Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,731-2,740 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988872
    Bbt
    Felhasználó

      fent van a futó kernel forrása?
      olyan jellegû a hiba.

      az apt problémára megoldás:
      vedd ki a linuxoneline sorokat.
      utána update, upgrade.
      kernel source megkeresése:
      apt-cache search kernel

      jelenleg futó kernel: uname -r

      Bbt
      Felhasználó

        még valami, bejelentkezve próbáltam szerkeszteni:
        (néhány helyesírási hiba, meg felírtam néhány rossz linket a fellow faqban.)

        azt írja: sikeresen elmentve, majd:

        Fatal error: Call to undefined function: g_footer() in /mnt/ultraweb/g/ga/gabaman/edit_faq_item.php on line 34

        a szerkesztést elmentette, de azért gondoltam szólok.

        a forrást letöltöttem, nézegetem, bár egyenlõre a tudásszintem felett áll.

        szerk.:

        Bbt
        Felhasználó

          Igazad van.
          sorry…
          bár valószínüleg nem csak én esek bele ebbe a hibába. :blush:

          Bbt
          Felhasználó

            sírás-rívás:
            a menüpontok erõsen ömlesztve jelennek meg. csak nálam, vagy mindenkinél?
            (mozilla alatt)

            csatolva a látvány.

            akkor látom ezt, ha rákattintok a faq-ra, vagy a leggyakoribb kérdésekre vagy a többire.

            Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988830
            Bbt
            Felhasználó

              Ha esetleg letoltotte valaki, please jelezzen, hogy jo-e az iso, mert egy mmc kartyarol toltottem fel…
              Kosz..
              [align=right][snapback]102140[/snapback][/align]

              md5 ok.
              nem írtam ki, mert nincs cd-m, de a teszt szerint ok.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948173
              Bbt
              Felhasználó

                vizsla:
                Iszonyatosan nagy sci-fi író mind.

                akkor hangozzék még el Stanislav Lem neve is…
                pl. Kudarc

                Hozzászólás: woody telepitési gond #1979580
                Bbt
                Felhasználó

                  Sziasztok! Következõ szokatlan dologgal találkoztam. Woody-t szeretnék telepíteni laptop-ra, 2.4-es kernellel a fellow féle instrukciókat követve. Minden oké egészen addig amikor ahhoz a részhez érek, hogy Installing Kernel Modules, ugyanis installációs forrásként fd0, fd1, vinyó és már egy mountolt rendszert enged választani, holott CD-rõl akarok telepíteni. A vicc az, hogy egy darab floppy meghajtó sincs a gépben és a listán nem szerepel a CD, pedig idáig is úgy jutottam, hogy CD-rõl bootolt a gép. Már többször felraktam ugyanezt a Debian CD-t más gépekre…
                  [align=right][snapback]102134[/snapback][/align]

                  nálam a floppys install pl. nem látta a teljesen hétköznapi vinyómat.
                  esetleg próbálj meg egy sarge-os installt…

                  Hozzászólás: fruity loops telepítése uhura #1988968
                  Bbt
                  Felhasználó

                    az uhuban van egy wine nevû windows emulátor.
                    azt olvastam hogy azzal el lehet indítani a fruityt.
                    de nekem nem megy. feltelepíti csak elindítani nem akarja.
                    [align=right][snapback]102073[/snapback][/align]

                    Figyelj.
                    semmi infót nem adtál, hogy mi a baj.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948171
                    Bbt
                    Felhasználó

                      vizsla:

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948168
                      Bbt
                      Felhasználó

                        ennek van valami onleány változata?
                        [lehetõleg magyar, mert amikor én olvasok ilyesmit, akkor fáradt vagyok máshoz -> nincs erõforrásom angolt olvasni]
                        [align=right][snapback]102113[/snapback][/align]

                        Nem találtam…
                        Viszont kiadták Asimov összest nagy vaskos kötetekben. (tudod… papír…)
                        Meg jön a karácsony is… 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,731-2,740 / 4,322