Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
… akkor lefagyott a kernel. (Bár ilyet még nem láttam, bár már hallottam róla:))
[align=right][snapback]89867[/snapback][/align]én se láttam, de mintha olvastam volna róla, hogy olyankor világít a NumLock+ScrollLock+CapsLock.
eLaci: ahogy nézem ebben a kérdésben senkit nem találsz aki szakértõnek lenne mondható… 🙂 (legfeljebb a druszád, de õ meg magának (meg nekünk…) keresi a bajt… 🙂 )
Nem tudom , én kérdeztem csak – ártatlan vagyok 😀
Egyébként marha inteligens az mplayer. Még beírni se kell semmit. Simán elinditom és file opennel megnyitom az image-t .
Csak egy baja van ,a képarány nem jó és nem jövök rá ,hogy tudnám azzá tenni.
[align=right][snapback]89886[/snapback][/align]film képén jobb egérgomb/aspect ratio/
Hogy tudom máshogy letiltani a távoli root logint?
Hogy a su mûködjön 🙂
[align=right][snapback]89321[/snapback][/align]a kettõnek van valami köze egymáshoz?
egyébként ne tiltsd le, jól jöhet az még, ha nem vagy otthon.jó tanács: most kéne villámgyorsan rászoknod a sudo parancs használatára.
ha lehet postolj egy XF86Config-ot (miért van az, hogy ez a mondat mindíg nálam szerepel… B) ) és áruld el milyen monitorok vigyorognak a drót végén.
ha esetleg sejted mi nem jó, akkor mentsd le a filet, és elõtte próbáld meg újrakonfigurálni.imho próbáld meg lehagyni az egyenlõségjelet+ a path-t utána.
Ps: ha film, akkor mplayer dvd_iso_file dvd://1
[align=right][snapback]89733[/snapback][/align]a végén a dvd://1 az régiókód-cucc?
fellow:
„altalban ugy irtam, hogy univerzalis megoldas majd debianosabb; ergo mindenki olvassa el minel tobbszor! es ne felejtsetek ell bugreportolni;
fellow”Az rendben is van, de imho ezt nagybetûkkel ki is kéne írni.
Ez már csak igy megy 🙂 Engem mindig elkerülnek ezek a distrok 🙂
[align=right][snapback]89864[/snapback][/align]🙂 nem állok neki reklámozni, mert akkor valaki beleköt és javasol egy másik disztrót, és máris nyakunkon a flame-flood (szitokár…)
milyen levelezõben nincs export?
megjegyzés:
Ez a topic nem a vegyes felvágottba való? különösebben nem tûnik S.O.S. dolognak…
esetleg, ha nem baj valamelyik moderátor átterelgethetné…egyébként: 😀 anno felvetettem egy javaslatot, hogy hibernáld az UHUdat… erre a kis idõre kár volt leszedni… 😀
teljesen mindegy.
ez egy kb. olyan kérdés, mint „melyik a legjobb distro”
lényegi különbséget nem fogysz érezni, fõleg hogy nem tudod milyen lenne a másik. -
SzerzőBejegyzés