Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kernelforgatás után nem indul az X #2017683
    Bbt
    Felhasználó

      Zehyo:
      Tennél egy próbát grsec nélkül?
      csak kíváncsiságból, ha van egy kis idõd…
      (nincs konkrét gondolatom, a syslogot néztem, egy próbát megér…)

      Hozzászólás: X gondok… #2019926
      Bbt
      Felhasználó

        Tudna valaki segiteni,hogy mit kell csinálnom,hogy fent legyen az Nvidia driver Sarge-n?
        köszi
        [align=right][snapback]138859[/snapback][/align]

        http://www.hup.hu/wiki/index.php/Nvidia_vi…%C3%ADt%C3%A9se

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972734
        Bbt
        Felhasználó

          Ikarus hibabejelentését sajárt kérésére eldugtam.

          Hozzászólás: Hova logol a 2.6-os kernel??? #2020428
          Bbt
          Felhasználó

            Kiegészítés Gáborhoz: A /etc/modules fájlban nézz körül.

            Hozzászólás: Hova logol a 2.6-os kernel??? #2020425
            Bbt
            Felhasználó

              hát… /var/log/syslog -ban kéne hogy nyoma legyen.

              Nem lehet arról szó, hogy jelenleg statikusan bele van forgatva a kernelbe, régebben meg modulba volt, és a /lib/modules/{kernel verzió} ott vannak a felesleges modulok?

              Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985287
              Bbt
              Felhasználó

                Sziasztok,
                Egy gyors kerdes: ha van egy PCMCIA CF kartyaolvasom a laptopomon, hol talalom a kartya tartalmat a konyvtarstrukturaban? Sehol sem talalom…

                Koszonom elore is!
                LE
                [align=right][snapback]138783[/snapback][/align]

                Ha automatikusan befûzi, akkor jó esélyjel a /mnt alatt egy könyvtárban.
                A másik eset, akkor neked kell kézzel mountolnod. (man mount…)

                Hozzászólás: mountolás #2020412
                Bbt
                Felhasználó

                  hogy mit akarsz, és hogy próbáltad? nekem ez erõs kavar idáig…

                  Hozzászólás: Egy újabb linuxos oldal #2020391
                  Bbt
                  Felhasználó

                    „Csak akkor válaszolj egy kérdésre, ha biztos vagy benne, hogy jó a válaszod. A válasz egyértelmû legyen mindenki számára, ne tartalmazzon szlenget és (ha nem feltétlenül szükséges) szakkifejezéseket sem. ” (idézet a szabályzatból.)

                    hm. Sokszor segítség lehet a nem jó válasz is, mivel rávezethet a megoldásra. Szándékosan meg nem szoktak az emberek rossz választ adni.

                    Talán praktikusabb így:

                    Válaszodnál mindenképp jelezd, ha nem vegy biztos annak igazságtartalmában, illetve ha valamilyen kockázattal jár annak végrehajtása. A válasz egyértelmû legyen mindenki számára, ne tartalmazzon szlenget (ha nem feltétlenül szükséges). Válaszodnál vedd figyelembe a kérdezõ szintjét, és annak megfelelõen részletezd azt.

                    Hozzászólás: FC4 és a wlan #2020399
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Mi lehet a hiba? Segíthet az alaplapi ethernet kártya letiltása?
                      [align=right][snapback]138754[/snapback][/align]

                      logok kellenének, mert így erõsen vaktában tapogatózás megy részemrõl.
                      Az alaplapi kártyát használod? (egyébként miért nem próbálod meg letiltani, kb. 10 mp lenne a válasz a kérdésedre neked…)

                      Hozzászólás: Nyomtatás… teljes :S #2013966
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Felh.nevet, és jelszót kér…
                        Megadod?
                        [align=right][snapback]138731[/snapback][/align]

                        😀
                        Legközelebb nézd azért meg hova mutat a link!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 4,322