Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sudo dpkg-reconfigure locales
az mc semmilyen ablakban nem lesz utf-8 kompatibilis.
Bizony, ez utf-8 as mc, az tuti.
bepe79 wrote:24 óránként bont a T-Online-os ADSL, akár van épp adatforgalom, akár nincs.Ha elolvasod amit idáig írtak, ezzel mindenki tisztában van.
Valamilyen hosszú szakadást még kibír anélkül, hogy a tényleges session-t is bontaná. Protokolltól függ, hogy mennyit. A gond nem a bontással, hanem az új IP-vel van.
hupwiki, ati driver telepítése, agpart megkeres.
-v a bõbeszédû mód. (a manuálja szerint…)
Akkor nézz utána a kernel modulok közt a thermal_zone modulnak. vagy csak thermal, vagy ilyesmi. Yastban nem tudom van-e, nekem Yast nem van…
Sajnos az nVIDIA is tud nagyon szép fagyásokat okozni, és az egy elég hülye érv, hogy „nálam megy, akkor nálad is kell…”
Persze logok is kellenének az érdemi munkához, szerintem.
az scp is megszakad.
kisbetu, esetleg rsync-kel próbáld meg. (csak ötlet, nem próbáltam.)Nézz utána ki lehet-e kapcsolni Yastban a hõmérséklet figyelést.
-
SzerzőBejegyzés