Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Woody 2 SID #2038242
    Bbt
    Felhasználó

      Hozzászólás: Woody 2 SID #2038239
      Bbt
      Felhasználó

        http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=15589.0
        Itt leírtam bõvebben. Ha nem megy a fentebbi módszer, még vannak ötleteim.

        Hozzászólás: Woody 2 SID #2038238
        Bbt
        Felhasználó

          bizony. a gond egy loopback, egyszer már leírtam, telepítéskor le kéne szednie olyan csomagot, amit nem szedhet le.

          Valószínüleg megoldás lenne lépésenként frissíteni.
          woodyd van biztosan? a sources.list-ben woody szerepelt és nem stable?
          próbáld meg a /etc/apt/sources.list fájlban az unstable-t átírni „sarge”-ra (vagy stable-re) és update && dist-upgrade. Ha ez megvan, akkor mehet át unstable-re, és ismét frissítsd.

          Hozzászólás: Dupla Internet #2032459
          Bbt
          Felhasználó

            kiírhatod.

            Hozzászólás: Winyó csere => Grub halál #2038135
            Bbt
            Felhasználó

              Live cd berak, chroot majd grub-install ‘(hd0)’
              esetleg a device fájlát a grubnak nézd meg.

              Hozzászólás: Boot design #2038045
              Bbt
              Felhasználó

                Az X és a terminál betûmérete közt semmiféle összefüggés nincs. (illetve ez részben igaz: a grafikus felületen futó virtuális terminálnak természetesen lehet.)

                Bbt
                Felhasználó

                  esetleg egy sort igazíts a grubodon kedves klala… Addig is…

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1949062
                  Bbt
                  Felhasználó

                    szerencséd…
                    Közbe telefonáltam pár kört, és kicsi máshogy néz ki a helyzet.

                    Hozzászólás: Tömbök #2037941
                    Bbt
                    Felhasználó

                      végül is perlben, ha 1-tõl töltöd fel a tömböt, akkor a 0-ik indexû elem undefined lesz.

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973642
                      Bbt
                      Felhasználó
                        killall wrote:
                        ujra bannolva. ip-t cserelt a szentem.

                        van egy rossz hírem.
                        host 207.63.100.162
                        162.100.63.207.in-addr.arpa domain name pointer city-of-chicago-filter2.illinois.net.

                        IP ban hatástalan.
                        Elsõ köben, miután értelmes hozzászólást láttam tõle, szavazzunk meg neki egy hét bizalmat.
                        (Javíthatatlan optimista vagyok.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 4,322