Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,351-3,360 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lefagyott a Linuxom #1977907
    Bbt
    Felhasználó

      … akkor lefagyott a kernel. (Bár ilyet még nem láttam, bár már hallottam róla:))
      [align=right][snapback]89867[/snapback][/align]

      én se láttam, de mintha olvastam volna róla, hogy olyankor világít a NumLock+ScrollLock+CapsLock.

      eLaci: ahogy nézem ebben a kérdésben senkit nem találsz aki szakértõnek lenne mondható… 🙂 (legfeljebb a druszád, de õ meg magának (meg nekünk…) keresi a bajt… 🙂 )

      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970719
      Bbt
      Felhasználó

        Nem tudom , én kérdeztem csak – ártatlan vagyok  😀
        Egyébként marha inteligens az mplayer. Még beírni se kell semmit. Simán elinditom és file opennel megnyitom az image-t .
        Csak egy baja van ,a képarány nem jó és nem jövök rá ,hogy tudnám azzá tenni.
        [align=right][snapback]89886[/snapback][/align]

        film képén jobb egérgomb/aspect ratio/

        Bbt
        Felhasználó

          Hogy tudom máshogy letiltani a távoli root logint?
          Hogy a su mûködjön 🙂
          [align=right][snapback]89321[/snapback][/align]

          a kettõnek van valami köze egymáshoz?
          egyébként ne tiltsd le, jól jöhet az még, ha nem vagy otthon.

          jó tanács: most kéne villámgyorsan rászoknod a sudo parancs használatára.

          Hozzászólás: Nem indul a grafikus felület #1977971
          Bbt
          Felhasználó

            ha lehet postolj egy XF86Config-ot (miért van az, hogy ez a mondat mindíg nálam szerepel… B) ) és áruld el milyen monitorok vigyorognak a drót végén.
            ha esetleg sejted mi nem jó, akkor mentsd le a filet, és elõtte próbáld meg újrakonfigurálni.

            Hozzászólás: Mplayert mindenkinek… #1955879
            Bbt
            Felhasználó

              imho próbáld meg lehagyni az egyenlõségjelet+ a path-t utána.

              Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970717
              Bbt
              Felhasználó

                Ps: ha film, akkor mplayer dvd_iso_file dvd://1
                [align=right][snapback]89733[/snapback][/align]

                a végén a dvd://1 az régiókód-cucc?

                Hozzászólás: Help #1977011
                Bbt
                Felhasználó

                  fellow:
                  „altalban ugy irtam, hogy univerzalis megoldas majd debianosabb; ergo mindenki olvassa el minel tobbszor! es ne felejtsetek ell bugreportolni;
                  fellow”

                  Az rendben is van, de imho ezt nagybetûkkel ki is kéne írni.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947999
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Ez már csak igy megy 🙂 Engem mindig elkerülnek ezek a distrok 🙂
                    [align=right][snapback]89864[/snapback][/align]

                    🙂 nem állok neki reklámozni, mert akkor valaki beleköt és javasol egy másik disztrót, és máris nyakunkon a flame-flood (szitokár…)

                    Hozzászólás: Rendszerváltás #1977880
                    Bbt
                    Felhasználó

                      milyen levelezõben nincs export?

                      megjegyzés:
                      Ez a topic nem a vegyes felvágottba való? különösebben nem tûnik S.O.S. dolognak…
                      esetleg, ha nem baj valamelyik moderátor átterelgethetné…

                      egyébként: 😀 anno felvetettem egy javaslatot, hogy hibernáld az UHUdat… erre a kis idõre kár volt leszedni… 😀

                      Hozzászólás: Processzorok #1977694
                      Bbt
                      Felhasználó

                        teljesen mindegy.
                        ez egy kb. olyan kérdés, mint „melyik a legjobb distro”
                        lényegi különbséget nem fogysz érezni, fõleg hogy nem tudod milyen lenne a másik.

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,351-3,360 / 4,322