Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE asztalra meghajtóikonok, mountolással #2011421
    Bbt
    Felhasználó

      Sziasztok!
      Lehet valahogy KDE asztalra (3.4) automatán megjelenõ meghajtóikonokat rakni, amiken van mountolási lehetõség? ilyet láttam az uhuban is. létezik ez debianhoz?
      [align=right][snapback]127836[/snapback][/align]

      ha máshogy nem sudo használatával meg lehet oldani.
      (sudo, nopasswd a két kulcsszó.)

      Hozzászólás: Sarge Linux letöltõhely #2010729
      Bbt
      Felhasználó

        Hi All! Mikorra várható az a 3.0[r5] / stable verzió megjelenése? Avagy mikor jön a Sarge full?

        Hozzászólás: Nvidia videokártya beállitása #1994924
        Bbt
        Felhasználó

          (semmi hibaüzenet)
          [align=right][snapback]127547[/snapback][/align]

          Légy oly drága a log filet csatold!

          Hozzászólás: #2008772
          Bbt
          Felhasználó

            Hi,

            libxml2  Letöltöttem. Futtattam a configure filéjétt. Jó hosszú listát kreált. Nade ezek után is uazt az üzenetet kaptam a bookmarkbridge-tõl.
            [align=right][snapback]127586[/snapback][/align]

            rootként
            apt-get install libxml2-dev

            Hozzászólás: #2008769
            Bbt
            Felhasználó

              /home/istvan/bookmarkbridge-0.72/configure: line 2444: You must have the libxml2 development files
              [align=right][snapback]127576[/snapback][/align]

              libxml2-dev

              Le van írva a readmeben, hogy mi a függõsége!

              Hozzászólás: Eltünnek az eszközök! #2010618
              Bbt
              Felhasználó

                Bocsánat….Nevezz lámának,de…. Mi az az RTFM? Ráadásul ettõl a 2. gép problémája sem oldódott meg! 🙁
                [align=right][snapback]127549[/snapback][/align]

                Jogos, ez nem RTFM, hanem STFW (search the web.)

                Hozzászólás: Ha céget szeretnék #2010582
                Bbt
                Felhasználó

                  Na jó, 17 elõtt én sem mertem hozzászólni egy lányhoz… de ma már más világ van.  🙂
                  [align=right][snapback]127500[/snapback][/align]

                  De szerettél volna…

                  Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974473
                  Bbt
                  Felhasználó

                    A Debian végezett az összehasonlításban a legutolsó helyen. itt
                    [align=right][snapback]127495[/snapback][/align]

                    Hiába no. Mindíg mondtam, hogy ez egy nagyon rossz. disztró. Ne is használjátok!

                    (Nem tetszik, hogy a yoper oldalán van ez a teszt, máshol sehol nem találom.

                    Hozzászólás: Mi a fene ez??? (admin teszt) #2011212
                    Bbt
                    Felhasználó

                      nekem nem jött be. (márhogy a teszt igen, csak nem tetszik.)

                      Hozzászólás: mikro betûk egyes progikban #2008246
                      Bbt
                      Felhasználó

                        Mi a következménye, ha a utf8 helyett iso8859-2 az alapértelmezett? Azaz szebbek lesznek a betûk a desktopon, ha váltok isoról unicode-ra?
                        [align=right][snapback]127261[/snapback][/align]

                        Semmi.

                        Valaki megindokolhatná egyébként, hogy miért is fontos az UTF8at eröltetni. (inkább azt, hogy mi a baj az iso-8859-2vel. ez nem egy olyan elavulós dolog, mint a windows 3.11…)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,531-1,540 / 4,322