Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,741-2,750 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948166
    Bbt
    Felhasználó

      nem olvastam még Asimov-ot…
      [align=right][snapback]101796[/snapback][/align]

      akkor ideje elkezdeni… 🙂
      mondjuk fuss neki a Robottörténeteknek. novellák, nem hosszúak, érdekesek.
      Aztán majd jöhet Az Alapítvány trilógia….

      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986654
      Bbt
      Felhasználó

        PAZOval rohadt jol nyomtuk az eszperente postokat… hianyzik az urge.
        [align=right][snapback]102107[/snapback][/align]

        Na ja… a régi szép idõk… 🙂
        Megyek,megkeresem a topicot… 🙂

        szerk.:
        idézem a nyitógondolatot: „Ezúton megkérném az admin és moderátor urakat, a jövõben dobják már át ide a kedves magával nem bíró és a másokra tekintet nem levõ fórumtag nem a témába illõ hozzászólásait.”

        http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=1110&hl=

        Hozzászólás: kernel #1988435
        Bbt
        Felhasználó

          fellow:
          erdeklodes szintjen: statikus koddal nem megy? _allj!_ nem nalad volt olyan problema, hogy mashogy parameterezett modulnal az alaplapi kari 2in&2out/5.1out modban ment?

          személy szerint nálam mindkettõ bele van forgatva a kernelbe. (mondjuk az alaplapi egy VIA AC’97, a másik meg egy régi ensoniq, egyik sem túl jó.)
          nem nálam volt ilyen hiba. viszont érdekelne, hogy lehetne mondjuk az out-ot megfordítani, és akkor meglenne a 6 csatornám… 🙂

          Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986652
          Bbt
          Felhasználó

            Na ja. Volt itt anno egy topic, PAZO szobája néven…

            Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986634
            Bbt
            Felhasználó
              Hozzászólás: The Broken Dreams Street #1988744
              Bbt
              Felhasználó
                Hozzászólás: desktop szépségverseny #1987026
                Bbt
                Felhasználó

                  hm. Gondolkozom, hogy leszedjem a képet, de ha már, akkor testületileg kéne, esetleg mellékelni egy levelet, hogy miért.

                  Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986632
                  Bbt
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: kernel #1988431
                    Bbt
                    Felhasználó

                      különvélemény: én meghagynám modulosan az alaplapi hangkártyát is, ha nem kell nem töltöd be, de pl. nekem jól jön, hogy tudok 4 sávon rögzíteni…

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984260
                      Bbt
                      Felhasználó

                        OFF OFF OFF
                        (népnevelés ON:)

                        Eredeti jelentésében az ‘alternatíva’ a másik lehetõséget jelenti. Vagyis összesen csak két alternatíva létezik.
                        Harmadik alternatíva nincs, csak nekünk, mûveletlen tahóknak.

                        Hasonlít ez a ‘média’ szó kálváriájára, ami a médium többes száma, tehát a ‘médiák’ alak értelmetlen.
                        Természetesen hazai médiáink révén hozzászoktunk.
                        [align=right][snapback]101816[/snapback][/align]

                        Igaz. Akkor elég egy alternatív skin, nem kell kettõ…

                        Legyen ez a legnagyobb népnevelésed a fórumon! (Mikulás napi jókívánság…)

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,741-2,750 / 4,322