Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,821-3,830 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gnome, KDE miegymás… #1936412
    Bbt
    Felhasználó

      – Gnome alatt lehett telepíteni RPM csomagokat? Hogyan? (UHU és Suse)
      Ha .Uhu csomagokra gondolsz, gnome alatt is eléred a csomagkezelõt, és van konzolod is telepíteni.

      – Milyen fontosabb külömbségek vannak a Gnome és a KDE között?
      Máshogy néz ki, állítólag gyorsabb is, bár ezt én nem tapasztaltam. más grafikus libeket használ, általánosan más a felépítése, bár ez átlag felhasználót nem különösebben érint…

      – Melyiket könnyebb használni? Gnome v. KDE
      Szerintem nem jó a kérdés. 🙂 amelyiket megszoktad, én alapvetõen KDE-t használok, de nem volt még semmi gondom a gnome használatával… 🙂
      – KDE alatt meg lehet oldani azt, hogy egy ikonra duplán kelljen kattintani? (Mint a Lindows-ban)

      Hozzászólás: ideális háttérkép :P #1936450
      Bbt
      Felhasználó

        😀 Háttérnek azért nem raknám be… tengeribeteg lennék 5 perc múlva…

        Hozzászólás: Hol használnak Linuxot? #1916713
        Bbt
        Felhasználó

          kandon van debian + freebsd 😉
          ott van az fsn jopar szervere:http://www.fsn.hu/?f=machines

          Hol? én még nem találkoztam vele, bár ez nem jelent semmit…

          Hozzászólás: peticio.hu #1935324
          Bbt
          Felhasználó

            Kösz. Megtörtént, továbbítom ismerõsöknek.

            Hozzászólás: Linux osszefogas #1934649
            Bbt
            Felhasználó

              nekem sem küldött emilt…

              Hozzászólás: Hol használnak Linuxot? #1916708
              Bbt
              Felhasználó

                Uh. keresgéltem egy kicsit, mire ezt a topicot megtaláltam, de találtam még helyet 😀 :
                A Batthyányi tértõl egy köpésre a Bp. Fõ utca 47 (azt hiszem) szám alatt van egy kocsma, régebben Mister sör volt, most sörözõ és borozó…
                Az emeleti zenegépet kapcsolta be a tulaj, amikor megláttam… szerintem debian volt a drága, és nagyon linux. szépen talprállt text módban, majd indult egy X,és behozta a lemezborítókat. Esténként egyszerûen kikapcsolják alóla az áramot, és egy éve nem volt gond vele… 😀 kicsit extrém, de nekem nagyon tetszik… 😀 😀 😀

                Hozzászólás: Linux osszefogas #1934644
                Bbt
                Felhasználó
                  Hozzászólás: woody vagy sarge? #1936234
                  Bbt
                  Felhasználó

                    Miért?

                    Hozzászólás: nyomtatás minõsége #1936243
                    Bbt
                    Felhasználó

                      KDE alatt eléred a nyomtatók menüpont alatt, a „start menüben”
                      klikk: nyomtató, majd beállítás, aztán csemegézz…

                      Hozzászólás: woody vagy sarge? #1936232
                      Bbt
                      Felhasználó

                        woody, 2.4.24-es kernellel. betonstabil 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,821-3,830 / 4,322