Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fent van a futó kernel forrása?
olyan jellegû a hiba.az apt problémára megoldás:
vedd ki a linuxoneline sorokat.
utána update, upgrade.
kernel source megkeresése:
apt-cache search kerneljelenleg futó kernel: uname -r
még valami, bejelentkezve próbáltam szerkeszteni:
(néhány helyesírási hiba, meg felírtam néhány rossz linket a fellow faqban.)azt írja: sikeresen elmentve, majd:
Fatal error: Call to undefined function: g_footer() in /mnt/ultraweb/g/ga/gabaman/edit_faq_item.php on line 34
a szerkesztést elmentette, de azért gondoltam szólok.
a forrást letöltöttem, nézegetem, bár egyenlõre a tudásszintem felett áll.
szerk.:
Igazad van.
sorry…
bár valószínüleg nem csak én esek bele ebbe a hibába. :blush:sírás-rívás:
a menüpontok erõsen ömlesztve jelennek meg. csak nálam, vagy mindenkinél?
(mozilla alatt)csatolva a látvány.
akkor látom ezt, ha rákattintok a faq-ra, vagy a leggyakoribb kérdésekre vagy a többire.
Ha esetleg letoltotte valaki, please jelezzen, hogy jo-e az iso, mert egy mmc kartyarol toltottem fel…
Kosz..
[align=right][snapback]102140[/snapback][/align]md5 ok.
nem írtam ki, mert nincs cd-m, de a teszt szerint ok.vizsla:
Iszonyatosan nagy sci-fi író mind.akkor hangozzék még el Stanislav Lem neve is…
pl. KudarcSziasztok! Következõ szokatlan dologgal találkoztam. Woody-t szeretnék telepíteni laptop-ra, 2.4-es kernellel a fellow féle instrukciókat követve. Minden oké egészen addig amikor ahhoz a részhez érek, hogy Installing Kernel Modules, ugyanis installációs forrásként fd0, fd1, vinyó és már egy mountolt rendszert enged választani, holott CD-rõl akarok telepíteni. A vicc az, hogy egy darab floppy meghajtó sincs a gépben és a listán nem szerepel a CD, pedig idáig is úgy jutottam, hogy CD-rõl bootolt a gép. Már többször felraktam ugyanezt a Debian CD-t más gépekre…
[align=right][snapback]102134[/snapback][/align]nálam a floppys install pl. nem látta a teljesen hétköznapi vinyómat.
esetleg próbálj meg egy sarge-os installt…az uhuban van egy wine nevû windows emulátor.
azt olvastam hogy azzal el lehet indítani a fruityt.
de nekem nem megy. feltelepíti csak elindítani nem akarja.
[align=right][snapback]102073[/snapback][/align]Figyelj.
semmi infót nem adtál, hogy mi a baj.vizsla:
„ennek van valami onleány változata?
[lehetõleg magyar, mert amikor én olvasok ilyesmit, akkor fáradt vagyok máshoz -> nincs erõforrásom angolt olvasni]
[align=right][snapback]102113[/snapback][/align]Nem találtam…
Viszont kiadták Asimov összest nagy vaskos kötetekben. (tudod… papír…)
Meg jön a karácsony is… 🙂 -
SzerzőBejegyzés