Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
elég lett volna elrejteni…
Ha már lúd, ezt a mondatot kapom:
„Köszönjük a beküldtél anyagot. Mielõtt közzé lenne téve az oldalon, az adminisztrátorok ellenõrizni fogják.”
Mielõtt kisbetû észrevenné, le lehetne magyarítani… 🙂
Légyszi, próbáljatok meg hírt beküldeni, hekkeltem kicsit.
Csaba
[align=right][snapback]137364[/snapback][/align]Most már megnyitja, tudok címet írni, meg kategóriát választani, viszont a szövegablak nem él, így cikkíás nem megy.
A mentéskor visszadob a fõoldalra, és a cikkek tetejénél jelenik meg egy sor, hogy „köszönjük, hogy beküldtél anyagot….”csatoljak képet?
cak így tovább 🙂
azért ésszel azt a hdparm-ot!
Ha magától nem kapcsolt be DMA-t elõbb nézz utána miért nem, és utána tuszakold rá, mert csúfos eredményt érhetsz el…Még nincs jogom hogy hírt küldjek hiába jelentkeztem be.. már 1 hete akarom elküldeni ezt a csodálatos hírt :))))))
[align=right][snapback]137359[/snapback][/align]küld el kovinak, mi is azt szoktuk… 😀
mountold fel máshova, majd másold át a home tartalmát, utána tööld le a home könyvtárad belét, majd lemount után mountold be a homeot a helyére… 🙂
rootként fdisk -l ?
én is így gondolom, de akkor miért lett tele a / partícióm?
[align=right][snapback]137334[/snapback][/align]mert telepakoltad…
takarítás:
apt-get clean ez letörli az apt archívumát.
egyébként:
dpkg -l | fgrep ii | wc -l
ez a parancs megmondja nagyjábólhány csomag van fent.mint azt Razolival megállapítottuk, a pontos megoldás:
dpkg -l | fgrep ^ii | wc -lszerintem a /home külön partíció…
Van valami trükk amivel a szöveges üzemmódból ki lehessen másolni, vagy hülyeséget kérdezek?
[align=right][snapback]136506[/snapback][/align]fileba irányítás.
ps axfv > fájlnév -
SzerzőBejegyzés