Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
konzolról indítva valamit ír, ha nyomsz egy F3-at? jogokkal minden rendben?
23,5
minden hónapban nyithatnánk egy ilyen topikot… 🙂dmesg üzenetek kikapcsolása?
Hé!
Most pontosan milyen oprendszerrõl beszélünk?Mert ha ez Linux, akkor nem hiszem el, hogy nem láttál olyan DOS-os felületet.
Ha ez DOS, akkor nem értem min vagy meglepve,
ha ez Windows, akkor meg nem értem milyen választ vársz.A másik megjegyzésem, hogy halvány lila gõzöm sincs, hogy ennek mi köze van a Lafisofthoz, azon kívül, hogy nem néztél körül mi is a rend errefelé, ami miatt erõsen neheztelek…
( a topikot meg átrakom.)Volt szerencsém a 64 bites AMD-architektúrával (x86_64) kapcsolatosan már ezt-azt összeolvasgatni, így tudom, hogy nincs különösebb kavar a gépemen. Legalábbis elméletileg nem lehet. Amint azt nálam okosabb emberektõl megtudtam, a 64 bites mûködés csak egy kiterjesztés, de teljes 32 bites belsõ architektúrája is van a processzornak és a rendszernek. Ezért vettem, ha az nem így lenne, nem vettem volna 64 bites procit. Magyarul-magyarán tökéletesen mûködik 32 biten is, csak nem használja ki a 64 bite elõnyeit. Az NVidia ennek megfelelõen 32 bitesként mén, mert ilyen rendszerre (hardver-állapot & kernel & sallang) települ.
[align=right][snapback]139144[/snapback][/align]mellesleg és negyon zavar, hogy nincs fent sehol a 3 program közül egyik se neten (néztem a honlapukon is de semmi… 🙁 )
[align=right][snapback]139165[/snapback][/align]fent van. megnéztem az általad adott linkeket. a második nem jött be, itt kicsit cseleztem:
http://www.google.co.hu/search?hs=gV8&hl=h…es%C3%A9s&meta=
de mindhárom program letölthetõ…
Sok mindent hallok…
[align=right][snapback]139160[/snapback][/align]Akkor talán nézz utána…
Igazából azt sem értem biztosan, hogy ezt a néhány információt közölni akarod velünk, akik használják a Wine-t, vagy valami kérdésed lenne…
Aki hamarabb észreveszi az kap egy piros pontot. Legyen ez erkölcsi motiváció. 😀
[align=right][snapback]139030[/snapback][/align]netikett.
— Shutting down Allegro due to signal #11
– if you’re running program from text console, it should mean
that program cannot find videomode, try to start it in X
[align=right][snapback]139002[/snapback][/align]Piros pont…
-
SzerzőBejegyzés