Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Amatõr vagyok help plííííz #2009152
    Bbt
    Felhasználó

      Sziasztok!

      Nekem is ugyanez a problémám Suse 9.1, nvidia mx440 vga-val!
      Megnéztem a messages logfilet, ezt írja ki közvetlenül install elõtt, után.:
      A hibaüzenetet nézve elkezdtem rögtön keresni a gugliban és ezt találtam:
      http://www.linuxquestions.org/questions/ar…004/12/4/269586
      Ennek az alján olvasható, hogy a srácnak sikerült megoldani a problémáját, viszont én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy egyáltalán van-e valami köze az enyémhez, valamint, hogy nem értem pontosan, hogy mit is csinált ahhoz, hogy megoldja!
      [align=right][snapback]127881[/snapback][/align]

      Neki az X nem ment.
      Az általado postolt logfile pedig túl sokat nem segít, hiba nem látszik benne…
      (ne ezt a filet nézd.)

      Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997064
      Bbt
      Felhasználó

        6.8.x x.org alatt by default nem r9200-ig van pont 3d support?

        Hozzászólás: Nem látom a cdmet #2011460
        Bbt
        Felhasználó

          a cd, ha berakod, automatikusan felcsatolódik a /mnt könyvtár alá.
          itt találod a fates partícióidat.

          jó tanács:
          http://www.szabilinux.hu
          nagyon sürgõsen nézz át egy rakat alap linuxos irodalmat innen, mert komoly bajaid lesznek.

          még egy jó tanács:
          letölthetõ azóta az UHU 1.2 ha mindenképp UHU, akkor javaslom az újabb változatokat.

          Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997062
          Bbt
          Felhasználó

            Hali
            nekem is van egy kis problémám ezzel a 3d dologgal:P
            http://w3.enternet.hu/bano1/xorg.confbuher
            http://w3.enternet.hu/bano1/Xorg.0.log

            idáig jutottam, megállt a kevéske tudományom.. gondolom az lehet a baj hogy az fglrx nem épul be a kernelbe?
            [align=right][snapback]127870[/snapback][/align]

            ott a hiba:
            (EE) Failed to load module „fglrx” (module does not exist, 0)
            itt a leírás:
            http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9se

            Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997061
            Bbt
            Felhasználó

              Szevasztok!
              Egy két ATI-s kérdés. Végignézegettem a témát és nem nagyon letlem megoldást. ATI 9200-as kártya, UHU 1.2 kapcsolatában. Ellenben rájöttem, hogy az ooo és az Abiw. a meghajtó feltelepítése miatt nem megy (Bbt-s (Bonár Balázs)-féle megodások félsikere.. (A z UHU 1.2 alap ati beállítása alatt ezek legalább mentek.
              [align=right][snapback]127632[/snapback][/align]

              1. Bodnár… 😛
              2. az ATI kontra office probléma létezik az UHUban, sokszor volt róla szó a fórumon, keress rá.
              állítólag az új OO (1.1.4) már megy a gyári ATI driverrel is.
              (a hiba az UHUban van.)

              K

              Hozzászólás: Nvidia videokártya beállitása #1994926
              Bbt
              Felhasználó

                Bbt: nem tudom hogyan és hova töltötted a képeket de nekem se Konqueror-ral se Mozillaval sem jönnek be.
                [align=right][snapback]127862[/snapback][/align]

                kinek a milyét?

                ja. látom. nem töltöttem sehova (illetve idáig a hupwikire voltak feltöltve), valaki elmozgatta a linket, vagy leszedte a képeket. Utánanézek.

                Hozzászólás: Kworld tvtuner #1910232
                Bbt
                Felhasználó

                  Tudja-e valaki, hogy hogyan lehet a bt878 modult konfigurálni (kworldre)? (Kisbetû kedvéért: „… és kérem, hogy írja is le!”)

                  Péter
                  [align=right][snapback]127853[/snapback][/align]

                  esetleg itt:
                  http://www.hup.hu/wiki/index.php/Tv-tuner_…C3.A1rty.C3.A1k

                  Bbt
                  Felhasználó

                    Most próbáltam:

                    root:/media/disk-hda1/Jatek# cp Age of Empires/ /home/bepe/aoe2 -r

                    Nem volt. Nem adja vissza a promptot, csak várakozik a nagy semmire…  🙁

                    Hozzászólás: Sarge Linux letöltõhely #2010731
                    Bbt
                    Felhasználó

                      Köszönöm!  🙂 Nem szedem le és rakom fel a woody-t, megvárom a Sarge-ot, úgy döntöttem.

                      Hozzászólás: Amatõr vagyok help plííííz #2009150
                      Bbt
                      Felhasználó

                        ” ilyenkor mi a teendõ?”
                        Mellékelni az /etc/X11/xorg_vagy XF86…..conf fájlt
                        [align=right][snapback]127848[/snapback][/align]

                        minek a konzolhoz az X beállítófile-ja?

                        A01ban:
                        inkább a var/log alatt nézegesd meg a syslog, dmesg fileokat, valószínüleg benne van, hogy mi a gond.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 4,322