Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gnome commander #1973999
    Bbt
    Felhasználó

      konzolról indítva valamit ír, ha nyomsz egy F3-at? jogokkal minden rendben?

      Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019239
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019233
        Bbt
        Felhasználó

          23,5
          minden hónapban nyithatnánk egy ilyen topikot… 🙂

          Hozzászólás: IPTRAF #2020723
          Bbt
          Felhasználó

            dmesg üzenetek kikapcsolása?

            Hozzászólás: Hardware probléma #2020679
            Bbt
            Felhasználó

              Hé!
              Most pontosan milyen oprendszerrõl beszélünk?

              Mert ha ez Linux, akkor nem hiszem el, hogy nem láttál olyan DOS-os felületet.
              Ha ez DOS, akkor nem értem min vagy meglepve,
              ha ez Windows, akkor meg nem értem milyen választ vársz.

              A másik megjegyzésem, hogy halvány lila gõzöm sincs, hogy ennek mi köze van a Lafisofthoz, azon kívül, hogy nem néztél körül mi is a rend errefelé, ami miatt erõsen neheztelek…
              ( a topikot meg átrakom.)

              Hozzászólás: Hibás a RAM? #2020018
              Bbt
              Felhasználó

                Volt szerencsém a 64 bites AMD-architektúrával (x86_64) kapcsolatosan már ezt-azt összeolvasgatni, így tudom, hogy nincs különösebb kavar a gépemen. Legalábbis elméletileg nem lehet. Amint azt nálam okosabb emberektõl megtudtam, a 64 bites mûködés csak egy kiterjesztés, de teljes 32 bites belsõ architektúrája is van a processzornak és a rendszernek. Ezért vettem, ha az nem így lenne, nem vettem volna 64 bites procit. Magyarul-magyarán tökéletesen mûködik 32 biten is, csak nem használja ki a 64 bite elõnyeit. Az NVidia ennek megfelelõen 32 bitesként mén, mert ilyen rendszerre (hardver-állapot & kernel & sallang) települ.
                [align=right][snapback]139144[/snapback][/align]

                Hozzászólás: Nem találom a megfelelö platformra! #2020715
                Bbt
                Felhasználó

                  mellesleg és negyon zavar, hogy nincs fent sehol a 3 program közül egyik se neten (néztem a honlapukon is de semmi… 🙁 )
                  [align=right][snapback]139165[/snapback][/align]

                  fent van. megnéztem az általad adott linkeket. a második nem jött be, itt kicsit cseleztem:

                  http://www.google.co.hu/search?hs=gV8&hl=h…es%C3%A9s&meta=

                  de mindhárom program letölthetõ…

                  Hozzászólás: Wine #1987632
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Sok mindent hallok…
                    [align=right][snapback]139160[/snapback][/align]

                    Akkor talán nézz utána…

                    Igazából azt sem értem biztosan, hogy ezt a néhány információt közölni akarod velünk, akik használják a Wine-t, vagy valami kérdésed lenne…

                    Hozzászólás: Linuxforum Splash Theme #2020606
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Aki hamarabb észreveszi az kap egy piros pontot. Legyen ez erkölcsi motiváció. 😀
                      [align=right][snapback]139030[/snapback][/align]

                      netikett.

                      Hozzászólás: Fedora 3 alapkérdések #1991165
                      Bbt
                      Felhasználó

                        — Shutting down Allegro due to signal #11   
                            – if you’re running program from text console, it should mean
                              that program cannot find videomode, try to start it in X
                        [align=right][snapback]139002[/snapback][/align]

                        Piros pont…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 4,322