Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A klaviatúra beállítások között keress a laptopodnak megfelelõt, nézd meg van-e valami laptop-extra csomag (tudom, source…)
(szerk.: felülbíráltam magam.)
Macskajancsi:
vesa drivert.davidd2301:
sudo modprobe -r nvidia majd megkeresed hogy hol kell beállítani, hogy többet ne töltõdjön be.
Megjegyzem az alap gondolat a rossz. Az nvidia drivert ugyanis az X-ed használja, ha annak konfigjában nincs beállítva, akkor teljesen lényegtelen, hogy fent van-e, vagy nincs fent.Ettõl függetlenül nem értem a problémád. Ha megpróbáltad volna feltenni a régebbi drivert, tudnád a választ is.
2005-12-21-00:41 Hozzászólás: nVIDIA + Debian unstable gond: could not open the device file /dev/nvidia0 #2040759Nos, a megoldás: hardverhiba. meghalt a videRAM középsõ 32MB-át adó chipje(i). Durva kernel hack segítségével meggyõztem, hogy vesa módban ne használja, amíg meg nem vettem az újat, de ez tulajdonképp látszatmegoldás, minden módosítás nélkül elketyegett még vesa módban, a 3D meg nem ment. Mindegy, jó játék volt.
Szomorúan látom, hogy idén nem a linuxforum.hu viszi el a HUP award díjat. Mondjuk a distrowatchtól kikapni nem szégyen, csak furcsa…
egyik sem sérülékeny. Mitõl lenne az?
a link LED nem villog véletlenül?
Katasztrófa.
De most komolyan, hogy mondhat ilyet?balev wrote:Ja és minden kernelfordítás után /sbin/lilo ajánlott lefuttatni.Kötelezõ!!! 🙂
3.1 es CD-vel lacix válasza is jó, és goraki megoldása is jó kell hogy legyen.
vi
-
SzerzőBejegyzés