Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922739
    Bbt
    Felhasználó

      Megnyugtatlak, kicsit sem érdekelsz.
      Ellenberger ott virít egy hónapok óta nem frissített lapra mutató link az aláírásodban. Minek?
      [align=right][snapback]137273[/snapback][/align]

      átalakitás allatt van…

      Az én aláírásomban levõ sem frissült már egy-két éve…

      De irigyellek, ha ez a legnagyobb bajod… <_<

      Hozzászólás: Kopete-t szeretnék használni #2019369
      Bbt
      Felhasználó

        de nagy elkeseredésemre azt írja, hogy hibás a jelszó, mikor biztosan tudom, hogy win OP-rendszerben be tudnék vele jelentkezni… olvastam valamelyik itteni topicban, hogy tûzfal probléma okozhatja, de sajnos azt sem tudom, hogy hogy férhetnék hozzá a beállításaihoz…
        [align=right][snapback]137268[/snapback][/align]

        passz. a tûzfal jelenlegi szabályait egy terminálon rootként kiadott „iptables –list” paranccsal (kiadod, hofgy „su”, majd bepötyögöd a root jelszót és már root is vagy a konzolon. utána logout, vagy exit paranccsal mehetsz vissza normál userbe. rootként addig legyél csak bent, amíg muszáj.) megnézheted, de az nem hibás jelszó hibaüzenetet kéne hogy adjon.

        A linux RED HAT-ról „mûködöm” 🙂 verziószámát sem tudom, de szívesen megnézem, ha meglehet valahol nézni ennek a forrását a gépen…

        hát… Red Hathoz nem értek, egy „uname -r” jól jön, abból talán kiokoskodunk valamit, de lehet érdemes lenne felrakni egy rendes Linuxot – abból kiindulva, hogy a Red Hat mióta fizetõs, ez elég régi darab lehet, ami kihatással lehet például a gaim, vagy a kopete MSN képességeire is.

        Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015264
        Bbt
        Felhasználó

          Mit nevezel egységesnek?
          Az hogy letöltheted a forrását és felrakhatod te magad is, az szabadság, és a legtöbb user nem találkozik már ilyennel…
          Egyébként disztrónként van olyan telepítési varázsló, amire gondolsz. kpackage, synaptic, hogy csak a téged érintõket soroljam…

          Hozzászólás: Már a telepítés se megy #2019373
          Bbt
          Felhasználó

            Egy problémát elég egy topikban is felvetni.

            Olvasd el bal fölül a netikett kérlek.

            Hozzászólás: Kopete-t szeretnék használni #2019365
            Bbt
            Felhasználó

              Szia.
              Kérlek olvasd el az aláírásomban szereplõ linket (és a netikettet balr fent), hogy ne kelljen visszakérdezni folyamatosan.
              ezek után elõször én kérdeznék:
              1. Milyen Linux, melyik változat.
              2. Ha nyitsz egy konzolt (terminált) és a parancssorba beírod hogy „kopete” nem indul el?
              3.

              Hozzászólás: Sarge #1997881
              Bbt
              Felhasználó

                Debian alatt nem kapsz csilli-villi segítséget a beállításokhoz.
                fellow.linuxforum.hu – debian desktop kialakítása.

                Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019114
                Bbt
                Felhasználó

                  Azt is csinálom, de az nem 1szerûûûûûû.

                  Csaba

                  Jelzem, ha kész.
                  [align=right][snapback]137194[/snapback][/align]

                  Ja!
                  csak félreérthetõ volt, hogy mit kell megpróbálni… 🙂
                  Engem ismer a fõoldalon…

                  Hozzászólás: Sarge #1997877
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Na hol van, hol van?  🙂
                    [align=right][snapback]137202[/snapback][/align]

                    Mi van hol?

                    Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019110
                    Bbt
                    Felhasználó

                      _Most_ kellene megnézni. Frissítettem egy két fontos scriptet.

                      Csaba
                      [align=right][snapback]137191[/snapback][/align]

                      Nekem most sem jó. (hír beküldés)
                      nincs engedélyed bla bla..

                      Hozzászólás: Linux letultes #2019340
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Azért egy kicsit nézz utána mielõtt elezdesz telepítgetni.

                        1. A Red Hat enterprise jelenleg fizetõs.
                        2. Nem attól felelne meg szervernek, mert Red Hat, akármelyik disztribúcióból csinálhatsz szervert, ahhoz hozzáértés kell, és nem sapka.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 4,322