Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Zehyo:
Tennél egy próbát grsec nélkül?
csak kíváncsiságból, ha van egy kis idõd…
(nincs konkrét gondolatom, a syslogot néztem, egy próbát megér…)Tudna valaki segiteni,hogy mit kell csinálnom,hogy fent legyen az Nvidia driver Sarge-n?
köszi
[align=right][snapback]138859[/snapback][/align]Ikarus hibabejelentését sajárt kérésére eldugtam.
Kiegészítés Gáborhoz: A /etc/modules fájlban nézz körül.
hát… /var/log/syslog -ban kéne hogy nyoma legyen.
Nem lehet arról szó, hogy jelenleg statikusan bele van forgatva a kernelbe, régebben meg modulba volt, és a /lib/modules/{kernel verzió} ott vannak a felesleges modulok?
Sziasztok,
Egy gyors kerdes: ha van egy PCMCIA CF kartyaolvasom a laptopomon, hol talalom a kartya tartalmat a konyvtarstrukturaban? Sehol sem talalom…Koszonom elore is!
LE
[align=right][snapback]138783[/snapback][/align]Ha automatikusan befûzi, akkor jó esélyjel a /mnt alatt egy könyvtárban.
A másik eset, akkor neked kell kézzel mountolnod. (man mount…)hogy mit akarsz, és hogy próbáltad? nekem ez erõs kavar idáig…
„Csak akkor válaszolj egy kérdésre, ha biztos vagy benne, hogy jó a válaszod. A válasz egyértelmû legyen mindenki számára, ne tartalmazzon szlenget és (ha nem feltétlenül szükséges) szakkifejezéseket sem. ” (idézet a szabályzatból.)
hm. Sokszor segítség lehet a nem jó válasz is, mivel rávezethet a megoldásra. Szándékosan meg nem szoktak az emberek rossz választ adni.
Talán praktikusabb így:
Válaszodnál mindenképp jelezd, ha nem vegy biztos annak igazságtartalmában, illetve ha valamilyen kockázattal jár annak végrehajtása. A válasz egyértelmû legyen mindenki számára, ne tartalmazzon szlenget (ha nem feltétlenül szükséges). Válaszodnál vedd figyelembe a kérdezõ szintjét, és annak megfelelõen részletezd azt.
Mi lehet a hiba? Segíthet az alaplapi ethernet kártya letiltása?
[align=right][snapback]138754[/snapback][/align]logok kellenének, mert így erõsen vaktában tapogatózás megy részemrõl.
Az alaplapi kártyát használod? (egyébként miért nem próbálod meg letiltani, kb. 10 mp lenne a válasz a kérdésedre neked…)Felh.nevet, és jelszót kér…
Megadod?
[align=right][snapback]138731[/snapback][/align]😀
Legközelebb nézd azért meg hova mutat a link! -
SzerzőBejegyzés