Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Lehet valahogy KDE asztalra (3.4) automatán megjelenõ meghajtóikonokat rakni, amiken van mountolási lehetõség? ilyet láttam az uhuban is. létezik ez debianhoz?
[align=right][snapback]127836[/snapback][/align]ha máshogy nem sudo használatával meg lehet oldani.
(sudo, nopasswd a két kulcsszó.)Hi All! Mikorra várható az a 3.0[r5] / stable verzió megjelenése? Avagy mikor jön a Sarge full?
(semmi hibaüzenet)
[align=right][snapback]127547[/snapback][/align]Légy oly drága a log filet csatold!
Hi,
libxml2 Letöltöttem. Futtattam a configure filéjétt. Jó hosszú listát kreált. Nade ezek után is uazt az üzenetet kaptam a bookmarkbridge-tõl.
[align=right][snapback]127586[/snapback][/align]rootként
apt-get install libxml2-dev/home/istvan/bookmarkbridge-0.72/configure: line 2444: You must have the libxml2 development files
[align=right][snapback]127576[/snapback][/align]libxml2-dev
Le van írva a readmeben, hogy mi a függõsége!
Bocsánat….Nevezz lámának,de…. Mi az az RTFM? Ráadásul ettõl a 2. gép problémája sem oldódott meg! 🙁
[align=right][snapback]127549[/snapback][/align]Jogos, ez nem RTFM, hanem STFW (search the web.)
Na jó, 17 elõtt én sem mertem hozzászólni egy lányhoz… de ma már más világ van. 🙂
[align=right][snapback]127500[/snapback][/align]De szerettél volna…
A Debian végezett az összehasonlításban a legutolsó helyen. itt„
[align=right][snapback]127495[/snapback][/align]Hiába no. Mindíg mondtam, hogy ez egy nagyon rossz. disztró. Ne is használjátok!
(Nem tetszik, hogy a yoper oldalán van ez a teszt, máshol sehol nem találom.
nekem nem jött be. (márhogy a teszt igen, csak nem tetszik.)
Mi a következménye, ha a utf8 helyett iso8859-2 az alapértelmezett? Azaz szebbek lesznek a betûk a desktopon, ha váltok isoról unicode-ra?
[align=right][snapback]127261[/snapback][/align]Semmi.
Valaki megindokolhatná egyébként, hogy miért is fontos az UTF8at eröltetni. (inkább azt, hogy mi a baj az iso-8859-2vel. ez nem egy olyan elavulós dolog, mint a windows 3.11…)
-
SzerzőBejegyzés