, csak az emil címet küld el privátba, vagy a bbtkukac linuxforum címre.
(és hegedû. a gordonka hídja arányaiban hosszabb. De ez lényegtelen… 🙂 )
jut eszembe itt egy: http://bbt.fw.hu/kepek/tavolrol1.jpg
Melyik nem tetszik?
[align=right][snapback]139797[/snapback][/align]Nyugi, nem a tiédre gondoltam.
Szándékosan nem mondtam, hisz mindenkinek olyan az asztala, amilyet õ szeretne. Nem kell, hogy tetszen nekem…
Igazából hülyeség volt leírni… 🙂Tehát így: /dev/null&
Amúgy teljesen jól mûködik, köszönöm a segítséget!
[align=right][snapback]139612[/snapback][/align]nem.
a /dev/null nem kell.
az „&” jel háttérben futásra ad utasítást.
pl. gimp &
de sz ne egyenértékû a /dev/null-ba irányítással!security hole
azért nem árt kicsit átgondolni… -
SzerzőBejegyzés