Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Nekem is ugyanez a problémám Suse 9.1, nvidia mx440 vga-val!
Megnéztem a messages logfilet, ezt írja ki közvetlenül install elõtt, után.:
A hibaüzenetet nézve elkezdtem rögtön keresni a gugliban és ezt találtam:
http://www.linuxquestions.org/questions/ar…004/12/4/269586
Ennek az alján olvasható, hogy a srácnak sikerült megoldani a problémáját, viszont én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy egyáltalán van-e valami köze az enyémhez, valamint, hogy nem értem pontosan, hogy mit is csinált ahhoz, hogy megoldja!
[align=right][snapback]127881[/snapback][/align]Neki az X nem ment.
Az általado postolt logfile pedig túl sokat nem segít, hiba nem látszik benne…
(ne ezt a filet nézd.)6.8.x x.org alatt by default nem r9200-ig van pont 3d support?
a cd, ha berakod, automatikusan felcsatolódik a /mnt könyvtár alá.
itt találod a fates partícióidat.jó tanács:
http://www.szabilinux.hu
nagyon sürgõsen nézz át egy rakat alap linuxos irodalmat innen, mert komoly bajaid lesznek.még egy jó tanács:
letölthetõ azóta az UHU 1.2 ha mindenképp UHU, akkor javaslom az újabb változatokat.Hali
nekem is van egy kis problémám ezzel a 3d dologgal:P
http://w3.enternet.hu/bano1/xorg.confbuher
http://w3.enternet.hu/bano1/Xorg.0.logidáig jutottam, megállt a kevéske tudományom.. gondolom az lehet a baj hogy az fglrx nem épul be a kernelbe?
[align=right][snapback]127870[/snapback][/align]ott a hiba:
(EE) Failed to load module „fglrx” (module does not exist, 0)
itt a leírás:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/ATI_video…%C3%ADt%C3%A9seSzevasztok!
Egy két ATI-s kérdés. Végignézegettem a témát és nem nagyon letlem megoldást. ATI 9200-as kártya, UHU 1.2 kapcsolatában. Ellenben rájöttem, hogy az ooo és az Abiw. a meghajtó feltelepítése miatt nem megy (Bbt-s (Bonár Balázs)-féle megodások félsikere.. (A z UHU 1.2 alap ati beállítása alatt ezek legalább mentek.
[align=right][snapback]127632[/snapback][/align]1. Bodnár… 😛
2. az ATI kontra office probléma létezik az UHUban, sokszor volt róla szó a fórumon, keress rá.
állítólag az új OO (1.1.4) már megy a gyári ATI driverrel is.
(a hiba az UHUban van.)K
Bbt: nem tudom hogyan és hova töltötted a képeket de nekem se Konqueror-ral se Mozillaval sem jönnek be.
[align=right][snapback]127862[/snapback][/align]kinek a milyét?
ja. látom. nem töltöttem sehova (illetve idáig a hupwikire voltak feltöltve), valaki elmozgatta a linket, vagy leszedte a képeket. Utánanézek.
Tudja-e valaki, hogy hogyan lehet a bt878 modult konfigurálni (kworldre)? (Kisbetû kedvéért: „… és kérem, hogy írja is le!”)
Péter
[align=right][snapback]127853[/snapback][/align]esetleg itt:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Tv-tuner_…C3.A1rty.C3.A1kMost próbáltam:
root:/media/disk-hda1/Jatek# cp Age of Empires/ /home/bepe/aoe2 -r
Nem volt. Nem adja vissza a promptot, csak várakozik a nagy semmire… 🙁
Köszönöm! 🙂 Nem szedem le és rakom fel a woody-t, megvárom a Sarge-ot, úgy döntöttem.
” ilyenkor mi a teendõ?”
Mellékelni az /etc/X11/xorg_vagy XF86…..conf fájlt
[align=right][snapback]127848[/snapback][/align]minek a konzolhoz az X beállítófile-ja?
A01ban:
inkább a var/log alatt nézegesd meg a syslog, dmesg fileokat, valószínüleg benne van, hogy mi a gond. -
SzerzőBejegyzés