Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem olvastam még Asimov-ot…
[align=right][snapback]101796[/snapback][/align]akkor ideje elkezdeni… 🙂
mondjuk fuss neki a Robottörténeteknek. novellák, nem hosszúak, érdekesek.
Aztán majd jöhet Az Alapítvány trilógia….PAZOval rohadt jol nyomtuk az eszperente postokat… hianyzik az urge.
[align=right][snapback]102107[/snapback][/align]Na ja… a régi szép idõk… 🙂
Megyek,megkeresem a topicot… 🙂szerk.:
idézem a nyitógondolatot: „Ezúton megkérném az admin és moderátor urakat, a jövõben dobják már át ide a kedves magával nem bíró és a másokra tekintet nem levõ fórumtag nem a témába illõ hozzászólásait.”fellow:
erdeklodes szintjen: statikus koddal nem megy? _allj!_ nem nalad volt olyan problema, hogy mashogy parameterezett modulnal az alaplapi kari 2in&2out/5.1out modban ment?személy szerint nálam mindkettõ bele van forgatva a kernelbe. (mondjuk az alaplapi egy VIA AC’97, a másik meg egy régi ensoniq, egyik sem túl jó.)
nem nálam volt ilyen hiba. viszont érdekelne, hogy lehetne mondjuk az out-ot megfordítani, és akkor meglenne a 6 csatornám… 🙂Na ja. Volt itt anno egy topic, PAZO szobája néven…
hm. Gondolkozom, hogy leszedjem a képet, de ha már, akkor testületileg kéne, esetleg mellékelni egy levelet, hogy miért.
különvélemény: én meghagynám modulosan az alaplapi hangkártyát is, ha nem kell nem töltöd be, de pl. nekem jól jön, hogy tudok 4 sávon rögzíteni…
OFF OFF OFF
(népnevelés ON:)Eredeti jelentésében az ‘alternatíva’ a másik lehetõséget jelenti. Vagyis összesen csak két alternatíva létezik.
Harmadik alternatíva nincs, csak nekünk, mûveletlen tahóknak.Hasonlít ez a ‘média’ szó kálváriájára, ami a médium többes száma, tehát a ‘médiák’ alak értelmetlen.
Természetesen hazai médiáink révén hozzászoktunk.
[align=right][snapback]101816[/snapback][/align]Igaz. Akkor elég egy alternatív skin, nem kell kettõ…
Legyen ez a legnagyobb népnevelésed a fórumon! (Mikulás napi jókívánság…)
-
SzerzőBejegyzés