Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019132
    Bbt
    Felhasználó

      elég lett volna elrejteni…

      Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019128
      Bbt
      Felhasználó

        Ha már lúd, ezt a mondatot kapom:

        „Köszönjük a beküldtél anyagot. Mielõtt közzé lenne téve az oldalon, az adminisztrátorok ellenõrizni fogják.”

        Mielõtt kisbetû észrevenné, le lehetne magyarítani… 🙂

        Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019125
        Bbt
        Felhasználó

          Légyszi, próbáljatok meg hírt beküldeni, hekkeltem kicsit.

          Csaba
          [align=right][snapback]137364[/snapback][/align]

          Most már megnyitja, tudok címet írni, meg kategóriát választani, viszont a szövegablak nem él, így cikkíás nem megy.
          A mentéskor visszadob a fõoldalra, és a cikkek tetejénél jelenik meg egy sor, hogy „köszönjük, hogy beküldtél anyagot….”

          csatoljak képet?

          cak így tovább 🙂

          Hozzászólás: DMA #2019415
          Bbt
          Felhasználó

            azért ésszel azt a hdparm-ot!
            Ha magától nem kapcsolt be DMA-t elõbb nézz utána miért nem, és utána tuszakold rá, mert csúfos eredményt érhetsz el…

            Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019120
            Bbt
            Felhasználó

              Még nincs jogom hogy hírt küldjek hiába jelentkeztem be.. már 1 hete akarom elküldeni ezt a csodálatos hírt :))))))
              [align=right][snapback]137359[/snapback][/align]

              küld el kovinak, mi is azt szoktuk… 😀

              Hozzászólás: Elfogyott a hely, help #2019407
              Bbt
              Felhasználó

                mountold fel máshova, majd másold át a home tartalmát, utána tööld le a home könyvtárad belét, majd lemount után mountold be a homeot a helyére… 🙂

                Hozzászólás: Elfogyott a hely, help #2019405
                Bbt
                Felhasználó

                  rootként fdisk -l ?

                  Hozzászólás: Elfogyott a hely, help #2019399
                  Bbt
                  Felhasználó

                    én is így gondolom, de akkor miért lett tele a / partícióm?
                    [align=right][snapback]137334[/snapback][/align]

                    mert telepakoltad…

                    takarítás:
                    apt-get clean ez letörli az apt archívumát.
                    egyébként:
                    dpkg -l | fgrep ii | wc -l
                    ez a parancs megmondja nagyjábólhány csomag van fent.

                    mint azt Razolival megállapítottuk, a pontos megoldás:
                    dpkg -l | fgrep ^ii | wc -l

                    Hozzászólás: Elfogyott a hely, help #2019397
                    Bbt
                    Felhasználó

                      szerintem a /home külön partíció…

                      Hozzászólás: Bejelentkezés probléma #2018435
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Van valami trükk amivel a szöveges üzemmódból ki lehessen másolni, vagy hülyeséget kérdezek?
                        [align=right][snapback]136506[/snapback][/align]

                        fileba irányítás.
                        ps axfv > fájlnév

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 4,322