Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15589.0
Itt leírtam bõvebben. Ha nem megy a fentebbi módszer, még vannak ötleteim.bizony. a gond egy loopback, egyszer már leírtam, telepítéskor le kéne szednie olyan csomagot, amit nem szedhet le.
Valószínüleg megoldás lenne lépésenként frissíteni.
woodyd van biztosan? a sources.list-ben woody szerepelt és nem stable?
próbáld meg a /etc/apt/sources.list fájlban az unstable-t átírni „sarge”-ra (vagy stable-re) és update && dist-upgrade. Ha ez megvan, akkor mehet át unstable-re, és ismét frissítsd.kiírhatod.
Live cd berak, chroot majd grub-install ‘(hd0)’
esetleg a device fájlát a grubnak nézd meg.Az X és a terminál betûmérete közt semmiféle összefüggés nincs. (illetve ez részben igaz: a grafikus felületen futó virtuális terminálnak természetesen lehet.)
esetleg egy sort igazíts a grubodon kedves klala… Addig is…
szerencséd…
Közbe telefonáltam pár kört, és kicsi máshogy néz ki a helyzet.végül is perlben, ha 1-tõl töltöd fel a tömböt, akkor a 0-ik indexû elem undefined lesz.
killall wrote:ujra bannolva. ip-t cserelt a szentem.van egy rossz hírem.
host 207.63.100.162
162.100.63.207.in-addr.arpa domain name pointer city-of-chicago-filter2.illinois.net.IP ban hatástalan.
Elsõ köben, miután értelmes hozzászólást láttam tõle, szavazzunk meg neki egy hét bizalmat.
(Javíthatatlan optimista vagyok.) -
SzerzőBejegyzés